Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

H: Софтуерен или хардуерен е проблема?(PC)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    H: Софтуерен или хардуерен е проблема?(PC)

    Слагам презаписваем диск,за да го изтрия и запиша отново.С Неро 6 започва да го трие и след 10 сек. програмата се затваря без да дава никаква грешка. Сложих Неро 8-то ми изписва че в устройстовото има непрезаписавем диск. Пробвах и с ДВД и със ЦД.Възможно ли е записвачката да се е пенсионирала?

    #2
    Re: H: Софтуерен или хардуерен е проблема?(PC)

    SHB написа:
    Слагам презаписваем диск,за да го изтрия и запиша отново.С Неро 6 започва да го трие и след 10 сек. програмата се затваря без да дава никаква грешка. Сложих Неро 8-то ми изписва че в устройстовото има непрезаписавем диск. Пробвах и с ДВД и със ЦД.Възможно ли е записвачката да се е пенсионирала?
    Да. Не те съветвам да купуваш почистващо CD, тък като цените за записвачите паднаха, а и ефекта от почистването е доста съмнителен. Ако ти се занимава може да го отвориш и да почистиш лещата, ама е играчка

    Коментар


      #3
      Колега аз бих те посъветвал първо да пробваш с някоя друга програма за запис преди да си купуваш нова записвачка.Пробвай с Copy to DVD.С нея не съм имал никакви проблеми, за разлика от нерото.Успех
      Marea 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Аз също съм имал проблеми с нерото. Особенно 7-ма версия. Сега съм с ашанпо и нямам никакви проблеми, даже я препоръчвам, като стане въпрос.

        Коментар


          #5
          Мда, напълно съгласен с Явор Докато се усетя, че нерото прави проблеми, прецаках 3-4 диска на които ми даваше грешка след 20% запис, сега и аз съм с Ashampoo Burning Studio и никакви проблеми
          Ползвайте мигачи!
          Sometimes I feel like screaming

          Коментар


            #6
            И от мен още един глас за Ashampoo-то...
            Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
            --- в сърцето завинаги... ---
            Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

            Коментар


              #7
              доста по-добри от nero-то са cdburnerxp и infrarecorder. поне според мен. с тях си записвам върху всякакви марки дискове без никакви проблеми
              Fiat Bravo SX 1.4 12V

              Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
              Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

              Коментар


                #8
                По принцип съм фен на Неро, защтото му ползвам и плеъра и ImageDrive. Незнайно защо обаче във версия 9 последната програмка е премахната. В работата останах на Неро 8.3.13.0, а у на съм на Ашампоо, които пък са си оставили опцията за вирт. у-ва. Ако оптиката обаче сдаде багажа все тая какъв е софтуера

                Коментар


                  #9
                  Колегата профит май ще се окаже прав. Качих тази програма Copy to DVD и ми изтри без проблеми диска.Тамън се зарадвах и тръгнах да записвам филма и даде грешка след няколко секунди и го изплю.

                  Коментар


                    #10
                    Е, вместо презаписваем диск ползвай флашка и daemon ако се налага...то и аз имам 10-тина диска дето така си прахолясват в бюрото. Отживелица е това вече.
                    Fiat Stilo 1.8 16V

                    Коментар


                      #11
                      Може да е и от диска...
                      Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                      Punto. 1.2 16v. 86hp+

                      Коментар


                        #12
                        Stoyan_68 написа:
                        Е, вместо презаписваем диск ползвай флашка и daemon ако се налага...то и аз имам 10-тина диска дето така си прахолясват в бюрото. Отживелица е това вече.
                        Нямам usb порт на dжd-тата. Сиреч няма как ди си гледам филма ако не е на диск. А искам да го пусна на телевизор за да може не само аз да го гледам.На 17 инча монитор не става. Пробвах да вържа компютъра към телевизора-голяма галимация,освен това образа е отврат(през S-видео).С един презаписваем диск сичко е ток и жица-трия и качвам следващия филм.
                        Може да е и от диска...
                        Не е.Пробвам два различни диска.Едно и също.

                        Коментар


                          #13
                          SHB написа:
                          Stoyan_68 написа:
                          Е, вместо презаписваем диск ползвай флашка и daemon ако се налага...то и аз имам 10-тина диска дето така си прахолясват в бюрото. Отживелица е това вече.
                          Нямам usb порт на dжd-тата. Сиреч няма как ди си гледам филма ако не е на диск. А искам да го пусна на телевизор за да може не само аз да го гледам.На 17 инча монитор не става. Пробвах да вържа компютъра към телевизора-голяма галимация,освен това образа е отврат(през S-видео).С един презаписваем диск сичко е ток и жица-трия и качвам следващия филм.
                          Може да е и от диска...
                          Не е.Пробвам два различни диска.Едно и също.
                          Значи проблема е във записвачката...
                          Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                          Punto. 1.2 16v. 86hp+

                          Коментар


                            #14
                            Аз имах същия проблем на лаптопа. Нито с Неро се записваше, нито с К3b. Почистих внимателно лещата с мека кърпичка и всичко си дойде на мястото.

                            Коментар


                              #15
                              EasternAlien написа:
                              Мда, напълно съгласен с Явор Докато се усетя, че нерото прави проблеми, прецаках 3-4 диска на които ми даваше грешка след 20% запис, сега и аз съм с Ashampoo Burning Studio и никакви проблеми
                              Ashampoo Burning Studio- това е истината
                              "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                              Коментар

                              Working...
                              X