Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GSM СЕРВИЗ ЗА НОКИА ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    GSM СЕРВИЗ ЗА НОКИА ?

    Здравейте колеги,имам нокиа 6020 с повреда, която не могат да отсранят в "обикновените сервизи"! Бихте ли казали къде из София мога да намеря по специализиран сервиз?
    Купувам стари мотоциклети производство преди 1950г.(всякакви, с липси и др.) - л.с. за контакти.

    #2
    От http://www.alphacopy.bg/ по специализиран няма. Друг е въпроса дали ще ти свършат работа и на каква цена успех.

    Коментар


      #3
      Re: GSM СЕРВИЗ ЗА НОКИА ?

      ivan_will написа:
      Здравейте колеги,имам нокиа 6020 с повреда, която не могат да отсранят в "обикновените сервизи"! Бихте ли казали къде из София мога да намеря по специализиран сервиз?
      Айде сега да ми кажеш каква е повредата на телефона или поне какви симптоми има.За да ти кажа мога ли да ти помогна и срещу колко?
      Bravo 1.2 16v
      Lancia Dedra 1.8 16v
      Suzuki GSXR250R

      Коментар


        #4
        Re: GSM СЕРВИЗ ЗА НОКИА ?

        PREDATORst написа:
        Айде сега да ми кажеш каква е повредата на телефона или поне какви симптоми има.За да ти кажа мога ли да ти помогна и срещу колко?
        Извинявам се на колегата, но ще се вмъкна в темата му и аз с един въпрос към теб. Имам SE K610i. От около месец и половина силно намаля звукът в слушалката, но само този, който се чува при сигнал свободно или заето. До такава степен, че понякога не се чува никакъв сигнал. Звукът, който се чува при разговор, е нормален. Престоя месец и половина в сервиза на Германос, върнаха го, като писаха, че са сменили слушалката. Ефект няма. Пробвал съм и с други карти - същата работа.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Re: GSM СЕРВИЗ ЗА НОКИА ?

          snake написа:
          PREDATORst написа:
          Айде сега да ми кажеш каква е повредата на телефона или поне какви симптоми има.За да ти кажа мога ли да ти помогна и срещу колко?
          Извинявам се на колегата, но ще се вмъкна в темата му и аз с един въпрос към теб. Имам SE K610i. От около месец и половина силно намаля звукът в слушалката, но само този, който се чува при сигнал свободно или заето. До такава степен, че понякога не се чува никакъв сигнал. Звукът, който се чува при разговор, е нормален. Престоя месец и половина в сервиза на Германос, върнаха го, като писаха, че са сменили слушалката. Ефект няма. Пробвал съм и с други карти - същата работа.
          А случайно да си сменял панели или преден панел само!?Този телефон ползва за полифония и слушалка един и същи източник(говорител)Ако си звъни нормално проблема ти евентуално идва от разместени звуководи замърсени отвори на панела или некачествен панел(ако е сменян).Това е диагноза с налъчкване малко.Трябва да се види
          Bravo 1.2 16v
          Lancia Dedra 1.8 16v
          Suzuki GSXR250R

          Коментар


            #6
            Нищо не съм сменял. Развалиха ми го в сервиза на Германос, те нещо са пипали. Дадох им го с 1 дефект (повреден микрофон, отсрещната страна ме чува слабо), върнаха ми го с 3 дефекта: повредена клавиатура, губи обхват (забива) на студено, слаб сигнал свободно и заето. Върнах им го и след още месец и половина престой в сервиза вече е само с този дефект: слаб сигнал свободно и заето.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              snake написа:
              Нищо не съм сменял. Развалиха ми го в сервиза на Германос, те нещо са пипали. Дадох им го с 1 дефект (повреден микрофон, отсрещната страна ме чува слабо), върнаха ми го с 3 дефекта: повредена клавиатура, губи обхват (забива) на студено, слаб сигнал свободно и заето. Върнах им го и след още месец и половина престой в сервиза вече е само с този дефект: слаб сигнал свободно и заето.
              С това трябваше да започнеш!Тих микрофон при сони ериксон модели т610,630,к500,к700и идва от комуникационен чип.Намира се в долната част на платката непосредствено след конектора за зареждане и дата кабела.При повреда на този чип или отказва микрофона или слушалката или телефона минава в режим хедсфи без да му е поставено такова.По тихия звук при сигнал свободно е от некачествен чип или е прецакан при поставянето ако колегата е работил на по висока температура.П.п На времето като аз работих в Германос имаше доста умеещи колеги,сега кви са нямам идея.Доколкото съм чувал всичките са нови.
              Bravo 1.2 16v
              Lancia Dedra 1.8 16v
              Suzuki GSXR250R

              Коментар


                #8
                Телефонът има още 5 месеца гаранция, но не ми се занимава повече с тези мърлячи от Германос. Ако го дам в някой местен сервиз, колко пари ще ми вземат за смяна на този чип ? Да знам дали си струва да го оправям или да заминава в коша ?
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  snake написа:
                  Телефонът има още 5 месеца гаранция, но не ми се занимава повече с тези мърлячи от Германос. Ако го дам в някой местен сервиз, колко пари ще ми вземат за смяна на този чип ? Да знам дали си струва да го оправям или да заминава в коша ?
                  Ако говориш за Пазарджик.......Имаше един добър колега който държеше Мобиком офиса но се спомина.В София за този чип се взимат около 30лв,за пазарджик незнам
                  Bravo 1.2 16v
                  Lancia Dedra 1.8 16v
                  Suzuki GSXR250R

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря за информацията :D . Няма да го оправям. Един ден преди да му изтече гаранцията, пак ще го рекламирам.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      Колега бъди по настоятелен отиди и им вдигни един скандал аз последния път като ходих беше преди година и половина за една нокия което купих и на 2 втория месец се прецака не искаше да се включва.Дадох я в сервиза на германос стоя 1 месец уж я оправиха но след 2 дена пак неще да се включва така я карах 3 пъти и на 4 път просто влязох в магазина и им казах повече от тука няма да си купя телефон и то на висок глас всички хора ме чуха в магазина и тогава много бързо ми го подмениха с нов.Аз колега не съм от хората който обичат да правят скандали но просто тези хора си правеха гавра с мен бях дал за него 500лв. а той от сервиза не излизаше.Нокийката още си я ползвам.
                      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                      Коментар

                      Working...
                      X