Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

инсталация на SP-1 за Windows Vista

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    инсталация на SP-1 за Windows Vista

    Колеги,можете ли да ми помогнете как да си инсталирам SP-1 .Вистата ми е лигитимна и имам всички ъп-дет. но днес ми дойде нов ъп-дет с СП-1 и сега незнам как да го инст.Четох някъде ,че е трябва да се внимава с инст, че може да стане това-онова и сега малко ме шубе да натисна инстел.Вистата ми е (Хом-Премиум)П.П-Знам,че има спец. компютърни форуми,но ако може някой да ми обясни по- простичко Yellow_Flash_Colorz_PDT_50 KB951847: Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 en .NET Framework 3.5 Family Update x86Downloadgrootte: 45,1 MB - 83,5 MB
    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

    #2
    Не се притеснявай, инсталирай смело, няма какво да прецакаш с този ъпдейт.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Четох в едно списание,че трябва та си инст.нови драйвери които потдържат СП-1 и да си направя Багъп на сиситемата.Става на въпрос за Лаптоп.
      Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

      Коментар


        #4
        този "сървис пак" не е като онзи, за който си чел някога, нещо ... Слагай, на моя отговорност http://www.kaldata.com/modules.php?m...on=show&id=274
        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

        Коментар


          #5
          Не се притеснявай ,инсталирай. Малко вероятно е да стане нещо. Ако все пак чак толкова се притесняваш направи един бек ъп,няма да ти отнеме много време и усилие. Предполагам,че на вистата е кйато на ХП от системното меню.

          Коментар


            #6
            simeon3000 написа:
            този "сървис пак" не е като онзи, за който си чел някога, нещо ... Слагай, на моя отговорност http://www.kaldata.com/modules.php?m...on=show&id=274
            Инсталирах го,на твоя отговорност :D Сега това СП-1 ли беше или просто ъпдеит.Доста време го инсталира,някъде към-40мин.
            Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

            Коментар

            Working...
            X