Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за едно ново MP3 Blaupunkt

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за едно ново MP3 Blaupunkt

    Оборудвах си бравото с ново CD блаупункт MP-28 Milano.И имам един гаден проблем а именно че радиото има опция да си настройва часовника през RDS а тука в бг всяко радио различен час показва и най често 1 час напред.Настроя си часовника, всичко точно и когато пусна радио след някое време гледам часовника се сменил.Кажете как да го оправя??В менюто нямам опция за изключване на RDS имам възможност само да изключвам EON но това не помога.Казвайте има ли начин да накарам тази джаджа да спре да се прави на умна и да си сменя часа
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Някъде из настройките трябва да има забрана на автоматичното сверяване.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Няма гледах го много пъти менюто и книжката четох, даже няма опция за изключване на RDS.
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        Колега, и аз го ям същия, но вече свикнах да "нямам" часовник в колата
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          ЕЕ гадост.Толкова търсих мп3 ка с часовник и хубав дисплей.Бях свикнал на оригиналното радио да ми е вместо часовник и сега :S.Няма ли начин да се препорграмира процесора на радиото или каквото е там?
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            Пу колко съм прост толкова време се чудех защо ми се сменя часа в колата.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              За съжаление няма начин.Аз бях с едно СОНИ. При тях часовника се сверява ръчно.Сега го смених с едно LG заради блутута, но и то е с автоматично сверяване.Изобщо не го гледам като часовник, и без това си имам часовник на таблото, пък и то на Дедрата е забито долу на средната конзола... не е много удобно да се гледа там часа.

              Коментар


                #8
                Аз имам Blaupunkt Orlando MP-46 и RDS-а ми се спира като задържа копчето TA-RDS, пробвай да задържаш различни копчета от радиото, може някое от тях да е за RDS като го задържиш 3-4 секунди, но просто да не пише

                Коментар


                  #9
                  kiler_4o написа:
                  Аз имам Blaupunkt Orlando MP-46 и RDS-а ми се спира като задържа копчето TA-RDS, пробвай да задържаш различни копчета от радиото, може някое от тях да е за RDS като го задържиш 3-4 секунди, но просто да не пише
                  А когато съм излючил РДС трябва ли да ми изчезнат имената на станциите?Защото на дисплея няма символ рдс и незнам дефакто дали съм го изключил?
                  http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                  Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                  FIAT БРАВО 1.2 16v
                  ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                  FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                  Коментар


                    #10
                    infineon написа:
                    kiler_4o написа:
                    Аз имам Blaupunkt Orlando MP-46 и RDS-а ми се спира като задържа копчето TA-RDS, пробвай да задържаш различни копчета от радиото, може някое от тях да е за RDS като го задържиш 3-4 секунди, но просто да не пише
                    А когато съм излючил РДС трябва ли да ми изчезнат имената на станциите?Защото на дисплея няма символ рдс и незнам дефакто дали съм го изключил?
                    Ами ако изключиш RDS би трябвало да изчезнат и имената на станциите, все пак уж това е главната функция на RDS... Но пък за часовника като че ли би трябвало да има отделна функция RDS Clock set Е ок, в setup-a за самия часовник няма, така ли ? А книжка нямаш ли, на моето CD не можех да му настройвам станциите, докато не прочетох в книжката как да го прехвърля от американски на европейски стандарт

                    Коментар

                    Working...
                    X