Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ - pdf-страница -> word-формат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ - pdf-страница -> word-формат

    Колеги имам спешна нужда от помощ. Какъв е най-лесният начин да извадя страница от пдф-документ и да я вкарам в word-такъв, който пиша в моемнта? Не е крайно спешно, но е желателно. Ако няма лесен и бърз начин - ще карам по по-примитивен метод - ще принтирам пдф-ската странца, после на същия лист ще принтирам word-ската страница, и така ще станат 2 страници в едно. Само че ми се иска да го имам и в word-формат цялото нещо, за да мога да го изпратя на 1 човек да го види как ще изглежда разпечатано. Благодаря предварително.

    #2
    Използвай програмата от линка по-долу.Въртях с нея ръководствата на Фиат и се справя добре.http://finereader.abbyy.com/
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Може да пробваш и с тази "Able2Extract".Директно от pdf ги конвертира в word.
      Marea 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        Използвай програмата от линка по-долу.Въртях с нея ръководствата на Фиат и се справя добре.http://finereader.abbyy.com/

        Коментар


          #5
          Използвам съм тази програма при разпознаване на текст, вършеше ми перфектна работа. Това което ми трябва сега е: Една карта в pdf формат, която е съставена от различни слоеве, насложени един върху друг. Картата е генерирана с ArcGIS, и Acrobat Reader-a мога да разглеждам всеки слой поотделно и да го разпечатам. Аз обаче искам така както го разглеждам, да го "взема", и да го вкарам в текстовия документ, като отделен слой, а не цялата карта. Казва ми че за да SAVE-на и използвам отделен слой , така както ми е нужно, ще ми трябва Adobe Acrobat. Прилагам и една картинка. Та Аби-то ще ми свърши ли работа за тази цел?
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Оги, ако Не стане с някой софтуер, а ти трябва задължително на фаил можеш с "PrintScreen"/"Paint" да направиш всеки слой поотделно на jpg, png, gif... . Това обаче е голяма играчка и аз лично няма да се захвана с такава дейност.

            Коментар


              #7
              Ми не е задължително, както казах - не ми трябва крайно наложително, в крайна сметка важно е печатния вариант да се получи, а него мисля да го направя като пусна веднъж листа да изпечати слоя от пдф-а, после същия лист ще го пусна да изпечати текста от word-а. Ама все пак ми се иска това което ще се получи накрая като разпечатано, да го имам и в електронен вид, не на отделни файлове, а като едно цяло.

              Коментар


                #8
                Ми къв ти е проблема? Сканираш и вкарваш всичко в един pdf и толкоз. Ако нямаш скенер, дай аз ще ти ги сканирам.

                Коментар


                  #9
                  Принципно това може да стане с програма за векторен графичен дизайн Adobe Illustrator, aко толкова си си навил на пръста ми прати PDF-а, аз ще ги го сложа в уърд.Колегата Торнадо ти е дал най-правилното в случая, но там понякога не разпознава някои по засукани букви и трябва да се провери и редактира внимателно.
                  SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    Казва ми че за да SAVE-на и използвам отделен слой , така както ми е нужно, ще ми трябва Adobe Acrobat. Прилагам и една картинка. Та Аби-то ще ми свърши ли работа за тази цел?
                    Аз точно Adobe Acrobat 6 щях да ти предложа. Нямаш ли?Аз имам, ако искаш да ти го пратя по някакъв начин... малко под 200 МБ е.Ето ти линк към Замундата - има доста версии...http://www.zamunda.net/browse.php?se...t=0&incldead=1

                    Коментар


                      #11
                      EVITA написа:
                      Принципно това може да стане с програма за векторен графичен дизайн Adobe Illustrator, aко толкова си си навил на пръста ми прати PDF-а, аз ще ги го сложа в уърд.Колегата Торнадо ти е дал най-правилното в случая, но там понякога не разпознава някои по засукани букви и трябва да се провери и редактира внимателно.
                      Вярно е ,че засуканите букви мъчат програмата ,че чак се чуди с какво да ги замести.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        А и аз, също като колежката Евита мога да ти свърша работата. Прати ми по скайпа файла, ще ми кажеш и какво да прехвърля и ще го направя.Скайпа ми е отдолуПоздрави

                        Коментар


                          #13
                          За момента темата е изчерпана! Благодаря на всички, особено на Immortal, който отдели няколко минути вместо мен!

                          Коментар


                            #14
                            А ако за друг път потрябва - пишеш в гугъл ’pdf2doc’ и ти излизат доста софтуери.

                            Коментар

                            Working...
                            X