Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ден на влюбените

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Добре де, католически,източно-православен, има ли значение?Всеки да празнува каквото му е кеф! Като сме без-делници, да не сме без празници?? Освен това, виното и любовта вървят ръка за ръка. Не са ни измислили наш си празник на влюбените - тогава ще заимстваме от католиците...и те са хора...
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #17
      Честито на всички празнуващи Наздраве
      "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
      не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

      Коментар


        #18
        На женами всеки ден и казвам че я обичам Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 не ми трябва специален ден зада го направя този празник е част от католическото лицемерие . Има ме си български празник Трифон зарезан и него си празнувам :D Странна работа, тази ситуация ми напомня една друга Имаме 5-6 цигани и циганки в фирмата , те празнуват с турците техните празници по корана и същевремено и нашите Гергьовден , Великден.....Питал съм ги мюсюлмани ли са или христиани а те казват това са празници уважаваме си ги нали неработим тогава циганска му работа.
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар

        Working...
        X