Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Боя? Талон?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Боя? Талон?

    Колеги искам да си боядисам Пунтото черно, да ви питам само талона ли трябва да сменя ? или и нещо друго... в смисъл какви документи трябва да отнеса в КАТ?И още нещо... горе долу колко ще струва едно такова боядисване (на цялата кола) ? 1000 лв дали ще стигнат ?
    Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
    Punto. 1.2 16v. 86hp+

    #2
    Колега за боята и парите зависи от маЙстора иначе за в КАТ боядисваш колата отиаш с стария талон и ти го сменят с нов за 15 лв.преди 2 дни 1 момче от моя клас си смени цвета на Хондата от златист на бял за 15 лв в КАТ
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    Коментар


      #3
      GbGz написа:
      Колега за боята и парите зависи от маЙстора иначе за в КАТ боядисваш колата отиаш с стария талон и ти го сменят с нов за 15 лв.преди 2 дни 1 момче от моя клас си смени цвета на Хондата от златист на бял за 15 лв в КАТ
      Мерси колегаПоздрави
      Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
      Punto. 1.2 16v. 86hp+

      Коментар


        #4
        хубу се решил да го боядисваш пунтото черно, ама лятоска като напече тая черна боя и сигурно си без климатик....ама ти си знаеш...п.п. тя гъзарията държи хладно по принцип
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          donnna написа:
          хубу се решил да го боядисваш пунтото черно, ама лятоска като напече тая черна боя и сигурно си без климатик....ама ти си знаеш...п.п. тя гъзарията държи хладно по принцип
          хах... не бе колега, не си ме разбрал правилно... понеже пунтото ми е само драскотини, а и си мисля че като е черно по малко ще личи че е мръсно ... не за газария...аз, на гъзар не искам да се права
          Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
          Punto. 1.2 16v. 86hp+

          Коментар


            #6
            хаха ... точно обратното е .... черното е най- "мръсната боя" само като се напраши и става отврат, да не говорим че най лекото повреждане на лака или кофти автомивка си личат от метри. А и за да стане добре смяната на цвета трябва да разкостиш цялата кола до основи.Аз лично бих си запазил оригиналния цвят на колата защото пък и един ден ако решиш да я продаваш може да ти създаде проблеми с въпроси и съмнения защо е сменян цвета на автомобила.
            Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

            Коментар


              #7
              Добре отказахте ме от черния цвят, май ще си остане оригинала, но като я гледам така надрана направо корема ме боли
              Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
              Punto. 1.2 16v. 86hp+

              Коментар


                #8
                fast_ghost написа:
                хах... не бе колега, не си ме разбрал правилно... понеже пунтото ми е само драскотини, а и си мисля че като е черно по малко ще личи че е мръсно ... не за газария...аз, на гъзар не искам да се права
                Черното и червеното са най-"мръсните" бои, всичко им личи - драскотини, прах, кал.... Сивото и сребристият металик са перфектните цветове в това отношение !
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  fast_ghost написа:
                  Добре отказахте ме от черния цвят, май ще си остане оригинала, но като я гледам така надрана направо корема ме боли
                  Точно цвета на Пунтото (поне от аватара) е възможно най-добрия носещ на мръсотия.Ама по тази логика защо ще му сменяш цвета, винаги може пак да си го пребоядисаш с оригиналния му цвят, нещо не го разбирам...
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    snake написа:
                    fast_ghost написа:
                    хах... не бе колега, не си ме разбрал правилно... понеже пунтото ми е само драскотини, а и си мисля че като е черно по малко ще личи че е мръсно ... не за газария...аз, на гъзар не искам да се права
                    Черното и червеното са най-"мръсните" бои, всичко им личи - драскотини, прах, кал.... Сивото и сребристият металик са перфектните цветове в това отношение !
                    и синьото
                    fiat coupe 2.0 16V

                    Коментар


                      #11
                      Стига с таз мръсотия бе хората ще земат да да рекът че никога не си миите колите ,тука стаа въпрос за Красота.А дали бялото не се цапа бързо как мислите ?
                      Целта е една,скороста е различна - HGT !

                      Коментар


                        #12
                        fast_ghost написа:
                        Добре отказахте ме от черния цвят, май ще си остане оригинала, но като я гледам така надрана направо корема ме боли
                        Колега и аз бях във филма със смяната на цвета, но доста бързо се отказах поради ред причини...боядисах си колата в същият цвят и резултата беше много добър
                        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                        Коментар


                          #13
                          Geraka написа:
                          fast_ghost написа:
                          Добре отказахте ме от черния цвят, май ще си остане оригинала, но като я гледам така надрана направо корема ме боли
                          Колега и аз бях във филма със смяната на цвета, но доста бързо се отказах поради ред причини...боядисах си колата в същият цвят и резултата беше много добър
                          и аз, така ще направя колега
                          Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                          Punto. 1.2 16v. 86hp+

                          Коментар

                          Working...
                          X