Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софтуер за Нокиа Н95

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Софтуер за Нокиа Н95

    Преди известно време си взех Н95. И искам да си кача програми, теми и т.н. Но незнам от къде да тегля. all4smartphone има много теми но са стари и половината неща ги няма вече абе с две думи не става. От замундата де що има истеглих но все ми казва има нова версия и програмата не работи или въобще не ми се отваря. Кажете от къде да си сваля програмки... ДжиПиЕс, Скайп, АнтиВирусна и други "шукариики"Или направо дайте някой линкМЕрси предварително

    --------------------

    #2

    --------------------

    Коментар


      #3
      Джи ПИ Ес си имаш, Скайп - от сайта на Скайп. Дръпни си първо NSU от саъта на Нокиа и си направи ъпдейт. МНОГО ВНИМАТЕЛНО СЛЕДВАЙ ИНСТРУКЦИИТЕ. Телефона да е зареден, да е на "Общ профил", свали всичко на картата и НЕ изключвай кабела по време на ъпдейта.

      Коментар


        #4
        Skype от fring.com, търсиш си модела и така..Лесно е! Имаш телефон, който на някой хора им идва повече от акъла! Ще се справиш

        Коментар


          #5
          http://smart60.ruhttp://2mobile.ws
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            трябва да си изнамеря темата, но ВАЖНО уточнение за скайп-а1. скайпа изтеглен от skype.com НЕ поддържа разговори, а само чат2. фринг си работи добре - има и разговори със скайпа, НО поради някаква причина , фринг не може да тръгне изобщо АКО го ползваш с вифи , което взима интернет от БТК АДСЛ ?!?!?!?пробвал съм го със всички налични доставчици в ПД.САМО с БТК АДСЛ не тръгва Фринг-а.а относно програмите , дето ти казват, че има по-нова версия - връщаш си датата на тел-а с една година назад , инсталираш,и после пак сверяваш датата.

            Коментар


              #7
              u_bo написа:
              а относно програмите , дето ти казват, че има по-нова версия - връщаш си датата на тел-а с една година назад , инсталираш,и после пак сверяваш датата.
              Ако говориш за фирмуера колега си в грешка. НСУ-то проверява за по-нов по продукт код-а и въобще не се интересува от датата. (Да не говорим, че на моя и него съм сменил :D )

              Коментар


                #8
                Мерси колеги, сега си изтеглих скайпа и ще го кача, ще видя у другите програмки и ще ви кажа какво е станало
                naskobg написа:
                Джи ПИ Ес си имаш,
                За кое говориш. Гугъл Мапс или Нокиа Мапс. Нокиа мапс не хваща сателит и ми дава само земята, като приближа става на квадратчета. А Гугъл Мапс... да си призная съм го пускал, но иска УайФай а като съм имал просто съм забравил да го тествам. Няма ли да е подорбе с някой ТомТОм или Гармин

                --------------------

                Коментар


                  #9
                  www.ipmart-bg.comаз съм с н-82 и повечето програми, теми и др.приложения ги дърпам от там
                  BRAVA 1,4 12V
                  Nissan Navara

                  Коментар


                    #10
                    Нещо си останал с грешно впечатление за алл фор смартфон... Или не четеш където трябва, или не можеш да се ориентираш във форума. За да виждаш повечето подфоруми ти трябва 100% регистрация. Ако нямаш направи си и почвай да четеш. Всичко там се обновява при първа възможност. Аз в този сайт членувам от 6 години и от тогава имам само смартфони...
                    www.CarProfi-BG.com
                    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                    Най-атрактивните цени в София!

                    Коментар


                      #11
                      u_bo написа:
                      трябва да си изнамеря темата, но ВАЖНО уточнение за скайп-а1. скайпа изтеглен от skype.com НЕ поддържа разговори, а само чат2. фринг си работи добре - има и разговори със скайпа, НО поради някаква причина , фринг не може да тръгне изобщо АКО го ползваш с вифи , което взима интернет от БТК АДСЛ ?!?!?!?пробвал съм го със всички налични доставчици в ПД.САМО с БТК АДСЛ не тръгва Фринг-а.а относно програмите , дето ти казват, че има по-нова версия - връщаш си датата на тел-а с една година назад , инсталираш,и после пак сверяваш датата.
                      U_bo, днес забравяйки този ти шантав пост говорих fring на NOKIA E51 и Apple iPhone ползвайки интернет от БТК АДСЛ. Вероятно при мен нещо е повредено щом работи Не може в цял Пловдив да е ок, а при мен не...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        jenshen73 написа:
                        u_bo написа:
                        трябва да си изнамеря темата, но ВАЖНО уточнение за скайп-а1. скайпа изтеглен от skype.com НЕ поддържа разговори, а само чат2. фринг си работи добре - има и разговори със скайпа, НО поради някаква причина , фринг не може да тръгне изобщо АКО го ползваш с вифи , което взима интернет от БТК АДСЛ ?!?!?!?пробвал съм го със всички налични доставчици в ПД.САМО с БТК АДСЛ не тръгва Фринг-а.а относно програмите , дето ти казват, че има по-нова версия - връщаш си датата на тел-а с една година назад , инсталираш,и после пак сверяваш датата.
                        U_bo, днес забравяйки този ти шантав пост говорих fring на NOKIA E51 и Apple iPhone ползвайки интернет от БТК АДСЛ. Вероятно при мен нещо е повредено щом работи Не може в цял Пловдив да е ок, а при мен не...
                        може проблема да е само в някой градове,аз съм тествал навсякъде из градаима уеб браузър, проверявам доставчика,САМО с АДСЛ не работи ФРИНГ-а, като дойда до Варна ще видим - може да сте с преференции ,а ти ако имаш път към Пд - може и да се басираме... колегата е с Е51 - същия е проблема и при него......сега остава да кажеш , че не ги разбираме ние майните , тез сложни работи ?

                        Коментар


                          #13
                          u_bo: Ами не ви знам какво разбирате или не, но определено нещо е бъгаво при вас БТК АДСЛ като технология е еднакво за цялото БГ, само дето като се ползва стандартния модем трябва да се отворят портовете към вътрешната мрежа. При мен и у дома и в офиса това е направено, но у дома съм прескочил на БТК мизерния модем и съм с един много стабилен D-Link. Вероятността да не ВИ работят fring-овете през БТК АДСЛ може да се дължи точно на това.
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            jenshen73 написа:
                            u_bo: Ами не ви знам какво разбирате или не, но определено нещо е бъгаво при вас БТК АДСЛ като технология е еднакво за цялото БГ, само дето като се ползва стандартния модем трябва да се отворят портовете към вътрешната мрежа. При мен и у дома и в офиса това е направено, но у дома съм прескочил на БТК мизерния модем и съм с един много стабилен D-Link. Вероятността да не ВИ работят fring-овете през БТК АДСЛ може да се дължи точно на това.
                            първоначално мислех, че проблема идва от двойния НАТ но и при връзка със някой със ССИД= BTC-ADSL не работеше а идеята е , да работи навсякъде а не да се човърка всяка адсл точка , като се пренасочват портове

                            Коментар


                              #15
                              е определено е от ПЛОВДИВСКИЯ АДСЛ - бриджнах модема на бетекейци - резултата е ФРИНГ-а --> нъйц - нет работает и тва си е е поне малко поускорих връзката като елиминирах двойния нат ... ама не ми е това целта предполагам , че рутера им за Пловдив и околности нещо е бъгав,я колегите от други градове със смартфони да кажат при тях как е?

                              Коментар

                              Working...
                              X