Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поръчване на стикери!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз също-о-о-о-о!

    Моля ако има 2 повече за вътрешно залепяне да отделите и за мен. Нов съм тук, но искам и аз да се включа. От София съм. Кажете как, на кого или въобще какъв е начинът да платя. Благодаря предварително.
    Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

    Коментар


      #17
      Колеги, стикерите които направих се различават от тези на Явор !!! технологията която Явор ползва е малко по-скъпа, но за мен е по-ефектна. Оригиналите са същите ( от един файл поръчваме и двамата ) но при мен липсва бялата подложка и на двата вариянта (за вътрешно и за външно лепене). Наложиха се извесни корекции в самия файл, за постигане на максимален ефект, но като цялостна визия стикерите са еднакви. В момента имам по 21 бр. от стикерите. ако има желаещи мога да ги предоставя. Тази партиде е без пари !!!! това е само за тест на технологиата и плотерите... В момента в който се уточни как ще се печатат и на каква машина ще кажа и окончателната цена. Тестовите бройки са на 3М фолио, което е много устойчиво на влияния и запазва цветовете до няколко години, но е наи-скъпия материял на пазара. Като добавя и белия фон цената може и да се окаже по-скъпа от тази на Явор. За това поръчвайте при него стикерите а когато избистрим техническите въпроси, ще може и от София да се "снабдявате"
      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

      Коментар


        #18
        Колеги и аз имам 6-7 и за вътрешно, и за външно - от същите, според мен стоят добре, макар с бялата подложка да са по-добре.
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #19
          Mnogo li shte e nahalno da poiskam 1? Yellow_Flash_Colorz_PDT_32Кирилица!
          Единственото сигурно нещо е, че няма нищо сигурно!

          Коментар


            #20
            tonychka написа:
            Mnogo li shte e nahalno da poiskam 1? Yellow_Flash_Colorz_PDT_32Кирилица!
            не е нахално. само да се разберем и ще имаш стикерите. Пиши на кирилица моля ! Х 1/9
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар


              #21
              Искам два за вътре и два за отвън. Колко пари трябва да пратя на Явор? По пощата, в плик на адреса или по друг начин. Как мога да стана член на клуба?
              Вече нямам италянска машина

              Коментар


                #22
                Искам 3 за външно лепене Ако някой може да помогне ще съм благодарен :2.gif:
                Alfa Romeo 146 JTD

                Коментар


                  #23
                  Ентусиаст съм да си сложа подобен стикер на автомобила, но не ми харесва ... не ми харесва самата графична изработка, просто няма стил, Times New Roman върху BG знаме ... самия текст е трудно четим и претрупан в това малко за него пространство ... не искам да ми се обижда никой, просто изразявам мнение ...

                  Коментар


                    #24
                    wwweb написа:
                    Ентусиаст съм да си сложа подобен стикер на автомобила, но не ми харесва ... не ми харесва самата графична изработка, просто няма стил, Times New Roman върху BG знаме ... самия текст е трудно четим ... не искам да ми се обижда никой, просто изразявам мнение ...
                    дизайна и на Ланча клуба е подобен, даже същия... стилистиката е една и мисля че това е заложено като главна идея...според мен е добре... за 5 думички незнам какъв по-добър дизайн?
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #25
                      1:1 с подменени лога ... не разбирам защо е трябвало да са същите ... ще трябва да съм на 20см от него за да разбера кой от кой клуб е .... според мен трябва да се създаде стил на самия клуб (тук вече идва моментът с лиспата на лого) и чак тогава да се стигне до изработка на стикер ... като видите стикер или емблема на Fiat, не са Ви необходими тези 20см за да разберете за какво иде реч, нали?Май го ударихме на offtopic ....

                      Коментар


                        #26
                        Яворе здравей! Искам да поръчам няколко стикера за вътрешно залепване, така че се интересувам актуална ли е банковата сметка и кода и в крайна сметка това ли е най-удобния вариант за теб за разплащане.

                        Коментар


                          #27
                          Някой има ли стикери за вътрешно и въмшно лепене за Фиат

                          Колеги някои има ли стикери с логото на Фиат за вътр.лепене искам да си купя 2 за вътр.лепене и един за външно,питах вече Явор но той ми каза е нямал и събирал бройки за да ги отпечата, ако някой има в повече нека да ми пише на лично, да се раберем по какъв начин да му пратя парички!Мерси колеги поздрави от Варна
                          Фиат за да не те е яд!!

                          Коментар


                            #28
                            Re: Някой има ли стикери за вътрешно и въмшно лепене за Фиа

                            vales2006 написа:
                            Колеги някои има ли стикери с логото на Фиат за вътр.лепене искам да си купя 2 за вътр.лепене и един за външно,питах вече Явор но той ми каза е нямал и събирал бройки за да ги отпечата, ако някой има в повече нека да ми пише на лично, да се раберем по какъв начин да му пратя парички!Мерси колеги поздрави от Варна
                            Ето тук http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...077&highlight=колегата x1/9 каза, че имал 20 - свържи се с него.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #29
                              Мерси

                              :D Мерси колега за помоща- аз му бях писал на др.колега но нямам отговор,надявам се да ми пише!Все пак ми се радва и на мен окото като видя Фиат със стикер,все пак тр.да се множим членовете на форума и с това фиатаджиите!Поздрави на всички фиат-фенове
                              Фиат за да не те е яд!!

                              Коментар


                                #30
                                И аз искам 2 бр за вътрешно залепване
                                Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                                ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                                Коментар

                                Working...
                                X