Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко от вас се чувстват расисти, Б. Борисов е....

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко от вас се чувстват расисти, Б. Борисов е....

    Днес е хит речта на Б.Б. в Чикаго, всички възроптаха срещу "човечеца" но какво грешно е казал той, реално е представил положението в България, като се замисля накъде вървим просто зле ми става. http://dnes.dir.bg/2009/02/05/news3958533.html
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    Това което е казал човека е много вярно просто някой от хората живеят в някакъв измислен свят.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #3
      Много хубаво, ама защо намесва и пенсионерите? Не мисля, че е много прав. Повече няма да го коментирам Бойко. И за да не навляза пак в спор, ще кажа само, че аз не съм расистка.
      Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        Евала му правя на "бат Бойко".Казва си нещата едно към едно и си носи кръста за това.За някойнеща нищо не казва,ама и никой не ще да пита...В случая според мен си е прав,та няма накъде повече.
        ===============================
        // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
        ===============================

        Коментар


          #5
          Тепърва ще опознаваме истинското лице на Бат ви Бойко.Аз не съм расист. А и циганите и турците са от нашата раса (това за информация на журналистите, писали статията).Аз разделям хората единствено по един признак - добри и лоши.А вие?

          Коментар


            #6
            Колега принципно и аз така деля хората на лоши и добри ама как да ги харесваш тези цигани като веднъж ми откраданха и четирите лети джанти още като взех фиатката и познай какви бяха хората който ми ги откраднаха цигани.А преди година какво се случи братми с колата минавал през един квартал на бургас и както карал един камък(и то какъв камък 15 на 20) изхвърчал от една каруца и оп в прозореца замалко да него уцелят и него.И как да ги харесваш тези хора колега неказвам че всички са такива но много от циганите са такива.Имам още много случки с хора от ромското население.
            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

            Коментар


              #7
              Това което става ясно е, че ще гласуваме доверие на тая партия. Дано само не се прецакаме и тоя път!
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                Още като започнах да чета статията и си помислих че реакцията на тези партии е защото се споменава техният електорат и в края на статията:"В тази посока г-н Бойко Борисов е казал, кои са най-активни в гласуването и кои са хората, които реално определят бъдещото правителство и формирането на бъдещия парламент."Точно заради това вдигат пушилката, депутат може да се раздвижи само ако по някакъв начин му се застраши мястото в парламента.

                Коментар


                  #9
                  Аз съм българин от турски произход и по принцип избягвам да коментирам въпроси на етническа тема. Бих могал да напиша доста неща, но не желая да се конфронтирам с повечето от вас. В началото на прехода Кирил Маричков пееше една песен в която казваше-" Аз не съм комунист и никога няма да бъда", а аз бих казал " Аз не съм расист и никога няма да бъда". Много жалко за тези, които мисля че турците и циганите са основния проблем на България. Ние сме свикнали винаги да виним някой друг за проблемите ни- така е по-лесно.
                  SEAT Leon Cupra 300
                  Triumph Street Triple 765 R

                  Коментар


                    #10
                    6ma7ka7a написа:
                    Колега принципно и аз така деля хората на лоши и добри ама как да ги харесваш тези цигани като веднъж ми откраданха и четирите лети джанти още като взех фиатката и познай какви бяха хората който ми ги откраднаха цигани.А преди година какво се случи братми с колата минавал през един квартал на бургас и както карал един камък(и то какъв камък 15 на 20) изхвърчал от една каруца и оп в прозореца замалко да него уцелят и него.И как да ги харесваш тези хора колега неказвам че всички са такива но много от циганите са такива.Имам още много случки с хора от ромското население.
                    Уцелил си на цигани от "лошите" Има и свестни, повярвай!

                    Коментар


                      #11
                      Не съм расист, а реалист. Реалността е, че Б.Б. е един шоумен. На колегите, които са решили да му гласуват доверие на следващите избори им пожелавам най-искрено да не бъдат горчиво разочаровани.

                      Коментар


                        #12
                        VooDoo написа:
                        ...Много жалко за тези, които мисля че турците и циганите са основния проблем на България. ...
                        Че кой е казал че те са основният проблем. Проблем е че някои хора имат изгода от беззаконието в България, а голяма част от циганското население се възползва от това. Дори ако им се направи забележка или им се наложи наказание,веднага вадят думички като расизъм и насилие над малцинствата. VooDoo не можеш да отречеш че циганите са се превърнали в галеници на държавата.Не си плащат сметки,винаги получават помощи,държат се все едно всички са им длъжни,крадат и после се оправдават с това че децата били гладни,е като не можеш да ги храниш,защо ги правиш на брой колкото за една група в детска градина.... Обаче да не навлизаме в спор за това какви били едните и какви другите. Измежду всички хора има лоши и добри, но процента на лошите от някои групи, някак се набива на око. И това им изкарва лошо име като цяло, както и българите като цяло не се славим с добро име в другите държави, за съжаление.

                        Коментар


                          #13
                          аз съм расист ако расист е човек които не навижда хора или етноси които тровят милата ни родинаИма и хора от някои етноси които не са като другите-но те са изключенияГолеми маси народ от етносите изкарват лошо име на целия си етност но не всички са такива В България няма закони иначе нещата щяха да са различни
                          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                          Коментар


                            #14
                            profit написа:
                            Не съм расист, а реалист. Реалността е, че Б.Б. е един шоумен. На колегите, които са решили да му гласуват доверие на следващите избори им пожелавам най-искрено да не бъдат горчиво разочаровани.
                            "Всички са маскари" - Бай Ганьо.

                            Коментар


                              #15
                              peho написа:
                              profit написа:
                              Не съм расист, а реалист. Реалността е, че Б.Б. е един шоумен. На колегите, които са решили да му гласуват доверие на следващите избори им пожелавам най-искрено да не бъдат горчиво разочаровани.
                              "Всички са маскари" - Бай Ганьо.
                              Съдя за хората по делата им, а не по изявите им по медиите колега

                              Коментар

                              Working...
                              X