Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко от вас се чувстват расисти, Б. Борисов е....

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хихихи, Immortal щом се е ядосал - това е велико постижение. Ама наистина темата е мега тъпа. Особено, като се списва от хора, имащи претенции към други, но не виждащи и не признаващи собствените си грешки. То вярно, поговорка е, но колеги - нека да изкараме гредите от нашите очи и тогава да вадим сламките от очите на другите.Абе пеним се тука за расизъм, но някой спомена съседите на югоизток, я който е ходил в Турция да каже - и там ли е такава мръсотия, като в най-добрият град за живеене, Варна??? Според мен - никаква гордост не е, че сме "българи", че се казваме не Агоп (арменец), Мустафа (турчин), Бобуля (циганин от Сливен)... Имах в казармата стар войник от Сливен, черен като катран цигани, който казваше "Аз съм БЪЛГАРИН" и дума не проговаряше на цигански - слушаше другите цигани и им отговаряше на Български. Та тоя циганин се къпеше и переше по-често и от повечето българи. Абе какво сме почнали да се делим? Аз гледам по улиците - чистачите и чистачките са само цигани - не видях ни един "българин" от биещите се в гърдите по-горе колеги... Альооо, расисти долни...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      Колега Immortal така като ти чета постовете и не само твоите най-добре ще е да се надупим да разтворим бузки,малко вазелин че да им е по лесно да ни опнат,кво ще кажеш а?Трябва да си пазим историята и да я уважаваме,по твоите приказки всички тези които са паднали от турските ятагани са били глупаци,ако беше ти по него време сигорно би се скрил в миша дупка или доброволно ще ше да му резнеш кожичката.

      Коментар


        Immortal написа:
        6ma7ka7a написа:
        Абе колега аз искам само едно да се отнасят на изпитите като с хора който имат равни права пак казвам всеки който е учил висше образование знае че на повечето изпити като напишеш нещо после накрая трябва да го защитиш и точно там е разковничето когато изпитват някой чужденец(имам предвид човек от турски произход) да защити това което е написъл на него му се задават доста по лесни въпроси по това което е писъл или направо го пропускат да го изпита а при мен лично доста се задълбучава и как няма аз да имам по ниска оценка като него почти не го кара да си защитава това което написъл (преписъл) а мен ме гърчи до край.И да кажа на колегите който ми се нахвърлиха отгоре че аз съм бил едва ли не глупак,малоумник и др. такива нещица който немекнаха че не аз съм виновен а просто нас Българите ни гърчат повече.Повече нема да пиша в тази тема айде търсете равописни и др. грешки пак ме наредетя здраво.
        Съгласно Закона за висшето образование, изпитите във ВУЗ са писмени!!! Изрично се забранява устното изпитване. Това че не си знаете правата, никой не ви е виновен.Не разбрах само, какво са виновни колегите ти турци, за това, че преподавателят (вероятно Българин) е по-снизходителен към тях?Аз се чудя само КАК с такъв правопис си стигнал до ВУЗ?!?!Не ти не си нито глупак, нито малоумник. Не те познавам, за да твърдя такова нещо. НО това, което се вижда от писанията ти е, че ТИ не знаеш РОДНИЯ си език и граматика. Е как тогава претендираш за някой, чиито майчин език не е български, да го знае? И как разбра че не го знае, при условие, че ти не го знаеш?Абе тая с тая тема почнах много да се нервирам. Спирам компютъра и отивам да ударя една ракия.
        Колега Immortal да прекратим спора недей се мъчи да спориш с един средно статистически глупак.Айде наздраве колега.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          nai7 написа:
          Колега Immortal така като ти чета постовете и не само твоите най-добре ще е да се надупим да разтворим бузки,малко вазелин че да им е по лесно да ни опнат,кво ще кажеш а?Трябва да си пазим историята и да я уважаваме,по твоите приказки всички тези които са паднали от турските ятагани са били глупаци,ако беше ти по него време сигорно би се скрил в миша дупка или доброволно ще ше да му резнеш кожичката.
          има нещо вярно.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            Без да наливам масло в огъня - а някой гледа ли току що ’Отечествен фронт’?Скотове.

            Коментар


              nai7 написа:
              Колега Immortal така като ти чета постовете и не само твоите най-добре ще е да се надупим да разтворим бузки,малко вазелин че да им е по лесно да ни опнат,кво ще кажеш а?Трябва да си пазим историята и да я уважаваме,по твоите приказки всички тези които са паднали от турските ятагани са били глупаци,ако беше ти по него време сигорно би се скрил в миша дупка или доброволно ще ше да му резнеш кожичката.
              Този дето не си зачита историята, е именно този дето няма да срещне бъдеще.Колега препоръчвам ти, да не взимаш отношение по въпроси, които са ти толкова далечни.Всеки твой пост ме кара да се чувствам нелепо в собствената си държавица. Ето ти твърдиш за зверствата част от една имерия наречена Отоманска, че са дело на едни хора дето ич нищо общо с това нямат. Отоманска империя != Турция....Второ не знам дали ти стига да толкова културата за да схванеш защо се е стигнало до тия 500 години (прословути), дето толкова ти бъркат в джегера. Ще ти спомена само една известна практика да я усмислиш ’Този дето не храни собствена войска, рано или късно ще храни чужда’ ... Колко ли е велик Симеон Великии?Нека споменем зверствата на Стамболов...дето има паметник с/у Кристал, да не пропуснем и неколко показни атентата, като най-явен ще ти дам момента дето се вдига у въздуха ЦЪРКВА......Айде сега да помислим за Инквизицията, Холокоста, Ку клус клановете, за ИРА, ЕТА и т.н. П.С. сега сядам на кифтаци и бира после ще продължяа :D

              Коментар


                Някои хорица живеят още в 19 и преди 19 век...То бива примитивизъм, ограниченост и тесногръдие, ама това накъде отива не знам...Колегата ники сикс Ви е казал кои хора стават расисти и по какви причини в днешно време...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  niko09 написа:
                  kiro_of_the_day написа:
                  niko09 написа:
                  Защото тогава няма да са еничари и няма да се управляват от турци...
                  Блаженни са верующите...
                  В един пост бях написал за българското робско мислене,което продължава от векове...
                  МОЛЯ? Я се доуточни малко!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    LiGuru написа:
                    nai7 написа:
                    Колега Immortal така като ти чета постовете и не само твоите най-добре ще е да се надупим да разтворим бузки,малко вазелин че да им е по лесно да ни опнат,кво ще кажеш а?Трябва да си пазим историята и да я уважаваме,по твоите приказки всички тези които са паднали от турските ятагани са били глупаци,ако беше ти по него време сигорно би се скрил в миша дупка или доброволно ще ше да му резнеш кожичката.
                    Този дето не си зачита историята, е именно този дето няма да срещне бъдеще.Колега препоръчвам ти, да не взимаш отношение по въпроси, които са ти толкова далечни.Всеки твой пост ме кара да се чувствам нелепо в собствената си държавица. Ето ти твърдиш за зверствата част от една имерия наречена Отоманска, че са дело на едни хора дето ич нищо общо с това нямат. Отоманска империя != Турция....Второ не знам дали ти стига да толкова културата за да схванеш защо се е стигнало до тия 500 години (прословути), дето толкова ти бъркат в джегера. Ще ти спомена само една известна практика да я усмислиш ’Този дето не храни собствена войска, рано или късно ще храни чужда’ ... Колко ли е велик Симеон Великии?Нека споменем зверствата на Стамболов...дето има паметник с/у Кристал, да не пропуснем и неколко показни атентата, като най-явен ще ти дам момента дето се вдига у въздуха ЦЪРКВА......Айде сега да помислим за Инквизицията, Холокоста, Ку клус клановете, за ИРА, ЕТА и т.н. П.С. сега сядам на кифтаци и бира после ще продължяа :D
                    Абе ейй палячо разтвори си бузите и отивай на М.Търново,не ми пука за Стамболови и там подобните те са българи разбра ли?аз ти говоря за една нация дето е клатила прапра баба ти и на теб ти е кеф да говориш за тези изроди дето тепат деца и жени затвори си устата смешник толкова съм ядосан че не ми пука дали ще ме накажат.Ти май не вникаваш за какво става въпрос май си се хванал за пръстите на краката

                    Коментар


                      Аз имам въпрос към всички чели учебниците по история и история и говорещи за промити мозъци и за съвременно мислене,та ако може да ми дефинирате "Под турско робсвто","Турско подтисничество" и "Турско присъствние".Да ми кажете кое е правилно,кой промива мозъци,кой пише и кой удобрява съвременните учебници и кой не си е прочел истинския урок?
                      Fiat Brava 1.8 16V GT

                      Коментар


                        Доста колеги преминаха неведнъж границите на добрия тон в тази тема!Въздръжайте са занапред от лични обиди и нападки - дотук било каквото било - от този пост нататък почвам с предупрежденията! Изкуството да водиш спор изключва обидите и квалификациите кой какъв бил - наличието им е признак на изчерпване на аргументите и на не много висока култура! Считайте че пиша това мнение като модератор в този форум.
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          niko09 написа:
                          Аз имам въпрос към всички чели учебниците по история и история и говорещи за промити мозъци и за съвременно мислене,та ако може да ми дефинирате "Под турско робсвто","Турско подтисничество" и "Турско присъствние".Да ми кажете кое е правилно,кой промива мозъци,кой пише и кой удобрява съвременните учебници и кой не си е прочел истинския урок?
                          Според мене най-правилно е да се нарича турско владичество.Робство не е правилния и точен израз.Абстрахирайте се от писанията на дядо Вазов и братя Славейкови.

                          Коментар


                            Било си е робство... но е БИЛО! Вий сте идиоти... Представяте ли си траките и славяните да искат възмездие с днешна дата, за дето някакви бугари са ги завладяли преди 2 000 години?П.П.- Някой по-горе попита за родословно дърво. Таааа, да, аз имам родословно дърво.. .и за разлика от питащия знам от къде идва родът ми. Имам претенциите да съм Тракиец. Целият ми род се премества насам от Лозенград (Беломорска тракия). Е, и аз ли да си ходя там където са корените ми? Ами давай тогава всички българи да се върнат в Кавказ? Ае... айсиктир драги зрители!
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              nikki_sixx написа:
                              Било си е робство... но е БИЛО! Вий сте идиоти... Представяте ли си траките и славяните да искат възмездие с днешна дата, за дето някакви бугари са ги завладяли преди 2 000 години?
                              Абе аркадаш аз не искам възмездие,то е ясно че няма как да стане,въпроса беше чуствате ли се расисти,не ми пука мнението на другите аз съм.Само за протоколо колко от вас ако видят дрипав мангал да маха на стоп ще спрат да го вземат? най-вероятно нула000000000 Ама ако е готина мадама Никито ще е първи.

                              Коментар


                                Immortal написа:
                                Да! Помним Батак! Помним Копривщица! Помним Стара Загора! И точно защото помним това, то не трябва да се повтаря! Никога повече!Защото и в Гърция помнят зверствата на българските войници в Кавала и околностите. И в Македония някои помнят "бугарските фашистички окупатори, кои што го убиле дедоми" (цитирам един мой познат от Скопие). Предполагам и арабите помнят Кан Тервел, изклал 22 000 от тях покрай стените на Константинопол. В дългата човешка история сигурно няма народ, който да няма за какво да отмъщава на съседа си. Нали все някога това трябва да спре? Или не искате?Вие, "расистите", осъзнавате ли до какво може да се стигне с такова мислене? ОК. Ще изгоним турците към Турция, ще избием циганите. И после? После какво? Или като Сталин - ще почнем да търсим вътрешните врагове, докато се избием взаимно всички ли? Това ли искате за България? С това ще дойдат ли повече инвестиции в страната ни? Ще ни се вдигнат ли заплатите? Ще заживеем ли нормално?Знаете ли колко е крехък етническия мир? Толкова ли отдавна бяха войните във Югославия, че ги забравихте? Да сега сърбите живеят в почти едно-национална държава (ако не броим Българите в Западните покрайнини и унгарците във Воеводина). За сметка на какво? Дори кръвните им братя, черногорците, не искаха повече да живеят заедно с тях. Само че различните народи си отидоха от Сърбия, но заедно с части от територията й. Довчерашни приятели не могат да се погледнат в очите, само защото единият се казва Горан, а другият Самир.Но вие това не го осъзнавате. Вината за състоянието на България, драги мои, не е във бай ви Мюмюн, който от както се помни става сутрин рано да издои кравата, и после с цялото си домочадие превива гръб над тютюневите ниви. А знаете ли си родословните дървета? Колко от вас могат да кажат със сигурност, че са Българи? И какво е да си Българин? Последните генетични изследвания на митохондриалната ДНК на Българите показва, че славянският ген в кръвта ни е само 14.7%. А останалото?
                                Аз знам своето родословие поне 4 поколения назад.Майка ми може би знае повече. Да чужденци има,но не различни от бели хора.Та моят дядо е бил Бранникъ и взима участие като офицер през войната .Бил е в Сърбия.Моята прадядо(на баба ми баща) е бил През Първата световна война в Румъния...Та тези неща не се забравят.И когато говориш за обединена България ,като за"бугарска окупация" на мен ми е болно.Историческа истина няма.Това се учи 1 курс ,има предмет-Въведение в историческата наука.Съществува история според българите,сърбите,гърците,но обективна истина няма. За това аз защитавам българската позиция.И кой е казал че българите са славяни???Това е поредния анахронизъм остнала от хепи соц историята.Съвременните българи са нация -съвкупност от много различни народи-печенези,кумани,славяни,според някои траки и прочие.Но циганите никога не биват асимилирани.Значи има причина за това. Турците също.Турците са причината България да е бедна държава.Недвусмислено заради техния гнет в България няма буржоазна революция,няма класическо европейско възраждане ако щеш.Всички проблеми на България могат да се проследят до един корен. За доказателство мога веднага да приведа факта,че няма територия на Балканите ,била в османската империя която да е просперираща. Дори и Румъния която е може би най-напред с материала е сред най бедните страни в Еврозоната,а тя дори е била само зяависима област и свободна мнго преди България.Само малко по-напред Унгария е далеч пред тях,но и тя е била част от Австро-унгарската империя.

                                Коментар

                                Working...
                                X