Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кофти, но факт! Разочарован съм от Вивател...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Immortal написа:
    " ... и си говора с целия Вивател и БТК ..."На Вивател това им е проблема де. В моята контакт-листа (над 400 телефона) има не повече от 10 Вивател номера.
    Цифром и словом - 2 (два) номера, но до преди месец. От месец насам - една цяла фирма се измести при Витател и ми е много тъпо - звъна на 089ххххххх и почват "това не е номер, а е номер" познатия бошлав докато ми дигнат... Тъпооо...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      Аз да попитам... доволни ли сте от интернета на БТК Фе колеги? Смятам да си откривам телефонен пост... и то само заради интернета им. Е, чакам да Ви чуя.
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #18
        nikki_sixx написа:
        Аз да попитам... доволни ли сте от интернета на БТК Фе колеги? Смятам да си откривам телефонен пост... и то само заради интернета им. Е, чакам да Ви чуя.
        Без да ги хваля - ползвам у дома и в офиса - доволен съм, но знам защо - ще ти обясня на скайп Има и една малка далаверка да си пуснеш Интернета за 25лв, да плащаш 6.5/месец за телефон и да имаш 100минути към вивател и бтк за 1лв. По скайп!
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #19
          Колеги, защо се хабите да хвалите този и онзи?Има ли мобилен оператор в БГ който да е свестен? не мога да се похваля, че знам такъв. Те са като тройната коалициа - тройна монополизация!Като влизаха Глобул обещаха невероятни цен, като влизаха Вивател - също!Е, аз не видях, и все още не виждам такива цени, изключвам Луупа за 1 ст. на минута.Защо трябва да плащеме такси? И трите оператора имат покритие повече от 90%. Единият имал 5 милиона абонати, другият 3, следвашият 1-2. Е то няма толкова мобилни телефони в България!Аз ще съм единствено доволени, когато плащам 5 лева такса, имам 500 безплатни минути към всички оператори (включая и фиксираните номера в село Плоско Горно Долно Скатово) и след това на минута ми цъкат 5 стотинки....

          Коментар


            #20
            Humppa написа:
            Колеги, защо се хабите да хвалите този и онзи?Има ли мобилен оператор в БГ който да е свестен? не мога да се похваля, че знам такъв. Те са като тройната коалициа - тройна монополизация!Като влизаха Глобул обещаха невероятни цен, като влизаха Вивател - също!Е, аз не видях, и все още не виждам такива цени, изключвам Луупа за 1 ст. на минута.Защо трябва да плащеме такси? И трите оператора имат покритие повече от 90%. Единият имал 5 милиона абонати, другият 3, следвашият 1-2. Е то няма толкова мобилни телефони в България!Аз ще съм единствено доволени, когато плащам 5 лева такса, имам 500 безплатни минути към всички оператори (включая и фиксираните номера в село Плоско Горно Долно Скатово) и след това на минута ми цъкат 5 стотинки....
            Това,което искаш,го няма никъде :D
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #21
              dudulia написа:
              Humppa написа:
              Колеги, защо се хабите да хвалите този и онзи?Има ли мобилен оператор в БГ който да е свестен? не мога да се похваля, че знам такъв. Те са като тройната коалициа - тройна монополизация!Като влизаха Глобул обещаха невероятни цен, като влизаха Вивател - също!Е, аз не видях, и все още не виждам такива цени, изключвам Луупа за 1 ст. на минута.Защо трябва да плащеме такси? И трите оператора имат покритие повече от 90%. Единият имал 5 милиона абонати, другият 3, следвашият 1-2. Е то няма толкова мобилни телефони в България!Аз ще съм единствено доволени, когато плащам 5 лева такса, имам 500 безплатни минути към всички оператори (включая и фиксираните номера в село Плоско Горно Долно Скатово) и след това на минута ми цъкат 5 стотинки....
              Това,което искаш,го няма никъде :D
              в Румъния, още преди две или три години го имаше...
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #22
                jenshen73 написа:
                nikki_sixx написа:
                Аз да попитам... доволни ли сте от интернета на БТК Фе колеги? Смятам да си откривам телефонен пост... и то само заради интернета им. Е, чакам да Ви чуя.
                Без да ги хваля - ползвам у дома и в офиса - доволен съм, но знам защо - ще ти обясня на скайп Има и една малка далаверка да си пуснеш Интернета за 25лв, да плащаш 6.5/месец за телефон и да имаш 100минути към вивател и бтк за 1лв. По скайп!
                аз направих една от първите Хармонии на БТК АДСЛ - 21 лева при наличие на домашен пост - може и на половин такса да го пуснеш - нет + 1 сим карта на тънката тарифа на Вивател, която е 5 лв. по принцип. и възможност за още 3 карти на тънка тарифа на 3 лв. такса с включени по 100 безплатни минути към БТК и Вивател, а между сим-картите на 1 ст. на минута. може и телефон на промоция да си вземеш с Хармонията... не че ги хваля, ама не се и оплаквам. взех телефон и сим-картата на жената, една карта на тъщата една на майка ми, да си приказват :D п.п. Вивател таксуват на първите 30 секунди, за разлика от МТЕЛ и Гърците - които са на първата минутка
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #23
                  donnna: Гърците мен ме таксуват на 30секунди ако това има значение Имам 600минути към хората в моята и още една бизнес групи. Говоря на преференциални цени с всички. Вивател само едно им е хубаво - хармонията за 1лв към адсл-а. За нищо останало не бих минал към тях. Просто минимизирам разходите
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #24
                    nai7 написа:
                    И мен ме прецакаха от Вивател,преди 2,5 г. бях техен абонат картата ми беше на сметка,тогава имах Нокиа 6600 телефона много си го пазех и нямаше нито един дефект.Минаха 7 месеца от както им бях станал клиент и изведнъж телефона започна да прави страни неща,след всяко обаждане трябваше да изключа и пак да го включа за да се обадя и постояни се появяваше:Изисквам информация:.Обаждам се на оператора обеснявам им всичко след няколко минути ми се обаждат и ми казват "Господине много се извиняваме но картата ви е дефектна и трябва да я спрем" ок,ама мен ме няма у нас а жената бремена във 8 месец викам им да ми я докарат там където съм а те не може там а на адреса който сте посочили,а аз работя далеч от дома си и нямам връзка със жената.Прибирам се картата ми ме чака у нас обаждам се и им обеснявам за жената и тн..... викам им ами ако беше станало нещо а те да ама нали нищо не е станало,от там аз искам някъква компенсация за това а те неможе ок щом неможе няма да ви платя и така вече 2,5 г имам да им давам 75 лв.Един колега също беше на Вивател и се наложи да си дава телефона зареди тях на ремонт момчето което му го правеше се обади и каза че му няма нищо на Мтел на Глобул си работел перфектно,оказа се че във началото картите на Вивател които са на сметка давали дефекти.
                    Дали обаче проблемът е бил в картата? Имах този телефон преди 5 години и предполагам си запознат, че е с операционна система Симбиан 7.0. До това си време Нокиа не предлагаха обновяване на фирмуер самостоятелно и с готова програма. Системата си имаше своите бъгове и разлините "излекувани" програми в нета, които се намираха, допълнително я бъгваха. Мога да ти кажа, че ми се е налагало 3 пъти в месеца да преинсталирам ОС-ма, за да съм спокоен, че телефонът работи коректно. Така че за напред, когато купувате телефони с операционна система имайте си едно на ум, че искат разбиране и постоянно почистване на системата и апликациите, които допълнително сте инсталирали...
                    www.CarProfi-BG.com
                    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                    Най-атрактивните цени в София!

                    Коментар

                    Working...
                    X