Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откъде в Бургас да си купя клепоух заек? :D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откъде в Бургас да си купя клепоух заек? :D

    Колеги приятелката орева орталъка, че иска такъв и вече ми пуши главата! Кажете ми откъде мога да си купя ето такъв заек и дали изобщо мога да намеря в Бургас такъв? П.п.: Дори иска да е бял! Поздрави.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    #2
    Ееееее не! !!! Направо изби рибата с тая тема Или зайците, пак става. Ама нали требе си помагаме, я виж ето тук http://www.dalavera.net/product/view/i/645833/c/4/ малко е старичко, но кой знае... и май е за Варна. Е тука има някакъв друг, той пък в София. http://www.all4deal.com/index.php?vid=243 И е черен.

    Коментар


      #3
      една приятелка има заек, да знаеш, че тр да му чистиш през ден, че понасмръдва, а като почне да си сменя козината, лелееееей иначе са големи сладури
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        BEX---GT написа:
        една приятелка има заек, да знаеш, че тр да му чистиш през ден, че понасмръдва, а като почне да си сменя козината, лелееееей иначе са големи сладури
        Да да знам знам..и аз имам заек, ама тя иска неиния да е такъв дундьо с клепнали уши...ко да ги правим - жени!
        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

        ...E90..incoming..!!

        Коментар


          #5
          Е така ни се че качват жените на главите!
          F31 BMW 320d

          Коментар


            #6
            Вчера готвих заек, но не знам дали беше клепоух От Халите го купувах - охладен.
            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

            Коментар


              #7
              simeon3000 написа:
              Вчера готвих заек, но не знам дали беше клепоух От Халите го купувах - охладен.
              Това беше грубо и не на място!
              Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

              ...E90..incoming..!!

              Коментар


                #8
                за заека

                Колега дано да ме разбереш по обясненията:трагваш от свобоедни по Александровска подминаваш Кенвелото(пада ти се отляво).Продалжаваш надолу и преди тая новата сграда,която ти е отдясно(скоро я пуснаха-една такава черна стъклена) има един безистен с обувки и булченски рокли(също отдясно).там има зоомагазин и ми казаха, че скоро са гледали там зайчета.Другото място е някаде зад кино Септември имало голям зоомагазин.Дано да намериш, че знам кво е да ти реват на главата:"искам,искам". Успех
                Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                Ex.Opel Astra

                Коментар


                  #9
                  Re: за заека

                  z_sutrov написа:
                  Колега дано да ме разбереш по обясненията:трагваш от свобоедни по Александровска подминаваш Кенвелото(пада ти се отляво).Продалжаваш надолу и преди тая новата сграда,която ти е отдясно(скоро я пуснаха-една такава черна стъклена) има един безистен с обувки и булченски рокли(също отдясно).там има зоомагазин и ми казаха, че скоро са гледали там зайчета.Другото място е някаде зад кино Септември имало голям зоомагазин.Дано да намериш, че знам кво е да ти реват на главата:"искам,искам". Успех
                  Сетих се къде е колега, ще отида да проверя, а този зад кино Септември е в уличката на Бакарди, там няма...
                  Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                  ...E90..incoming..!!

                  Коментар


                    #10
                    Явно не само аз си имам зайче Ето го моя Топчо
                    Прикачени файлове
                    BMW E90 320D
                    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                    Коментар


                      #11
                      Следва да провериш по-големите зоомагазини, например този срещо І-во РПУ. По фердинандова към пазара има едно малко магазинче. Друг голям имаше срещу изхода от кино Септември, но бях чул че са го развалили
                      Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                      Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                      Коментар


                        #12
                        blagun написа:
                        Явно не само аз си имам зайче Ето го моя Топчо
                        То тоя твоя е баси дундьото Тя мойта такъв иска..искала да е дундьо - друг нещяла! Иначе ето го и моя ->
                        Прикачени файлове
                        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                        ...E90..incoming..!!

                        Коментар


                          #13
                          Колега,радвай се че иска заек...моята ми надува главата за ПОР Но дори и да стане чудо и да го вземем,само не ми е ясно какще се разбират с Бруно
                          Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                          Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                          Коментар


                            #14
                            Опитвал съм да гледам заек на свобода.... накрая свърши в тавата с малко ориз.
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                            -------------------------------------
                            1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                            Коментар


                              #15
                              имаш ли идея как мирише покрай тоя заек?????????
                              Fiat Punto 1.1-Синята птица
                              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X