Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да ми даде съвет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да ми даде съвет

    Имам едно малко проблемче,от снощи неще да ми тръгне Мозилата изтеглих нова ама пак неще сигорно щерката е натиснала нещо.Питам понеже тука има доста хора дето могат да ми помогната,имам и Internet Explorer ама не ми харесва искам си Лисичката.

    #2
    Как така неще да тръгне. Какво се случва при опита да я стартираш.

    Коментар


      #3
      fihi написа:
      Как така неще да тръгне. Какво се случва при опита да я стартираш.
      Долу във дясно има един надпис connektion error този надпис се появява когато натисна на някоя страница,но най-чудното е че вчера по скайпа ми пращат един адрес и натискам адреса Мозилата тръгва, но когато го затворих пак неще и днес пак не иска.

      Коментар


        #4
        Пробвай с други сайтове. Виж за начална страница какво е зададено.

        Коментар


          #5
          uninstall и после install. така ще се оправи без странични ефекти.
          karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
          https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

          Коментар


            #6
            Не става даже пробвах със този който ми пратиха вчера по скайпа ама пак неще,пробвал съм над 10 сайта но на нито един не тръгва.

            Коментар


              #7
              karolev написа:
              uninstall и после install. така ще се оправи без странични ефекти.
              Мммм да ще го пробвам дано да стане че този ИнтернетЕхплорер не ми допада.

              Коментар


                #8
                karolev написа:
                uninstall и после install. така ще се оправи без странични ефекти.
                +1 Това работи безотказно ...
                Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                Punto. 1.2 16v. 86hp+

                Коментар


                  #9
                  При мен Мозилата ми правеше подобни проблеми, само че под Линукс. Стартираше се, и при опит да зареди началната страница (гугъл) се затваряше.Успях да я задържа за малко пусната, като изключих интернета. През това време изчистих всички "лични данни" - бисквитки, кеш, история...След това си тръгна без проблем.Не знам дали ще сработи това под Уиндоус, но може да пробваш.

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    При мен Мозилата ми правеше подобни проблеми, само че под Линукс. Стартираше се, и при опит да зареди началната страница (гугъл) се затваряше.Успях да я задържа за малко пусната, като изключих интернета. През това време изчистих всички "лични данни" - бисквитки, кеш, история...След това си тръгна без проблем.Не знам дали ще сработи това под Уиндоус, но може да пробваш.
                    При мен не се затваря ами когато натисна някоя страница да отвори и ми илиза вместо адреса на старницата (Untitled)но защо ли няма заглавие незнам

                    Коментар


                      #11
                      Колега, да не си задал прокси?

                      Коментар


                        #12
                        naskobg написа:
                        Колега, да не си задал прокси?
                        Знам ли жена ми щерката през деня са на компа понеже не иска да яде ако не слуша детски песнички от Вбох7 и сигорно тя е натиснала нещо как да видя

                        Коментар


                          #13
                          От тук:
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            Taм стои на No proxy

                            Коментар


                              #15
                              Ти инсталира ли си нова лисица както ти казаха горе ?
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X