Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко помощ, моля

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко помощ, моля

    Проблемчето е следното щерка ми незнам какво е натискала но лентата която стои долу на екрана сега е вертикално във дясно.Нямам идея как да я закарам пак долу,някой ще може ли да помогне.

    #2
    "Клякаш" с левия бутон на мишката(и задържаш) върху лентата и провлачваш надолу.

    Коментар


      #3
      След това заключи лентата със задачите за да не мести повече така.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Не става мамка му.

        Коментар


          #5
          Махни отметката на "Lock the Taskbar". Става с десен бутон на мишката. Така ще отключиш лентата, за да можеш да я местиш.След това сложи отметката, за да не може фарфалака да я премести отново

          Коментар


            #6
            Щерка ти най вероятно е заключила таскбара. Десен бутон-виждаш дали има отметка на "lock taskbar" и ако има я махаш.После вече както Фихи е казал.

            Коментар


              #7
              Махнал съм я но пак не става,незнам какво е натискала а е само на 1,8 месеца.Не мога да я попитам

              Коментар


                #8
                рестартирай си компа
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #9
                  Пробвай с десен бутон "пропърис", и тогава махни отметката. Тя е първата най-горе.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Няма ефект

                    Коментар


                      #11
                      nai7 написа:
                      Няма ефект
                      Е ’начи ш’си седиш с таскбара у десно! п.п.Не може да не става... ако е ънлокнат, значи не го хващаш "дека требе" да го влачиш. Или както вика Никито-секса, рестарт до като не стане!
                      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                      --- в сърцето завинаги... ---
                      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                      Коментар


                        #12
                        В най-лошия случай... рестартирай компа със задна дата бре!
                        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                        Коментар


                          #13
                          Човече, нещо не правиш както трябва. Това е начина.Пробвай пак.Успех!!!

                          Коментар


                            #14
                            nai7, натискаш с ляв бутон на синята лента, там където няма никакви иконки или други работи и задържаш така. После местиш мишката като продължаваш да натискаш левия бутон. Като го закараш където ти е кеф, отпускаш бутона. Ако и това обяснение не ти е достатъчно, ти остават още два варианта - да се обадиш на някой който знае как да го направи или да помолиш щерката да го върне там където му е мястото. Успех!

                            Коментар


                              #15
                              Всичко съм направил ама нестава,явно не го го хващам дека трбве.Махнал съм отметката ама не и не,направо очите ще ми изкара там в дясно да го ......

                              Коментар

                              Working...
                              X