Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко от вас се чувстват расисти, Б. Борисов е....

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    LiGuru написа:
    nai7 написа:
    И какво се опитвате да ми кажете повечето от колегите,да забравя историята си
    Бате гола вода си и по гърбо кал. Ти нема как да си забравиш историята оти и абер си немаш от нея.Хванете се тия дето се тъпаните тука, прочетете некоя умна книжка по въпроса, па елате ми разправяите какво и що...На тая територия сме се сбрали едни народи с обща история, история дето е толкова обща, че всеки я инерпретира как му доде. Ебали ви били турци, арменци, византиици... некои други пък за тракиици се взеха...Аре пиите по едно две и утре обратно по работните места, че с това мислене иляда години търчане по байра ни чека, белкем по нормално му да заживеем.....
    Ако знаеш как ме дразниш че ако .................................... кое от това дето съм написал не е така кажи ми ти да се коригирам отворко ти май си най-големия разбирач тука.Научи ме на нещо и ти а аз ще ти покажа как може да задоволиш една жена защото като ти чета постовете разбирам че си сексулно незадоволен щото си много тъп за нещата от живота и незнаеш как да си поискаш от една жена паляк. Темата се заключва поради водене на безумен спор и изчерпване на темата.Много колеги се разгорещиха и е цяло чудо че не бяха наказани.Модераторски екип на fiat-bg.org

    Коментар

    Working...
    X