Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко от вас се чувстват расисти, Б. Борисов е....

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    nikki_sixx написа:
    Расизмът е въпрос на интелект. Когато човек е тъп и не може да прескочи тази си тъпота, той става расист. Когато е мижитурка и не може да постигне нищо, тъпакът се хваща отчаяно за тъпата теза, че бялата му кожа го прави по-стойностен. Не е толкова до образованието или до възпитанието, въпреки че те също са много важни, а си зависи от интелекта. Наистина трябва да си патетичен глупак, за да ти мине идеята, че превъзхождаш някого заради вида на косата, цвета на кожата и прочие. Дори да са ти го повтаряли в детството, дори да са те учили в училище, интелектът ще те накара да си задаваш въпроси и да търсиш истината. А тя е, че има един вид хора - хора.А иначе в България повече се позира с расизъм. И периодично разни радиоточки се опитват да нахъсат рехавата шайка пъпчиви глупендери да се покажат в цялата си физическа и душевна грозота, но напоследък номерът все по-рядко минава. Макар и глупаците да са тотално мнозинство, рационалното у тях взима връх над емоционалното. И те купуват невероятно ефтини стоки от Китай, като всички останали...А друг е въпроса, че всъщност расизма в основата си е свързан с непоносимостта към друга раса, а в България си имаме непоносимост към друг етнос. А пък съвсеееем друг е въпроса аз какво чувствам...
    Най - добре да си стоим и да мигаме на парцали,за да не станем расисти така ли,за да не ни помислят за мижитурки и за да покажем интелект?
    Fiat Brava 1.8 16V GT

    Коментар


      #92
      nikki_sixx написа:
      Расизмът е въпрос на интелект. Когато човек е тъп и не може да прескочи тази си тъпота, той става расист. Когато е мижитурка и не може да постигне нищо, тъпакът се хваща отчаяно за тъпата теза, че бялата му кожа го прави по-стойностен. Не е толкова до образованието или до възпитанието, въпреки че те също са много важни, а си зависи от интелекта.
      Извинявай ама примера ти е малко не на място. Или си забравил преди няколко месеца какви теми пускаше докато търсеше работа за това в колко шибана държава живееш, няма смисъл и че всичко е обречено. Примера е аналогичен. А конкретно за в България примера ти е изначално неподходящ, просто защото и трите етноса са все още (и слава богу) в различни прослойки и не са до такава степен взаимо конкуриращи се.

      Fiat Bravo T-Jet 120

      Коментар


        #93
        http://www.youtube.com/watch?v=EKPtbbWgqv4 ама верно, няма ли да порастнете и да спрете да живеете в миналото :D

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар


          #94
          BolgAryan написа:
          Извинявай ама примера ти е малко не на място. Или си забравил преди няколко месеца какви теми пускаше докато търсеше работа за това в колко шибана държава живееш, няма смисъл и че всичко е обречено. Примера е аналогичен. А конкретно за в България примера ти е изначално неподходящ, просто защото и трите етноса са все още (и слава богу) в различни прослойки и не са до такава степен взаимо конкуриращи се.
          Мнението ми за тази държава не се е променило. Помня какво съм написал... и мога да изпиша още невероятно много по въпроса, но като виждам, че разбирането е равно почти на 0 - самичък си наложих самоцензура... и се радвам на такованките... си!
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #95
            nai7 написа:
            van_dal написа:
            Точно обратното е, когато направим така, че циганите да бъдат равни с българите може би ще успеем да подобрим положението в държавата и ненавистта си към тях, трябва да могат да гласуват, но не да гласуват само те, защото се избират и такива управляващи, които гледат само техните интереси, трябва всички българи да гласуваме и когато някога след много, много години нещата се стабилизират и българите се почувстват добре финансово и да бъдат закриляни от държавата си, тогава вече ще може да се дава и на циганите работа и възможности да си изкарват хляба, защото в момента не им се дава тази възможност, а държавата ги тика и храни като говеда.
            Още нещо да направим за тях не искаш ли? да си изкарам ТВ пред нас и да им го дам или да ги поканя да ги нахраня,преди 1 г гледам един дрипав мангал около строежа на шефа ми трябваха ни общи работници викам ела да работиш тука 25 лв на ден той ми вика ти луд ли си,мама ти и мангал мръсен аз как мога да работя и да си вадя чесно парите а ти неможеш.Бой дукато му дойде акъла хубава работа ама циганска
            Чети пак какво съм писал, не можем да вземем правото на мангалите да гласуват, но можем да гласуваме и ако гласуваме всички все още можем да влиаем на изборите, а и на циганите са дадени страшно много права, но не и задължения, ако ги направим равни с нас не смяташ ли, че ше се получи по-добър ефект. Другото което е, че трябва да им ограничим популацията както в Китай и др, но това е друга тема.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #96
              niko09 написа:
              Най - добре да си стоим и да мигаме на парцали,за да не станем расисти така ли,за да не ни помислят за мижитурки и за да покажем интелект?
              Умният човек е над всичко това. Умният човек управлява масата, а не стои в стадото и да блее. Не ме разбирай грешно... всъщност - разбирай ме както искаш.Опитвам се да стоя далеч от мото на болшинството "най-обичам да мразим, а най-мразим да мислим".
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #97
                niko09 написа:
                Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начинЧл. 40. (1) Печатът и другите средства за масова информация са свободни и не подлежат на цензура. - това е по повод на прекратяването
                Аз пък ти казвам, че този форум не е средство за масова информация, и като такъв подлежи на цензура Форумът има правила, които всички потребители са длъжни да спазват. Постовете с расистко съдържание противоречат на тези правила (т.1.14) и авторите им подлежат на предупреждение.Няма да заключа тази тема само защото и аз имам изразено мнение в нея. Да не ме обвините, че заключвам теми, в които мненията не ми харесват.Чел съм страшно много история. От нея съм научил много неща, като на първо място, че историята е един урок, който трябва да се научи. Направените грешки трябва да се знаят и да не се забравят, както и да не се повтарят. Ще завърша последното си мнение по тази тема с думите на един приятел на Българския народ:"Днес балканските страни - Албания, България, Румъния, Гърция, Югославия и Турция, са самостоятелни политически единици... Може да се каже, че създадените през последните столетия сегашни балкански страни, включително и Турция, са исторически резултат от постепенното разпадане на Османската империя, погребана накрая в историята. В този смисъл балканските народи имат съвместна история, която обхваща векове. Ако в тази история има печални спомени, то те са общи за всички балкански страни. Частта на Турция в тях е не по-малко горчива...Нечовешка и в крайна сметка достойна за съжаление е системата, при която се заставят хората да се хващат гуша за гуша, за да се направят уж щастливи. Единственото средство за ощастливяване на хората са действията и усилията, които водят към взаимно сближение, към взаимно задоволяване на материалните и духовните потребности. Истинското щастие на обществото е възможно само в условията на световен мир, ако се множат и постигат успехи привържениците на този висш идеал.""С вас българите нас ни свързва дълго минало, не особено приятно за напомняне за вас, а може би и за нас... Аз уважавам вашия народ... Всички народи са добри и при доброто желание на техните ръководители между тях винаги може да има мир и разбирателство.""Бил съм и винаги ще бъда приятел на българския народ. Всяко българско нещастие ми причинява невъобразима болка. Турция и България трябва да бъдат приятели. Който е против България, той е и против Турция."Мустафа Кемал АтатюркТурците в Турция отдавна са разбрали смисъла на тези думи. Време е и Българите в България да ги разберем.

                Коментар


                  #98
                  "Аз пък ти казвам, че този форум не е средство за масова информация, и като такъв подлежи на цензура "Аз пък ще отговоря,че имам конституционни права,които ще бъдат нарушени при налагането на всякакво предупреждение...Освен ако правилата на форума не са над Конституцуята
                  Fiat Brava 1.8 16V GT

                  Коментар


                    #99
                    Ако ми позволите да перефразирам едно от правилата на чат сървърите от едно време "Писането във форума е привилегия, а не право".

                    Коментар


                      Immortal а Балканският пакт чие дело е? Защо България не е включена в него?Ами защото той сам по себе си е насочен с/у България....Не съдете за хората по думите им,а по делата!!!!

                      Коментар


                        Immortal написа:
                        niko09 написа:
                        Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начинЧл. 40. (1) Печатът и другите средства за масова информация са свободни и не подлежат на цензура. - това е по повод на прекратяването
                        Аз пък ти казвам, че този форум не е средство за масова информация, и като такъв подлежи на цензура Форумът има правила, които всички потребители са длъжни да спазват. Постовете с расистко съдържание противоречат на тези правила (т.1.14) и авторите им подлежат на предупреждение.Няма да заключа тази тема само защото и аз имам изразено мнение в нея. Да не ме обвините, че заключвам теми, в които мненията не ми харесват.Чел съм страшно много история. От нея съм научил много неща, като на първо място, че историята е един урок, който трябва да се научи. Направените грешки трябва да се знаят и да не се забравят, както и да не се повтарят. Ще завърша последното си мнение по тази тема с думите на един приятел на Българския народ:"Днес балканските страни - Албания, България, Румъния, Гърция, Югославия и Турция, са самостоятелни политически единици... Може да се каже, че създадените през последните столетия сегашни балкански страни, включително и Турция, са исторически резултат от постепенното разпадане на Османската империя, погребана накрая в историята. В този смисъл балканските народи имат съвместна история, която обхваща векове. Ако в тази история има печални спомени, то те са общи за всички балкански страни. Частта на Турция в тях е не по-малко горчива...Нечовешка и в крайна сметка достойна за съжаление е системата, при която се заставят хората да се хващат гуша за гуша, за да се направят уж щастливи. Единственото средство за ощастливяване на хората са действията и усилията, които водят към взаимно сближение, към взаимно задоволяване на материалните и духовните потребности. Истинското щастие на обществото е възможно само в условията на световен мир, ако се множат и постигат успехи привържениците на този висш идеал.""С вас българите нас ни свързва дълго минало, не особено приятно за напомняне за вас, а може би и за нас... Аз уважавам вашия народ... Всички народи са добри и при доброто желание на техните ръководители между тях винаги може да има мир и разбирателство.""Бил съм и винаги ще бъда приятел на българския народ. Всяко българско нещастие ми причинява невъобразима болка. Турция и България трябва да бъдат приятели. Който е против България, той е и против Турция."Мустафа Кемал АтатюркТурците в Турция отдавна са разбрали смисъла на тези думи. Време е и Българите в България да ги разберем.
                        Това ми звучи като някой дето е таковал женати и после се извинява.

                        Коментар


                          Ататюрк е роден през 1881 г. Ако това ти говори нещо...

                          Коментар


                            Immortal написа:
                            Ататюрк е роден през 1881 г. Ако това ти говори нещо...
                            И пак е клал българи през Балканската война....

                            Коментар


                              Не съм расист, но това е нашето лице пред света. http://www.zamunda.net/details.php?id=139872&hit=1
                              brava 1.6_v16 elx

                              Коментар


                                SHB написа:
                                Immortal написа:
                                Ататюрк е роден през 1881 г. Ако това ти говори нещо...
                                И пак е клал българи през Балканската война....
                                Не ми се спори по въпроса, но през Балканската война (първата), България напада Турция, а не обратно. Българите също са клали турци. На война е така. Или колиш, или те колят. Затова не обичам войните.

                                Коментар

                                Working...
                                X