Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предсказанията на Ванга

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    kiro_of_the_day написа:
    charlie написа:
    immortal - на венера достаотдавна е имало непилотирани полети и спускаемите апарати са оцелявали сравнително дълго, имайки предвит тогавашното технологично ниво, та категоричното "никога" ми се вижда малко пресилено...
    Да ама и досега нищо не е успяло да оцелее достатъчно време за да кацне там... Кацането на Венера - привенеряване ли трябва да се нарече?
    Кире, въобще не си прав апарата ВЕНЕРА-7 се привенерява успешно и предава цели 53 минути информация от повърхността. това е лето господное 1970... та затова думичката "никога" използвана от имортал ми се стори малко силна...иначе ясновидците - идвайте ми по повече
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #17
      _жоро_ написа:
      3005 - Война на Марс.3006-Концерт на Лили Иванова с надслов "Спрете войната на Марс"
      Буагхахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахах хахахах Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #18
        _жоро_ написа:
        3005 - Война на Марс.3006-Концерт на Лили Иванова с надслов "Спрете войната на Марс"
        хахахахаххахааахха
        Целта е една,скороста е различна - HGT !

        Коментар


          #19
          _жоро_ написа:
          3005 - Война на Марс.3006-Концерт на Лили Иванова с надслов "Спрете войната на Марс"
          УААААХАХАХАХХА МАЛИИИИИИИИИ Чак комшията дойде да ме пита какво става!!!

          Коментар


            #20
            charlie написа:
            kiro_of_the_day написа:
            charlie написа:
            immortal - на венера достаотдавна е имало непилотирани полети и спускаемите апарати са оцелявали сравнително дълго, имайки предвит тогавашното технологично ниво, та категоричното "никога" ми се вижда малко пресилено...
            Да ама и досега нищо не е успяло да оцелее достатъчно време за да кацне там... Кацането на Венера - привенеряване ли трябва да се нарече?
            Кире, въобще не си прав апарата ВЕНЕРА-7 се привенерява успешно и предава цели 53 минути информация от повърхността. това е лето господное 1970... та затова думичката "никога" използвана от имортал ми се стори малко силна...иначе ясновидците - идвайте ми по повече
            Без да искам да споря, за какво ни е на хората да ходим някъде, за да посетим 50 минути преди да ни смачка ужасяващото налягане или да ни навалят киселинните дъждове. Или може би ще си носим стъклени чадъри? А и като гледам какви апокалиптични неща ни очакват, едва ли на някой оцелял в южното полукълбо ще му е до Венера

            Коментар


              #21
              айдеееееееее, кога ще се привенеряваме върху венериния хълм п.п. дойде ракиеното времееееее...
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #22
                donnna написа:
                айдеееееееее, кога ще се привенеряваме върху венериния хълм п.п. дойде ракиеното времееееее...
                Аз ракията вече си я изпих (всъщност беше тъмно Столично)... сега остава Венера да ме пусне да полазя по хълма й. Но това е за една друга тема

                Коментар


                  #23
                  charlie написа:
                  immortal - на венера достаотдавна е имало непилотирани полети и спускаемите апарати са оцелявали сравнително дълго, имайки предвит тогавашното технологично ниво, та категоричното "никога" ми се вижда малко пресилено...jenshen - не знам какво се разбира под "изкуствени слънца", но на земята, а и навсякъде има достатъчно енергия за каквото и да е. всъщност всичко което си мислиш че е материя, де факто е енергия, и то огромна! така че м’триял има
                  Charlie: Мат’риал може и да има много, но я се огледай и ослушай - все още никой не е почнал да гори въздух само в ДВГ-то си, а и като гледам - ТЕЦ-овете са на кокс, мазут или въглища, а ВЕЦ-ове почти не останаха, АЕЦ-а ни го затварят. Да вземеш да изобретиш някаква иновативна ЕЦ (ИЕЦ) викам аз...Междувпрочем - Слънцето е толкова горещо, че ако трябва да направим изкуствени слънца, които да ни топлят вместо него - ще трябва да запалим цялата планета и пак няма да ни стигне... За няколкото минути пълно слънчево затъмнение преди няколко години - температурата падна със средно 8 градуса. И това - само затъмнение, т.е. сянка, а не тотално шътдаун на слънцето. А да спомена ли що за мрак ще настане????
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар

                  Working...
                  X