Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова кола vs. Употребявана (2-3г.)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нова кола vs. Употребявана (2-3г.)

    Тааа..колеги този въпрос ме мъчи от няколко дни насам, дали е по-добре да си вземете кола с найлоните в купето, но не толкова престижна марка или е по-добре да вземете някоя по-качествена, макар и на няколко годинки (2-3г.)..!?Аз лично предпочитам нова кола, макар и не толкова качествена...Поздрави.
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    #3
    Аз съм за по-качествена кола на 2-3 години, но все пак зависи от конкретното състояние на колата.Евтините нови коли наистина са евтини. Като всички евтини неща.

    Коментар


      #4
      да ти пикам на найлоните... Освен това, кола на две-три годинки си е още бебче... и тъъъъъкмо влиза в силата си.
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #5
        Добре де примерно - чисто ново Гранде или някое БМВ Е46 ( 320d ) примерно горе-долу идват на около 20к лв..!? Поздрави.
        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

        ...E90..incoming..!!

        Коментар


          #6
          loop написа:
          Поздрави.
          Аз бургаските мацки съм ги признал.., а от скоро... според едно форумно проучване - признавам и заралийките.
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #7
            nikki_sixx написа:
            loop написа:
            Поздрави.
            Аз бургаските мацки съм ги признал.., а от скоро... според едно форумно проучване - признавам и заралийките.
            Малко оффтопик ще влезнем, ама...Ако искаш пусни си една анкета за бургаските мацки и може на дълго и нашироко да си поговорим за тях..не са изобщо цветя за мирисане те..
            Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

            ...E90..incoming..!!

            Коментар


              #8
              loop написа:
              Добре де примерно - чисто ново Гранде или някое БМВ Е46 ( 320d ) примерно горе-долу идват на около 20к лв..!? Поздрави.
              Ако поставим въпроса така - чисто ново Гранде, или 2 годишна Крома II - естествено, че Кромата.И за БМВто няма да се поколебая, ако избора е само между тези две коли.Ще ти дам пример: мой приятел си купи чисто нов Шевролет Матиз. Сега е на 4 години. Моята Дедра е на 13 години и е 100 пъти повече кола от неговата. И в момента струва повече.Казано по друг начин:1. Ти имаш чисто ново Гранде, а аз - 2 годишнa Крома II2. След 2 години ти имаш 2 годишно Гранде, а аз 4 годишнa Крома ΙΙ3. След 5 години ти имаш 5 годишно Гранде, а аз 7 годишна Крома ΙΙ

              Коментар


                #9
                абе тоя въпрос е като да си земеш за жена некоя булка - девственица, ама не чак толкома лачена или некоя лачена, ама юркана, юркана въпрос на вкус казало кучето и си облизало...
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #10
                  Immortal написа:
                  loop написа:
                  Добре де примерно - чисто ново Гранде или някое БМВ Е46 ( 320d ) примерно горе-долу идват на около 20к лв..!? Поздрави.
                  Ако поставим въпроса така - чисто ново Гранде, или 2 годишна Крома II - естествено, че Кромата.И за БМВто няма да се поколебая, ако избора е само между тези две коли.Ще ти дам пример: мой приятел си купи чисто нов Шевролет Матиз. Сега е на 4 години. Моята Дедра е на 13 години и е 100 пъти повече кола от неговата. И в момента струва повече.Казано по друг начин:1. Ти имаш чисто ново Гранде, а аз - 2 годишнa Крома II2. След 2 години ти имаш 2 годишно Гранде, а аз 4 годишнa Крома ΙΙ3. След 5 години ти имаш 5 годишно Гранде, а аз 7 годишна Крома ΙΙ
                  а поддръжката, а поддръжката...п.п. кой беше казал, че колата е като жената....
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #11
                    donnna написа:
                    абе тоя въпрос е като да си земеш за жена некоя булка - девственица, ама не чак толкома лачена или некоя лачена, ама юркана, юркана въпрос на вкус казало кучето и си облизало...
                    КРАЙ...Без думи просто..
                    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                    ...E90..incoming..!!

                    Коментар


                      #12
                      Аз да се изкажа ли? 3 /три/ нови съм имал.... повече НИКОГА

                      Коментар


                        #13
                        donnna написа:
                        абе тоя въпрос е като да си земеш за жена некоя булка - девственица, ама не чак толкома лачена или некоя лачена, ама юркана, юркана въпрос на вкус казало кучето и си облизало...
                        Абе не могат да се сравняват съвсем нещата - с девственицата май ще си по-добре, отколкото с нов Шевролет Матиз
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #14
                          Kuku написа:
                          Аз да се изкажа ли? 3 /три/ нови съм имал.... повече НИКОГА
                          Tри нови жени или коли? Принципно е по-добре класна кола на малко години и малко километри,отколкото нова и евтина кола.
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар


                            #15
                            Няма смисъл от нова кола особенно пък Фиат ако е (И по-точно да си купиш Фиат в Бг е върхова форма на мазохизъм според мен...;Вече в Италия,Испания,Франция Фиат са едни от най-читавите коли),но просто няма смисъл да е нова.За 2-3 год една кола се разработва перфектно и си е почти като чисто нова !
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар

                            Working...
                            X