Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купих си нов Фиат!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купих си нов Фиат!

    Айде да ми е честито Пунто 1.8 HGT! Днес си я взех, а във вторник ще прехвърляме. Само дето аз ли не съм у ред не знам... нещо City-то ми взе да свети червено на екрана и няма хидравлика.. Много се притеснявам, помогнете със съвет...
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    #2
    Ами честито и тоя път безаварийно, а за city-то... не знам, ама не звучи добре.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Честито пунто и много безаварийни километри Дай снимки да го видим и разбира се малко инфо
      Punto 1.2 75hp '95

      Коментар


        #4
        Еми..повечко инфо.. много е красиво - патешко жълто, 2002 год. има си платени застраховки и готина регистрация..лети джантета и летни гуми А то пък днес заваля сняг, така че няма да се кара утре.. Ето и една снимчица..
        Прикачени файлове
        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

        Коментар


          #5
          То кат моя мотор хидравликата се вкл и се спира от копчето. като е включено става много мек можеби се бъркаш нещона мен ми свети зелено кат е вкл
          Целта е една,скороста е различна - HGT !

          Коментар


            #6
            Ми то пишеше City със зелено на таблото, и аз си викам дай да видя какво е без него. Натиснах копчето City което е до тия за джамците и изведнъж тръгвам и не мога да завия.. егати волана..после натискам пак копчето City и пак си е твърд. Сега свети зелено City и до него едно кормилце в червено и няма хидравлика
            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              Тц, тц, тц и да не се похвалиш Айде със здраве и без непрятни инциденти!
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #8
                Чистито, със здраве да си го караш и да късаш наред на светофарните гонки пп много ми е готино като видя хубаво моммиче в по-спортна кола
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #9
                  А честито на колежката, да си я кара със здраве
                  Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                  Punto. 1.2 16v. 86hp+

                  Коментар


                    #10
                    Честото :D
                    Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                    Коментар


                      #11
                      Сокче, честито, много да те слуша и много да те рава в дългите и безаварийни километри!П.П.Имаш да черпиш и пролетнта среща ми се струва прекрасна възможност за това П.П.Сервото, когато е изключено, изобщо не трябва да свети нищо, а когато е включено свети само зелен надпис "City" - явно има някакъв проблем с хидравликата

                      Коментар


                        #12
                        Нектарче, честито бе мила. Със здраве да я караш... и много безаварийни километри!
                        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                        Коментар


                          #13
                          Re: Купих си нов Фиат!

                          SokOtPraskova написа:
                          Айде да ми е честито Пунто 1.8 HGT! Днес си я взех, а във вторник ще прехвърляме. Само дето аз ли не съм у ред не знам... нещо City-то ми взе да свети червено на екрана и няма хидравлика.. Много се притеснявам, помогнете със съвет...
                          Хайде да ти е честито HGT-то и да хилЯди А за city-то пробвай един трик , може и да се оправи.....откачи му акумолатора и после пак го закачи, запали Punto-то и го пробвай дали ще проработи.
                          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                          Търси се..

                          Коментар


                            #14
                            Само Фнимавай с трика за който каза Файърчо, да не отидеш и за аларма и за компютро после

                            Коментар


                              #15
                              Ми то пък взе че се оправи...само ми изкара акъла. Иначе е мноооооооооого красиво мойто Пунто и как върви..като го подкарах, щях да се забия в кофите пред мен.. :D
                              Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                              Коментар

                              Working...
                              X