Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Миете ли си колите на ръчни автомивки !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    С гъба и сапунада само ако е така: http://www.coolcarsandgirls.com/sear...20Wash%20Babes иначе без контакт / някакви млади момчета да ми я опипват/

    Коментар


      #62
      Не че нещо, но съм навита тези каки и моята кола да измият! И ще им помагам даже. Иначе си я мием "на село" колата, с маркуча и гъбата пред къщата.
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #63
        Сина ми измайстори водоструйка и като си отидем на къщата си мием колите с нея-обикновенно събота или неделя,ако не пътувам.
        Marea HLX 147ps

        Коментар


          #64
          АЗ си я мия редовно на така наречените 5 минутки.Един път в седмицата я карам на автомивка,а през другите дни си я мия сам на тези мивки за 2-3 лева.В Слатина има такава и напоследък си я мия там ,защото им е готин препарата.Пускаш левче и 2 мин. пуска препарат за безконтактно и после още едно я изплаквам и едно за прахосмукачка и съм готов .Има полза от тях,така хем си правя физзарядка ,хем спестявам малко от мивки
          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

          Коментар


            #65
            Всяка събота се минава през 5 minutes. За 5 кинта колата светва - и вътре и вън. Това включва и четка когато е нужно. Тоест не е вярно, че не се измивала добре колата. Освен това в тази сума влиза и пастиране и гланциране, което определено има ефект. Държи седмици - вижда се по това, как се стичат капките, когато вали и факта, че след извънградско каране мушичките падат сами - без препарат. Препаратите са на Сонакс, и изглежда като наистина да е така. С карта се ползва 10% отстъпка и за мен това е идеалното решение за хора, които нямат двор, в който да си мият колата в домашни условия.Допълнителна екстра е беседката и автомата за безалкохолни/бира - тоест ако се комбинира с някой приятел си става доста приятно мъжко занимание

            Коментар


              #66
              kik73bg написа:
              АЗ си я мия редовно на така наречените 5 минутки.Един път в седмицата я карам на автомивка,а през другите дни си я мия сам на тези мивки за 2-3 лева.В Слатина има такава и напоследък си я мия там ,защото им е готин препарата.Пускаш левче и 2 мин. пуска препарат за безконтактно и после още едно я изплаквам и едно за прахосмукачка и съм готов .Има полза от тях,така хем си правя физзарядка ,хем спестявам малко от мивки
              Добре де, не се ли престараваш малко??? В смисъл, кой номрален човек си мие колата всеки ден?? И аз обичам да ми е чиста и лъскава, ама съм разбрал, че това в този град не е възможно за по- голям период от 30 минути. Веднъж седмично- окей, но лично за мен това е загуба най- вече на време и средства.

              Коментар


                #67
                Колата му е такси, затова я мие толкова често

                Коментар


                  #68
                  Аз моята я мия веднъж годишно през летния сезон. В двора имам условия, вадя маркуча и четката и почвам, но нямам време и мерак за по - често миене.
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    #69
                    Eто една снимка след безконтактно-никаква следа от мръсотия и насекоми! С гъбата не са ми я докарвали така
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #70
                      Преди месец след безконтактно измиване на колата и не добро от моя страна подсушаване ми се появиха две петна на задната броня. И за това реших да си я мия ръчно. Ходя на една автомивка , където миенето струва 5 лв. , но му викам на момчето, което работи там: " Давам ти 5 лв. , но искам сам да си я измия". Не обичам друг да ми пипа колата
                      SEAT Leon Cupra 300
                      Triumph Street Triple 765 R

                      Коментар


                        #71
                        Преди 2 часа се върнах точно от такава мивка.За 3 лева колата става като нова.1 лев за препарат,1 за вакса и един за изплакване.Добрият резултат е подпомогнат и от факта че тази е може би единствената мивка с четки на разположение на клиента.Веднага след препарата си е изеткваш,после си я минаваш с вакса и изплакване и за финал може да ползваш напълно безплатно и от силиконовите пера за подсушаване.Преди се мъчих на ОМВ и резултата за 3 лева беше плачевен.Няма да забравя като отидох за първи път на тази мивка как ми се смя приятелчето дето ме заведе там.Аз съм свикнал на ОМВ да бързам като идиот щот не ти стига времето да си обиколиш колата даже,почвам аз на бързи обороти да мия,обикалям я,не спира да пръска,почвам втори път да я обикалям и пак не спира. Е те хората я настроили с едно левче да миеш 2 минути.После и ваксата е 2 минути и изплакването е 2 минути.И накрая като дойде едно девойче да ми връчи силиконовото перо да си я подсуша,направо си глътнах езика.Като се замисля колко съм се изклатил на ОМВ......
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #72
                          Това с пускането на левчета за миене на колата за мен е много удобно нещо. Само дето ако ти е много мръсна колата ще трябва да прежалиш поне 2 лева.А иначе мен по ме кефи сам да си мия колата , отколкото на автомивките.Много е гадно обаче след едно миене на колата , за благодарност за труда ти да се изсипе един дъжд.
                          Виж бейби не сме глупаци,
                          ние сме отбор от здравеняци.
                          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                          Коментар

                          Working...
                          X