Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лепeнки с цветовете на италианския флаг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лепeнки с цветовете на италианския флаг

    Вчера докато паркирах ужулих леко предната броня в един камък. Не е нещо кой знае какво, но ме дразнат такива козметични дефекти. Хрумна ми да маскирам драскотината със някакъва лепенка. Ще сложа една върху драскотината на бронята в дясно и още една от ляво за да стане симетрично. Мисля ,че нещо с цветовете на италианското знаме ще подхожда добре. Търся лепенка с размери- височина:3-4 см. и дължина 5-7 см. Някой ако знае от къде мога да купя таива лепенки нека да сподели. Може и да са някакви други , но е добре да са свързани с марката "FIAT".
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    #2
    На сайта на шел имаше апликейшън за много яки стикери - ферари, ама не знам дали са валидни още.Аз си бях поръчал и пристигат за 4-5 дни

    Коментар


      #3
      Иди в някое рекламно студио За 10 мин ти я правят струва около 10-20 лева май не помня
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Princo написа:
        Иди в някое рекламно студио За 10 мин ти я правят струва около 10-20 лева май не помня
        Май точно това ще направя.
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #5
          Ако ще разпечатваш само италиянския трикольор - то ще платиш цената само на лист-а хартия - а те ще ти извадят доста повече бройки на същия лист от колкото си искал - е, поне при мен беше така.
          karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
          https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

          Коментар


            #6
            Re: Лепeнки с цветовете на италианския флаг

            VooDoo написа:
            Вчера докато паркирах ужулих леко предната броня в един камък. Не е нещо кой знае какво, но ме дразнат такива козметични дефекти. Хрумна ми да маскирам драскотината със някакъва лепенка. Ще сложа една върху драскотината на бронята в дясно и още една от ляво за да стане симетрично. Мисля ,че нещо с цветовете на италианското знаме ще подхожда добре. Търся лепенка с размери- височина:3-4 см. и дължина 5-7 см. Някой ако знае от къде мога да купя таива лепенки нека да сподели. Може и да са някакви други , но е добре да са свързани с марката "FIAT".
            Във Варна при гарвана можеш да намериш всякакви лепенки има и един магазин във западна промишлена зона е и там има много ама много лепенки отиваш и избираш и си ти

            Коментар


              #7
              Re: Лепeнки с цветовете на италианския флаг

              lubomm написа:
              Във Варна при гарвана можеш да намериш всякакви лепенки има и един магазин във западна промишлена зона е и там има много ама много лепенки отиваш и избираш и си ти
              Благодаря ти за отговора, но това "ГАРВАНА" нищо не ми говори. А този магазин в западна промишлена зона къде по-точно се намира?
              SEAT Leon Cupra 300
              Triumph Street Triple 765 R

              Коментар


                #8
                Колега,по-добре ожулена,от колкото лепенки да накичваш като някой гоулфаджия,но това е мое мнение
                Punto 1.2 75hp '95

                Коментар


                  #9
                  Re: Лепeнки с цветовете на италианския флаг

                  VooDoo написа:
                  lubomm написа:
                  Във Варна при гарвана можеш да намериш всякакви лепенки има и един магазин във западна промишлена зона е и там има много ама много лепенки отиваш и избираш и си ти
                  Благодаря ти за отговора, но това "ГАРВАНА" нищо не ми говори. А този магазин в западна промишлена зона къде по-точно се намира?
                  гарвана е на улица мир под ОМВ бензиностанциятаа в западна промишлена е сложно бившото ОПСО мисля че се казваше вътре в него като минеш ще го видиш ако не си разбрал пак ще те посъветвам пак

                  Коментар


                    #10
                    lubomm написа:
                    гарвана е на улица мир под ОМВ бензиностанциятаа в западна промишлена е сложно бившото ОПСО мисля че се казваше вътре в него като минеш ще го видиш ако не си разбрал пак ще те посъветвам пак
                    Знам я тази бензиностанция ОМВ на ул."Мир", обаче това ОПСО в ЗПЗ пак нищо не ми говори- както и да е. Ако реша да ходя в ЗПЗ ще ти пиша на лични. Още веднъж ти благодаря!
                    MaxSpeed написа:
                    Колега,по-добре ожулена,от колкото лепенки да накичваш като някой гоулфаджия,но това е мое мнение
                    Съгласен съм с теб, колега. И аз не обичам такива накичвания с разни лепенки- стой грозно. Но при мен ужулването е най-долу в рога на бронята.При "Браво"-то бронята долу завършва с една извивка около3-4 см. и там една лепенка с италианския флаг няма да стой грозно според мен. Пък ако сложа лепенка с надпис "АBART" даже ще дигна и мощността на колата с 10-15 мулета
                    SEAT Leon Cupra 300
                    Triumph Street Triple 765 R

                    Коментар

                    Working...
                    X