Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко от вас се чувстват расисти, Б. Борисов е....

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lane Staley написа:
    PASSARELLA написа:
    Расизма драги не се изразява в това, да забраниш на някой да се казва някак. По мое скромно мнение циганите представляват един доказан паразит в човешка кожа. Те са тенията на обществото. Кърлежа по кучето. Листната въшка по дървото. Поради това аз не съм на мнение че те трябва да бъдат принуждавани да сменят имената си. Аз съм на мнение, че тяхната раса със съмнителни устои и ценности трябва да бъде лишена от по-нататъшно развитие и да бъде призната за нисша, каквато е. Да бъде изтръгната така да се каже. Имената им не ме интересуват. Всъщност те нямат имена.следващото подобно нещо са евреите. Всъщност евреите са марксисти-ленинисти. И тъй като евреите са основните приносители на световните конспирации и основното котило на комунистическата идеология, този проблем налга разрешаването му час по-скоро.Някой всъщност опитвал ли се е да си представи Европа и светът днес, ако Хитлер не беше обуздал циганско-еврейското избуяване!? Някой представял ли си е, какъв ад щеше да бъде днес!?
    С всеки твой пост си казвам - по-зле не може да е. Но ти си ме опровергавал около 970 пъти.Сериозно, не мога да повярвам, че някой може да мисли по този начин.
    Ами недей да го четеш нали си много ЕнтИлИгентИн тези неща на са за твоите очи.

    Коментар


      PASSARELLA написа:
      Расизма драги не се изразява в това, да забраниш на някой да се казва някак. По мое скромно мнение циганите представляват един доказан паразит в човешка кожа. Те са тенията на обществото. Кърлежа по кучето. Листната въшка по дървото.
      Ще се спукам да се хиля с теб бе... (нали това е целта ти?) До тук не видях някой да се е изказал качествено относно съседите ни на югоизток... все са тъпаци, боклуци и прочие. От къде пък се взе тая претенция, че сме нещо повече от тях?Има нещо сатанинско в това всеки път, когато някой нашенец бъде прецакан, всички (дори и безличните медии) да призовават едва ли не към въоръжена отбрана, а в същото време да се избиваме помежду си със садистичното съдействие на държавата и с мълчаливото съгласие на всички иначе мегапатриоти.Понякога се улавям, че ми липсват думи... или правилният им подбор.., за да Ви кажа какво мисля за Вас по такива въпроси.
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        Според НСИ www.nsi.bg тези съждения са много по-перспективни от твоите.
        Прикачени файлове

        Коментар


          nai7 написа:
          Ами недей да го четеш нали си много ЕнтИлИгентИн тези неща на са за твоите очи.
          Интелигентния човек може да чете всичко. Така че мога да прочета глупостите на пасарелката. Разликата между интелигентния и неинтелигентния човек не е в това какво четат. Разликата е в осмислянето, интерпретирането и използването на информацията.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            PASSARELLA написа:
            Според НСИ www.nsi.bg тези съждения са много по-перспективни от твоите.
            Ами е..ете повече, бе, колеги. На всяко циганче да направим по едно Българче. Да ги видим тогаз Бях се зарекал да не пиша повече, но не се стърпях

            Коментар


              Някой ден, когато комунистите измрат, ще разберете колко гнусна политика е водила държавата ни по отношение на народа си, били те българи, македонци, турци или марсианци. Тогава ще видите кой крив, кой прав.А не ви ли минава през изпилените мозъчета, че щом сме един народ - все някой трябва да спре това плюене по м/у ни?
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                nikki_sixx написа:
                Някой ден, когато комунистите измрат, ще разберете колко гнусна политика е водила държавата ни по отношение на народа си, били те българи, македонци, турци или марсианци. Тогава ще видите кой крив, кой прав.А не ви ли минава през изпилените мозъчета, че щом сме един народ - все някой трябва да спре това плюене по м/у ни?
                Не ми казвай че съм един на един със някой гнусен мангал дето гледа само какво да открадне и кой да завлече,както каза колегата Пасарела те са измет,паразити те са нация без държава и ако имат най вероятно ще е най мръсната във света.Защото хората им правят нови къщи за живеене а те ги трошат,това хора ли са според теб.

                Коментар


                  nikki_sixx написа:
                  Някой ден, когато комунистите измрат, ще разберете колко гнусна политика е водила държавата ни по отношение на народа си, били те българи, македонци, турци или марсианци. Тогава ще видите кой крив, кой прав.А не ви ли минава през изпилените мозъчета, че щом сме един народ - все някой трябва да спре това плюене по м/у ни?
                  и ако се анализира горе посочената диаграма ...кво трябва да се прави...повече
                  petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                  http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                  Коментар


                    nai7 написа:
                    Не ми казвай че съм един на един със някой гнусен мангал дето гледа само какво да открадне и кой да завлече,както каза колегата Пасарела те са измет,паразити те са нация без държава и ако имат най вероятно ще е най мръсната във света.Защото хората им правят нови къщи за живеене а те ги трошат,това хора ли са според теб.
                    Наистина ли не разбираш? Наистина ли не ти прозират манипулациите? Е, явно е така.., което пък ме отказва да ти обяснявам.., защото вместо диалог... ще превърнем темата в безкраен флуд. Няма значение де...освен ако не забелязваме, че точно българи ни крадат най-много, точно българи избиват роднините и съседите ни по пътищата, точно заради кардливи българи ни спряха и АЕЦ-а и парите-субсидии от ЕС...Но това няма никакво значение, защото на нас всъщност мангалите са ни виновни за всичко дето не ни е наред...Аааа, и турците.
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      nikki_sixx написа:
                      nai7 написа:
                      No comment
                      Наистина ли не разбираш? Наистина ли не ти прозират манипулациите? Е, явно е така.., което пък ме отказва да ти обяснявам.., защото вместо диалог... ще превърнем темата в безкраен флуд. Няма значение де...освен ако не забелязваме, че точно българи ни крадат най-много, точно българи избиват роднините и съседите ни по пътищата, точно заради кардливи българи ни спряха и АЕЦ-а и парите-субсидии от ЕС...Но това няма никакво значение, защото на нас всъщност мангалите са ни виновни за всичко дето не ни е наред...Аааа, и турците.
                      А таман бех загубил надежда за черноморието .... :D

                      Коментар


                        Аз съм пряко засегнат колеги немога да разбера с какво един човек който незнае добре Български неможе добре да пише на Български и отиваме на един и същи изпит аз пиша доста по темата той (преписва доста по темата в този момент него никой него вижда) и накрая когато трябва да защитим това което сме написали него го пропускат защо ли ??? Много странно и то не само него а всички тези който немогат да си напишат името на Български (много странна случайност) и изкарват 5 и 6 ти а аз който си скъсвам г..а от учене изкарвам 3 Можеби не уча достатачно или незнам и после ни наричаш един народ аз не съм расист просто мразя да казват ние сме едно цяло ние сме един народ и същите тези после се цепят и за тях има различни правила.Просто хората от малцинствата имат малко повече привилегии от останалата част.
                        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                        Коментар


                          6ma7ka7a написа:
                          Аз съм пряко засегнат колеги немога да разбера с какво един човек който незнае добре Български неможе добре да пише на Български
                          Аз пък мисля, че това е проблем на образователна система. А ти какво правиш в система дето преподавателите са етнически Турци?И без да се заяждам, според теб колко грешки си допуснал в първото си изречение?!?

                          Коментар


                            6ma7ka7a написа:
                            Аз съм пряко засегнат колеги немога да разбера с какво един човек който незнае добре Български неможе добре да пише на Български и отиваме на един и същи изпит аз пиша доста по темата той (преписва доста по темата в този момент него никой него вижда) и накрая когато трябва да защитим това което сме написали него го пропускат защо ли ??? Много странно и то не само него а всички тези който немогат да си напишат името на Български (много странна случайност) и изкарват 5 и 6 ти а аз който си скъсвам г..а от учене изкарвам 3 Можеби не уча достатачно или незнам и после ни наричаш един народ аз не съм расист просто мразя да казват ние сме едно цяло ние сме един народ и същите тези после се цепят и за тях има различни правила.Просто хората от малцинствата имат малко повече превилегий от останалата част.
                            Съдейки по правописа ти, не смятам, че можеш да прецениш дали някой пише правилно. Това, че си скъсваш гъза, не означава, че трябва да ти пишат 6, нали? Предполагам не става въпрос за предмет "Скъсване на гъза от учене"? Не казвам, че в образователната ни система всичко е цъфнало и вързало, но какво мислиш за идеята, че някои по-способни хора имат нужда от по-малко узилия за постигане на по-високи резултати в сравнение с мнозинството хора?
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              Колега толкова се ядосвам че вече не гледам какво пишя защото явно другите колеги не са видели това което аз съм виждъл и си мислят че говоря ей така да се намирам на приказка.Оф айде стига с тази тема.
                              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                              Коментар


                                Lane Staley написа:
                                6ma7ka7a написа:
                                Аз съм пряко засегнат колеги немога да разбера с какво един човек който незнае добре Български неможе добре да пише на Български и отиваме на един и същи изпит аз пиша доста по темата той (преписва доста по темата в този момент него никой него вижда) и накрая когато трябва да защитим това което сме написали него го пропускат защо ли ??? Много странно и то не само него а всички тези който немогат да си напишат името на Български (много странна случайност) и изкарват 5 и 6 ти а аз който си скъсвам г..а от учене изкарвам 3 Можеби не уча достатачно или незнам и после ни наричаш един народ аз не съм расист просто мразя да казват ние сме едно цяло ние сме един народ и същите тези после се цепят и за тях има различни правила.Просто хората от малцинствата имат малко повече превилегий от останалата част.
                                Съдейки по правописа ти, не смятам, че можеш да прецениш дали някой пише правилно. Това, че си скъсваш гъза, не означава, че трябва да ти пишат 6, нали? Предполагам не става въпрос за предмет "Скъсване на гъза от учене"? Не казвам, че в образователната ни система всичко е цъфнало и вързало, но какво мислиш за идеята, че някои по-способни хора имат нужда от по-малко узилия за постигане на по-високи резултати в сравнение с мнозинството хора?
                                колиега колко грещки имам колега че аз нещу нимога да си ги намериа.Ай попраих ина правописна
                                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                                Коментар

                                Working...
                                X