Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

osram night breaker-купувам някъде около Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    osram night breaker-купувам някъде около Варна

    Привет на Всички съфорумци.С оглед на това, че не смятам да си слагам ксенон на фаровете и след изчитане на някои темички за тези крушки може ли някой да ми каже от къде във Варна или около Варна мога да си купя такива osram night breaker +90%. ще бъда благодарен за мнения и помощ.Този раздел е по-подходящМодераторски екип на fiat-bg.org
    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

    #2
    Аз съм си купувал такива крушки от бензиностанциите на OMV, пробвай там.
    Временно карам Punto докато събера пари за Ferrari

    Коментар


      #3
      аз имах найт бр. да ти кажа изгоря изключително бързо, а не забелязах особенна разлика в светенето/даже хич/ затова вече само силвърстар си зеам. поне са по 7 кинта. а и ти добре ще се друснеш ако си земеш 4 броя- от магазина ги вземам на 12 ти сигурно ще ги намериш на 15... 4 по 15 са 60 кинта- ксенона не е далече
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        и аз така съм чувал

        Да и това го прочетох , че горят бързо.Утре съм на реглаж на фарове и тогава и тогава ще ги сложа тези.Просто ми писна да не виждам добре.Не че не светят добре но на са си мътнички.инъче самите стъка са ми чисти и нямат замърсено от вътре и съм склонен на 6 месеца да ги сменям тези стига да светят добре.Апък за ксенона мнгоо съм навит обаче не знам дали ги пригаждат читаво за брава.честно казано не разбирам чак до толкова за да си бърникам сам инсталацията апък на майстори вяра нямам.
        предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
        Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

        Коментар


          #5
          Да ползвам темата на колегата и аз. Бях се насочил към Филипс Найтбрейкър (двуцветни). Гледах ги на ОМВ. Обаче явно не в Ямбол, защото там никога не са имали такива. Тръгнах да търся по магазините и намерих някакви китайски заместители за 14 лв комплекта (Н4). Филипса са 20 лв двете, така че реших да пробвам китайските. Много съм доволен от светенето, обаче едната изгоря много бързо. Сега съм с една обикновена и една двуцветна. И пак стои въпроса за Филипс Найтбрейкър... в ямболското ОМВ има само Осрам найтбрейкър. Да взимам ли от тях, или да ходя до Петолъчката да си взема Филипс от тамошното ОМВ ? Мисля и аз за ксенон, но не ми се слагат от най-евтините. А за по-скъпите - малко по-нататък ще мисля.Много сложно стана С две думи - Осрам или Филипс Найтбрейкър?

          Коментар


            #6
            Immortal, аз малко преди зимата си сложих Осрам Найтбрейкър и съм много доволен.Друг е въпроса,че фаровете ми са зле и не насочват добре светлината,но от крушките не мога да се оплача.В сравнене със старите крушки(незнам какви бяха) светят в пъти повече и по-бяло.А и не мисля,че 20лв. са много за добре осветен път и по-добра видимост.

            Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

            Коментар


              #7
              таа и тема и без тва не е за тук- аз като оги28 се мъча доста време с халогенните, ами ко да ви кажа, светят горе долу добре- мих ги, настройвах, все хубави круки/найтбрейкъра е ОСРАМ и изгоря за месец/ и имам прилични фарове, особенно в сравеннеис крушките дето взех колата с тях, но не може да се сравни с ксенона. а 4 крушки по 15 лв, щото не всеки може д аходи до дистрибутора, та и повече от 15 на крушка гонят евтиния ксенон!
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Колеги.. явно като е гарга да е росшава... Сега съм с ксенон и то 50 вата, а не стандартен 35 но преди това съм ползвал и осрам о филипс всичките +25,50 75% светлина... само бях чул че филипс имали и +90% светлина и няма голяма разлика между различните крушки без значение цената... в рамките на 10-22лв важното е хубавото регулиране и чистите рефлектори (което още не съм правил), но определено, колкото и пари да дадете за обикновена халогенка е поне 1-2 пъти по-слаба при равни други условия
                love sux true love swallows

                Коментар


                  #9
                  Да я разрошим още малко тогава! Настройвайте добре ксеноните, че иначе вадят очите на насрещния трафик!
                  F31 BMW 320d

                  Коментар


                    #10
                    бе те и халогените дразнят, ама секи 2 на халогени. ама сеа ще сложа биксенон на бравока и лелеееееееееееееее
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      Има некакво недоразумение, май. Филипс няма лампи със заглавие найт брейкър, защото това име е запазена марка на Осрам. Сигурно говорите за Night Guide? Това е трицветната лампа? Да, шаренка и интересна е, ама по сила на осветяване е далече от найт-брейкър. Еквивалента иначе е X-treme Power, + 80 се водят. Не съществуваха във вариант Х1, сега вече може и да ги има. Цената на която могат да бъдат придобити, обаче, е твърде висока за това което предлагат, предвид цените на ксенонов комплект, и това което той предлага.

                      Коментар


                        #12
                        Колега във Варна night breaker има в сервиз Тех-ко. Намира се точно срещу Практикер. 2 са някъде към 30лв. Купих си преди 2-3 седмици, ама не помня точната цена. Разлика според мен има и то не малка.
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #13
                          ogi28b написа:
                          Има некакво недоразумение, май. Филипс няма лампи със заглавие найт брейкър, защото това име е запазена марка на Осрам. Сигурно говорите за Night Guide? Това е трицветната лампа? Да, шаренка и интересна е, ама по сила на осветяване е далече от найт-брейкър. Еквивалента иначе е X-treme Power, + 80 се водят. Не съществуваха във вариант Х1, сега вече може и да ги има. Цената на която могат да бъдат придобити, обаче, е твърде висока за това което предлагат, предвид цените на ксенонов комплект, и това което той предлага.
                          Оги, хвърли ме в тъч.Бях сигурен, че съм гледал на ОМВ Петолъчката крушки Филипс Найтбрейкър. Явно са били Осрам Найтбрейкър, защото сега разгледах всички крушки Филипс, и нито един модел не е като тези, които видях. Аз съм в грешка, явно са били Осрам. Затова и не намирам такива в Ямбол

                          Коментар


                            #14
                            На грaдския само да кажа - ако иска да види как свети найтбрейкъра с лупи - да ми се обади. Като цяло са най-непрактично набутаните 30лв. от моя милост. Ще събирам за ксенонов комплект, защото със или без разрушителя на нощта - виждам еднакво
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #15
                              Та по темата колега виж в практикер има
                              Fiat punto 1,1
                              Fiat bravo 1,6 16v
                              Fiat bravo 2,0 20v
                              Honda civic 1,5
                              BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                              Коментар

                              Working...
                              X