Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Против бездомните кучета...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Пуснах темата, за това, някой да ми спомогне - да ми даде някакъв телефон за връзка със съответния орган, а не да се стига до там, че едни пумияри да "разделят" ФФБ на две групи - За и Против уличните кучета. Не съм искал да се изфукам с това, че куче ми се е озовало под гумите на колата......
    "Спамя", защото някои хора са се взели, толкова на сериозно да спорят относно бездомните кучета, че са се самозабравили. Големи хуманист сте - нямам думи - станете членове на ООН. Там поне ще Ви плащат да се правите на загрижени. Вместо да се захванете малко с полезна дейност - да си търсят правата пред институциите, те ми тръгнали да ми пишат сума си редове.Когато видя в действие Вашата загриженост, тогава ще Ви повярвам.А до тогава, гледайте как да поддърваме форума, за да бъде все така даван за пример
    karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
    https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

    Коментар


      #77
      Против бездомните кучета съм ! Носят зарази , а и си е опасно , че не знаеш на какво побесняло ще попаднеш . И мойта страхлива майка я е страх по тъмно да излиза , че да не я захапе някое в тъмнината . В квартала има някакво куче , което сутрин рано постоянно ме буди с лая си (има ехо там където живея и се чува доста ясно ) . Има моменти в които ми иде да намеря някаква пушка и да му размажа мозъка по асвалта - доста брутално звучи , но не е приятно да се събудиш рано заради някакъв помияр А на защитниците ще им кажа - ПРИБИРАЙТЕ СИ ГИ У ВАС И СИ ГИ ГЛЕДАЙТЕ ! Щом толкова ви е жал ... ама не в апартаменти , ами в къщи с двор трябва да се гледат по принцип .
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #78
        направих мини проучване в семейството-странно но ми отговориха че се страхуват да излезнат по тъмно от лоши хора/образно казано цигани/та реших да взимам на дядо ми пушката и да ги почвам.другия вариант е къди ги видя с колата да прибягват и под гумите.няма да ги оставя да плашат семейството ми я!някой хора ни разбират погрешно/хората който защитаваме животните/предполагам на никой от нас не му е приятно да се разхождат бездомни кучета още по малко болни и озлобени но начина по който трябва да се справим с този проблем не е този по който казвате-с пушки и газене.а пък на колегата който казва/не пряко/какво съм направил за животните ще отговоря-много повече от колкото други ще направят за целия си живот.и не на последно място ще кажа че съм горд че никога не съм удрял каквото и да е животно.просто е под мойте принципи айде-мир и любов
        Renault Laguna 1,9 dci 2002

        Коментар


          #79
          с мир и любов няма да стане мой човек - трябват действия. като ги обичате - ми приютете ги (за кучетата, не за циганите). какво толкова, дали ще са ви пред блока или във вашия дом - все 20 - хем вие ще сте доволни,че сте "спасили" едно куче от нас - лошите хора, които пазят близките си, хем и ние - тези които ги газим и тровим ще сме по-спокойни -само,че всичко това - написаното е с ироничен тон
          karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
          https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

          Коментар


            #80
            радвам се че си схванал думите ми"мой човек" айде тогава щом те кефи повече-война и омраза
            Renault Laguna 1,9 dci 2002

            Коментар


              #81
              vaskobravo написа:
              айде-мир и любов
              Да, а освен това и всяко ново изречение с главна буква...
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар


                #82
                Мисля,че темата се изчерпа вече.
                karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
                https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

                Коментар

                Working...
                X