Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А категория - цена?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    А категория - цена?

    Здравейте колеги. Реших за този сезон да се присъединя към моторджиите, но не искам да карам без категория. Ако някой е изкарвал наскоро или знае колко е курса за А категория нека да пише.
    Fiat Bravo 1.8 GT

    #2
    в момента няма курсове за А ,защото тия дето измислят законите са пълни мушмуроци .Направиха такива смешни промени в закона ,че никой не прави изпити ,и аз съм зарибил 2-3 ма приятели ,ама те си карат партизанската.
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      Аз разбрах, че около 600 лв. ще стават, като ще има и градско кормуване с екипировка и т.н.
      Fiat Bravo 1.8 GT

      Коментар


        #4
        не че ще ти е от полза, но преди 2 год беше 250 кинта.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          pakumba написа:
          не че ще ти е от полза, но преди 2 год беше 250 кинта.
          Да, така е. И миналата година беше толкова, но не изкарах.
          Fiat Bravo 1.8 GT

          Коментар


            #6
            Аз се интересувах от цените ноември месец, но тогава нямах време да го изкарам и цената беше 250!
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #7
              няма да стане 600 със сигурност сега както е в момента ,изпита е градско като ти си на мотора ,а инструктора зад теб с кола .При което катаджиите казват ,че ако спрат такъв ще го санкционират като без книжка ,а застрахователите нали се сещаш как се отнасят към неправоспособни шофьори .
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Няма курсове в момента Ако твърдо си решил да караш - ще ти дам телефон на момче, което провежда курсове и ти гарантирам, че ще останеш много доволен, защото ще те научи да караш наистина, а няма само да ти вземе парите!

                Коментар


                  #9
                  Kuku написа:
                  Няма курсове в момента Ако твърдо си решил да караш - ще ти дам телефон на момче, което провежда курсове и ти гарантирам, че ще останеш много доволен, защото ще те научи да караш наистина, а няма само да ти вземе парите!
                  В такъв случай и при него няма да има курсове. Все пак къде се провеждат курсовете при него.
                  Fiat Bravo 1.8 GT

                  Коментар


                    #10
                    КУРсове има -изпити няма . Аз мойта книжка изобщо не съм ходил ни на изпит ни на курсове а карах от 5 години
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар

                    Working...
                    X