Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Против бездомните кучета...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    SokOtPraskova написа:
    nai7 написа:
    Няколко пъти не нарочно но не испитах особено съжаление,също така и няколко котки.Имам въпрос към теб ако на пътя ти излезе куче и зад теб има кола ще скочиш ли на спирачките със угрозата да те блъснат изодзадзе, ще го направиш ли зареди един помияр?
    Ще отбия в дясно и ще го заобиколя. Все пак се спазва дистанция, а и хората уж са разумни животни, не всичко е черно и бяло. Защо да не започнем да убиваме рибките в реката, за да не ни пречат когато плуваме.
    Много ми е чудно как ще стане когато се движиш със 80-90 км.Определено ще стане интересно да се гледа и ако онзи е на 5-6 метра зад теб,кво ще му кажеш извинявай ама щях да блъсна едно куче и затова.

    Коментар


      #32
      nai7 написа:
      Ако това бездомно куче утре скочи на теб или на някой от семейството ти друга песен ще запееш голям мъж, :D имам дъщеря и ако някое псе и се нахвърли не само ще го гръмна ами ще го рзачекна.ВИРТУАЛЕН ГЕРОЙ си ти или не по скоро анимационен внимавай да не те изтрията със някоя гумичка
      Нямаш си и най-малка представа колко пъти са ми налитали кучета! Само че ако не се лъжа целта на темата не е "Леле т’ва ако ми се случи на мене ебати въргала пра’им...".

      Коментар


        #33
        Няма нужда да се драпате ... ясно е, че има и цивилизован начин за справяне с проблема. Животните са най-малко виновни ,но като няма кой всеки се справя както може.
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #34
          Има но не и тука, аз също имам куче доберман и много добре си го гледам но ако бездомно куче ми скочи край бес него като гледам АнималПланет ми се иска и във България да е така но уви.

          Коментар


            #35
            nai7 написа:
            Има но не и тука, аз също имам куче доберман и много добре си го гледам но ако бездомно куче ми скочи край бес него като гледам АнималПланет ми се иска и във България да е така но уви.
            Колега, след като и ти си кучкар предполагам знаеш, че ако добермана ти ме нападне трябва да се сърдя най-вече на теб, абстрахирайки се от първоначалните емоции към кучето ти.

            Коментар


              #36
              nai7 написа:
              SokOtPraskova написа:
              nai7 написа:
              Няколко пъти не нарочно но не испитах особено съжаление,също така и няколко котки.Имам въпрос към теб ако на пътя ти излезе куче и зад теб има кола ще скочиш ли на спирачките със угрозата да те блъснат изодзадзе, ще го направиш ли зареди един помияр?
              Ще отбия в дясно и ще го заобиколя. Все пак се спазва дистанция, а и хората уж са разумни животни, не всичко е черно и бяло. Защо да не започнем да убиваме рибките в реката, за да не ни пречат когато плуваме.
              Много ми е чудно как ще стане когато се движиш със 80-90 км.Определено ще стане интересно да се гледа и ако онзи е на 5-6 метра зад теб,кво ще му кажеш извинявай ама щях да блъсна едно куче и затова.
              С 80-90 се кара извън града. Рядко там има кучета излизащи пред мен и рядко има кола лепнала се зад мен, но това е друга тема. Просто не разбирам що за агресия... И мен ме е хапало куче и имам куче, само дето като го видиш жизнено а в следващия момент бездиханно малко ми е кофти да ти кажа... Иначе хората са способни толкова по-злобно да се нападат от кучетата, че дай и тях да ги сгазим всички.....
              Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

              Коментар


                #37
                profit написа:
                nai7 написа:
                Има но не и тука, аз също имам куче доберман и много добре си го гледам но ако бездомно куче ми скочи край бес него като гледам АнималПланет ми се иска и във България да е така но уви.
                Колега, след като и ти си кучкар предполагам знаеш, че ако добермана ти ме нападне трябва да се сърдя най-вече на теб, абстрахирайки се от първоначалните емоции към кучето ти.
                Напълно си във правото си ако направи бела аз сам ще го ликвидирам.

                Коментар


                  #38
                  nai7 написа:
                  profit написа:
                  nai7 написа:
                  Има но не и тука, аз също имам куче доберман и много добре си го гледам но ако бездомно куче ми скочи край бес него като гледам АнималПланет ми се иска и във България да е така но уви.
                  Колега, след като и ти си кучкар предполагам знаеш, че ако добермана ти ме нападне трябва да се сърдя най-вече на теб, абстрахирайки се от първоначалните емоции към кучето ти.
                  Напълно си във правото си ако направи бела аз сам ще го ликвидирам.
                  А защо? Не е ли по-добре да се отнасяш по-отговорно към него, недопускайки да стане беля?

                  Коментар


                    #39
                    Кучето ми го гледам вече 4 години но това е животно не мога да знам какво му става във главата,страх го е само от вестник понеже само със това го пляскам от време на време.Но както казах знам ли какво ще му хрумне.

                    Коментар


                      #40
                      nai7 написа:
                      Няколко пъти не нарочно но не испитах особено съжаление,също така и няколко котки.Имам въпрос към теб ако на пътя ти излезе куче и зад теб има кола ще скочиш ли на спирачките със угрозата да те блъснат изодзадзе, ще го направиш ли зареди един помияр?
                      Ти ли си му дал живот, че да имаш право да го отнемаш? Аааа.... да, сетих се... ти си по-висше същество. А що верно не идеш да се издървиш на някоя мутра с джип както каза колегата по-горе? Аааа.. сетих се... те са по-висши същества. Или май не са, а просто ще ти оредее оградката. И к’ва стана тя сега? Явно помияра има повече храброст от тебе да се заяде с по-силен...
                      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                      --- в сърцето завинаги... ---
                      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                      Коментар


                        #41
                        Sandeto написа:
                        nai7 написа:
                        Няколко пъти не нарочно но не испитах особено съжаление,също така и няколко котки.Имам въпрос към теб ако на пътя ти излезе куче и зад теб има кола ще скочиш ли на спирачките със угрозата да те блъснат изодзадзе, ще го направиш ли зареди един помияр?
                        Ти ли си му дал живот, че да имаш право да го отнемаш? Аааа.... да, сетих се... ти си по-висше същество. А що верно не идеш да се издървиш на някоя мутра с джип както каза колегата по-горе? Аааа.. сетих се... те са по-висши същества. Или май не са, а просто ще ти оредее оградката. И к’ва стана тя сега? Явно помияра има повече храброст от тебе да се заяде с по-силен...
                        Ти нормален ли си,по големи глупости не бях чел закона на джунглата знаеш ли го по силния изяжда по слабия.Мутрата набива мен щото има хора зад него и може би е по здрав,а аз тепам помияра щото мога.По добре замълчи изглеждаш по интИлигентИн.

                        Коментар


                          #42
                          nai7 написа:
                          Кучето ми го гледам вече 4 години но това е животно не мога да знам какво му става във главата,страх го е само от вестник понеже само със това го пляскам от време на време.Но както казах знам ли какво ще му хрумне.
                          Колега както казах по-горе този форум ми харесва, не защото ако го няма, няма да мога да си карам Бравото, а защото тона на форума е един от най-умерените и интелигентни в Бг-нет-пространството - браво на екипа Та в този ред на мисли ми става леко неприятно, когато някой по твърде първичен начин си мисли, че като убие животно и проблема се решава. Още по-неприятно е, когато подобно изказване направи колега-кучкар. За добро или за лошо, човека е по-разумно създание от животните, макар и да не е по-цивилизован Как да се сърдиш на едно животно за това, че забременява и ражда при всяко разгонване? Не е ли виновен собственика му или този, който го храни пред блока, но не го кастрира БЕЗПЛАТНО? Не е ли ЧОВЕКА корена на проблема? Като не знаеш какво ще му дойде в главата на добермана ти, не е ли по-добре да е винаги на повод, вместо да се надяваш да не направи беля и ако направи да го утрепеш после? Лично на мен няма да ми стане по-добре ако кучето ти ме нападне и ти после го убиеш. Ще ми стане по-добре, ако отнесеш солена глоба, понеже то е отвързано, приело ме е за заплаха и е станала белята, докато ти примерно си си лафил с някой. Това ми беше идеята - айде да има санкции и то сурови за кофти и безотговорно отношение към животните, пък да видим тогава дали ще имаме подобни проблеми!

                          Коментар


                            #43
                            Така значи аз живея във един квартал на Б-с и там където си разкарвам кучето няма хора,аз го гледам и аз решавам какво да правя със кучето си.Не ти или някой друг щом е направило за да е наказано така ще е,аз съм импулсивен човек може да ме е яд после но ще го накажа.Строг но справедлив,знаеш ли колко хора умират от кърлежи или колко хора се оперират от кучешка теня а знаеш ли че това е една много болезнена операция,не упреквай мен че куче е излезнало на пътя и аз съм го смачкал,упреквай хората които трябва да направят нещо по въпроса.

                            Коментар


                              #44
                              nai7 написа:
                              Ти нормален ли си,по големи глупости не бях чел закона на джунглата знаеш ли го по силния изяжда по слабия.Мутрата набива мен щото има хора зад него и може би е по здрав,а аз тепам помияра щото мога.По добре замълчи изглеждаш по интИлигентИн.
                              Е с това удебеленото сам си каза що за ... човек си, въпреки че трудно бих те определил като такъв, но след като имаш ЕГН, явно трябва да те наричам така.п.п.Един съвет - иди потренирай нещо, някакво бойно изкуство например... и ако успееш да изкараш поне една година обучение ще разбереш, че когато сам аз себе си се усетиш силен няма да изпитваш нужда да се доказваш мачкайки по-слабите.
                              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                              --- в сърцето завинаги... ---
                              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                              Коментар


                                #45
                                Чета и немога да повярвам на очите си!Някой хора май са събрали доста злоба а?кви са тези бренекета,кво е тва газене на кучета пък и сме горди и се хвалим.Кво ви става бе хора???може ли някой да ми отговори с какво ние хората сме по добри от животните?с това че ОСРАХМЕ цялата планета?с това че живеем в 21 век и още се водят сумати войни?Че обърнахме целия климат на земята?Животните са били тук преди нас и ще си останат след нас!и ДА-има по нормални и ЧОВЕШКИ решения на този проблем с бездомните животни.
                                Renault Laguna 1,9 dci 2002

                                Коментар

                                Working...
                                X