Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към разбиращите... HTML Може би ? Или не-точно :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос към разбиращите... HTML Може би ? Или не-точно :)

    Здравейте, искам да си изтегля една папка с музика от data.bg... до сега не съм имал проблеми, но тази папка направо ме унищожи... преди 1-2 седмици я мъчих цяла вечер и нищо не можах да постигна Проблемът е, че съдържа в името си знакът %, което за мен наистина е проблем Директорията е http://mrmister.data.bg/p/files/Music/100% pure ballads, като аз пробвах да я променя на:http://mrmister.data.bg/p/files/Musi...pure%20ballads, понеже %25 е знакът за %, до колкото успях да намеря в интернет... но пак не стана... как ли не го мъчих, дори нещо от рода на #41* или нещо от сорта бях намерил, но пак не стана по никакъв начин... искам да изтегля тази папка, но не мога... помагайте !Благодаря предварително ! п.п. Кажете ми начин да изтегля една от песните, другите ще ги оправя по аналогичен начин

    #2
    Правилно си тръгнал, но не си продължил докрай Тва със заместването на % и %25 очевидно е помогнало, но проблема е, че след като отвориш папката и избереш някой файл пътя към самия файл отново става с %, а не 25.Т.е. след като да речем си избрал Aerosmith - Amazing, browser-a ти връща Bad Request, защото адреса, който търси е http://store3.data.bg/mrmister/Music...%20amazing.mp3 и тия смотани % го объркват, въпреки, че ти в началото си ги оправил, то не ги следва. И единственото нещо, което всъщност трябва да направиш е да сложиш "25" между двата знака % и да се получи http://store3.data.bg/mrmister/Music...%20amazing.mp3

    Fiat Bravo T-Jet 120

    Коментар


      #3
      Благодаря ти много, след дълга борба не можах да ги променя всички наведнъж и се наложи на всичките 20-30 песни една по една да им сменям адресите Но поне ги дръпнах

      Коментар


        #4
        За да не пускам нова тема, ще ползвам тази, предполагам kiler_4o няма да има нищо против. :D Някой може ли да ми каже какво точно прави ето този фрагмен от сорс код: {pif p item.{ your for category secondary a select also can you available}{/pif}За първи път виждам такова нещо, а и мисля че липсва една ">" скоба. Инфо в нета не открих, пък и не търсих много дълго, знам че тук мога да попитам и да получа компетентен отговор.п.п. Част от текста изчезва при изписване както си е,сега ще опитам как да не става това.п.п.1 Местата на триъгълните скоби ги замених с фигурни скоби.

        Коментар


          #5
          peho написа:
          За да не пускам нова тема, ще ползвам тази, предполагам kiler_4o няма да има нищо против. :D Някой може ли да ми каже какво точно прави ето този фрагмен от сорс код: {pif p item.{ your for category secondary a select also can you available}{/pif}За първи път виждам такова нещо, а и мисля че липсва една ">" скоба. Инфо в нета не открих, пък и не търсих много дълго, знам че тук мога да попитам и да получа компетентен отговор.п.п. Част от текста изчезва при изписване както си е,сега ще опитам как да не става това.п.п.1 Местата на триъгълните скоби ги замених с фигурни скоби.
          Колегата беще нощна смяна, сега сигурно спи... Като стане вярвам, че ако знае отговора ще отговори :D Но като гледам май наистина липсва една }

          Коментар


            #6
            Никой ли не се е сблъсквал с това за което питам

            Коментар


              #7
              Дай повече код де, т’ва, че не е HTML е ясно. На мен ми мяза на на некав филтър на JS.

              Коментар


                #8
                Няма нищо друго което да е особенно. Това си е код, писан за форматирането на текст, в едно поле като това където си пишем мненията тук във форума. Всичко останало си е само <р> табове и текст между тях.

                Коментар


                  #9
                  Ма ти сорса ли гледаш или го четеш в браузера. PIF е системен файл в М$, съдържа к’ви ли не глупости за самата ОС и т.н. По дефоулт тоя файл е изключен за ’сваляне’ от М$, както и много други. Ако тоя итем присвоява някви данни с perl, PHP или каквъвто и да е сървър сайд език, то може да е именуван като PIF, да му е присвоен стил и да се ползва като таг в броузера.

                  Коментар

                  Working...
                  X