Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Миете ли си колите на ръчни автомивки !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Миете ли си колите на ръчни автомивки !

    Миете ли си колите на тия ръчните автомивки дето пускаш левчета Егати лудницата вчера ,само където килимите не си перат на ОМВ на цариградско Стелки чудеса ,четки по 1 час луди хора ,и колкото по-голяма трошка толкова повече я мият Човек не може да си бутне солта и калта от под калници Е не го разбирам това ,хем си плащаш ,хем сам си я миеш хем се мокриш ,хем те псуват такива като мене
    фиатче Браво 2.0

    #2
    лятото в прахоляка е много удобно и изгодноза 2-3 лева я пръскаш набързо (ако няма опашка )защото пред блока за 3-4 дни колата става наузнаваемо прашнареално не е набита с мръсотия и само с пръскане се чисти добре
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      еми и аз така мисля ,като нямаш време да я закараш на автомивка .Аз ги ползвам само зимата и то след ски ... от тия всичките "миячи " един не съм видял да си тръгне с добре измита кола
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Напълно безсмислено е на тези мивки нищо не се измива, преди даваха четка да може да си я натъркаш, а сега само я опръскваш с водоструйката и повечето мръсотия си остава там. Аз си мия колата пред вкъши, защото имам условия с маркуча, иначе на ръчна автомивка си мия само подкалниците през зимата.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Като имам път през ОМВ до Метро си я пръскам самичак, щото ми е кеф да си открия сам колата под купчината прах и кал, само да няма няколко прошляка с 25 годишни Би Ем ДабълЮ-та дето ги търкат по 20 минути като си мислят, че ще станат по-нови. за 4 кинта колицата блести.

          Коментар


            #6
            150 кинта една водоструйка Karcher (или както му се вика) и готово.Избива се за нула време. А когато съм си на къщата - с маркуча.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              Ако е лятото става, и има само прах. но сега в калта и като е доста мръсна, нестава, или просто аз съм калпав ккогато е мрусна трябва да се търка иначе нестава, за това най добре зад блока. малко комшиите ми се смеят но боли ме ф.ра
              Brava 103HP
              ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

              Коментар


                #8
                Аз не мия на ръчните водоструйки, поради няколко причини:1. Много намалиха времето - преди за 2лв. я правех като нова, а сега 3лв. не ми стигат.2. Ползвам 20% намление на автомивка и истинско външно миене ми излиза 5лв. - срещу 3лв. на ръчните е малко смешно.3. Много големи опашки стават и адски много се изнервям да чакам разни сакатлъци, дето за 10лв. минават само половината кола с псевдо-сапуна 4. Водоструйката сваля само прахта, но мърсотията си остава и парите отиват на вятъра.5. Зимата замръзва всичко по колата, защото не се подсушава.6. И т.н....П.П.Не съм ходил на мивка от 28-ми Декември

                Коментар


                  #9
                  Преди няколко месеца бях доволен,сега времето за 1лев са го орязали и тия ги натисна "кризата".Иначе съм редовен на две седмици,пък и за сваляне на прахта става.
                  Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                  Коментар


                    #10
                    Аз си я мия пред нас, с мъркуча, гъбата... прахосмукачката... и дай
                    Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                    Punto. 1.2 16v. 86hp+

                    Коментар


                      #11
                      Аз откакто отвориха близо до нас "5минути" ръчна автомивка на ОМV не съм ходил.Много е удобно и за нула време колата блесва.За 2-3лева. става кукла
                      Marea 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        van_dal написа:
                        Аз си мия колата пред вкъши, защото имам условия с маркуча, иначе на ръчна автомивка си мия само подкалниците през зимата.
                        Ето къде ще правим другата сбирка :D :D :D
                        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Най - добре е на OMV,само че с четките.
                          Fiat Brava 1.8 16V GT

                          Коментар


                            #14
                            Много са удобни тези ръчни автомивки. за 2-3 лв колата винаги блести
                            FIAT Marea ex
                            FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                            Коментар


                              #15
                              Така като чета, май никой не е забелязал, че на бензиностанции Еко и времето е двойно по-дълго от ОМВ (1лв.=3мин.) и има и специална четка с маркуч за пяна. За 3 лв. колата наистина е кукла.

                              Коментар

                              Working...
                              X