Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колата и Аз - Интимно (насаме:)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колата и Аз - Интимно (насаме:)

    Много ми е интересно - има ли тука хора, дето да се кефят да направят с двете си ръце нещо полезно по колата си (не говоря за ремонти!, пази боже :D ). Чудим се с едни мои хора, дали пък ние нещо не сме наред, та от време на време се хващаме - тука да нанесем покритие, там да пооправим -де драскотина, де дупка от цигара или друго дефектче, добавчица в резервоара и прочие...дали не е опасна тая нагласа (не дай боже - да не премине в мания няква си?! ).
    Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

    #2
    Има има ,но няма как да стане мания ,защото жената не ме оставя започва една ревност ........ мани мани
    fiat coupe 2.0 16V

    Коментар


      #3
      Болест си е , но каквото и да правиш за колата , все е наблагодарна Поне при мен е така
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #4
        добре, де..

        Romeo, това твоето май си е чиста каръщина(сиреч лош късмет, братче). Повечето коли им отива, все едно жена след фризьор и козметик, ама истински :D . Добре де, колеги, и какво им правите по вашите коли? Дайте да обменим опит, на нас чат-пат си ни е тръпка
        Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

        Коментар


          #5
          Е който чупи, ще ръчка по колата много ясно.Това правих днес --->Малко кит за пластмаса, шкурка леко с пистолета и става по-здрава от яице ....
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            LiGuru написа:
            Е който чупи, ще ръчка по колата много ясно.Това правих днес --->Малко кит за пластмаса, шкурка леко с пистолета и става по-здрава от яице ....
            Извинявай, не мога да видя съвсем ясно на снимките - какво си правил? И на мен ми се ще да се поизфукам с творенията ни... :D
            Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

            Коментар


              #7
              E спрасках си задната броня (средната част) и днес я върнах в нормално положение, като ми остане време ше я китвам и пръсна.....

              Коментар


                #8
                Ако е за здравината, що не я заля отвътре със смола?
                Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

                Коментар


                  #9
                  Expot написа:
                  Ако е за здравината, що не я заля отвътре със смола?
                  Ха, еми щото все пак искам да е здрава .... :D , всеки който е е падал с мотор повече от колкото може да си позволи знае как да си направи смолите без да я окрехнява или ’лее’ със смола и стъклена вата...

                  Коментар


                    #10
                    хаха, колко безсмислени работи съм направил и правя по колата си не е истина...обиччам перфектни луфтове, мразя скърцания, имайки фиат, знаете за да се махнат скърчанията колко работа се изисква...отвън, тук-там малко боичка, аз съм си правил лайсните и антикрилата и станаха перфектни, 4 слоя боя и 4 лак, ето за какво говорим...почти 4-5 пъти седмично си я чистя на бързо, като се прибирам, тупам стелките и минавам с едив парцал таблото на бързо..ето такива неща си правя, мисля, че и за това ставаше въпрос в темата
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #11
                      ЛЕле момци... аз наистина имам проблем... Напоследък само ръчкам нещо.. Миналта седмица ми хрумна, чче ще боядисвам пласмасите в купето. ОК. На половина свършено ( става яко). Тази седмица пък си помислих че искам да си претапицирам плата на вратите и седалките иииииии до като се опомня вече бях в магазина и си копувах плат. Мали заиби.
                      Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                      Коментар


                        #12
                        и аз обичам да ръчна тук там,но за съжеление все по-малко време имам
                        FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

                        Коментар


                          #13
                          Expot написа:
                          Ако е за здравината, що не я заля отвътре със смола?
                          Eвала бе брат ми ... Случайно да знаеш че СМОЛА и ПЛАСТМАСА не взаимодействат От температурата която вдига смолата при съхнене РАЗТАНЯ пластмасата...

                          Коментар


                            #14
                            Винаги можеш да ръчнеш по нещо в колата.Но в повечето случаи всичко опира до парите,не толкова до желанието и липсата на време.Иначе и аз я ръчкам от време на време моята,винаги измислям по нещо ново незнам може и да е заразно
                            The Fiat 128 is a most successful 1100cc car with sales of over 1,750,000 in the past five years. Why? Simply because it gives you more for your money-and it's much more enjoyable to drive.

                            Zastava GT 55

                            Коментар


                              #15
                              Грижа се колата да изглежда като хората. Да ми е приятно да я карам. Чиста я от вътре като имам време, затягам пластмасите, преди няколко дни купих и смених лампичките на пепелника и тази в багажника. Тези дни ще ходя при бояджия да направи малко боя че на една автомивка ми свалиха боята на наскоро боядисания преден калник.
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                              -------------------------------------
                              1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                              Коментар

                              Working...
                              X