Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предсказанията на Ванга

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предсказанията на Ванга

    Колеги,напоследък много често попадам на подобна информация http://www.rusenews.eu/news,1,13292.htm Навсякъде е едно и също,просто написано по различен начин,имаше и снимки от някаква книга,от където са преписани предсказанията.Вие какво мислите за тези неща?
    Punto 1.2 75hp '95

    #2
    Абсолютни глупости!2008ма мина, но не помня да е имало атентати срещу 4-ма държавни глави.Друго - пилотируеми полети до Венера НИКОГА не може да има, поради изключително високото атмосферно налягане на повърхността й. Нищо нормално не може да й устои. На всичко отгоре дъждовете там са от киселина - което атмосферата не смачква, бива разядено от киселината...Поредната глупост, според мен.И последно, убеден съм, че баба Ванга НИКОГА не е правила такива предсказания.

    Коментар


      #3
      Immortal написа:
      Абсолютни глупости!2008ма мина, но не помня да е имало атентати срещу 4-ма държавни глави.Друго - пилотируеми полети до Венера НИКОГА не може да има, поради изключително високото атмосферно налягане на повърхността й. Нищо нормално не може да й устои. На всичко отгоре дъждовете там са от киселина - което атмосферата не смачква, бива разядено от киселината...Поредната глупост, според мен.И последно, убеден съм, че баба Ванга НИКОГА не е правила такива предсказания.
      Да добавя и аз... 2046 - Става възможно подмяната на органи. Ам, чи то и ся се подменят... И защо в Русе никой не оцелява? 2033 - Топят се Полярните ледове. Повишава се равнището на световния океан. асчйга бйе... това с днешна дата явно не е топене, а е някаква масова халюцинация (вероятно?) Мдааам, ше трябва да почакаме да се топят през 33-та Иначе (ако не ми мине котка път), по мои изчисления трябва да съм жив през... 2043 -та когато Световната икономика процъфтява. Водеща религия в Европа - Ислям.Също невъзможно, но няма да навлизам в теологични спорове! Обаче пък, ако някой от нашите пенсионери оцелее до тогава... ше си удари гъзо у гъзо през 2076 - Безкласово общество (комунизъм).
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        шменди-капели
        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

        Коментар


          #5
          Тия където са я писали тая статия са супер ТЪПИ.

          Коментар


            #6
            Сблъскват се две от изкуствените слънца? Че от какво ще са те бе джанъм? На Земята толкоз ресурс да захраним едно слънце нямаме, камо ли 2... пффф, тоя дето я е писал е смукал от гъзот си и е секнал на сиво-черен лист хартия. После квото е успял да прочете - го е списал за РИА Новости.А в САЩ няква роди 8 бебета, като свиня..., ай туй жените акъл нямат - майката природа им е дала само 2 цици, а те по 8...
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              2011 - В резултат от ядрената война в Северното полукълбо ще изчезнат всички растителни и животински видове.2014 - Повечето хора по планетата ще страдат от рак на кожата и други кожни заболявания. ( това навярно е заради ядрената война )2016 - Европа ще остане почти безлюдна ( бре, сериозно, е то не беше ли измряло всичко в северното полукълбо през 2011 г. )2018 - Новия световен лидер е Китай. ( хм, абе Китай не беше ли и той на север от екватора ) Експлоатираните държави се превръщат в експлоататори. ( бре, гледай ти, това ще да са някакви икономически чудеса, за няколко години от едва кретащи държави се превръщат в икономически и военни гиганти и това всичкото след ядрена война )Този, който го е писал това, явно наистина е голям безумец.

              Коментар


                #8
                immortal - на венера достаотдавна е имало непилотирани полети и спускаемите апарати са оцелявали сравнително дълго, имайки предвит тогавашното технологично ниво, та категоричното "никога" ми се вижда малко пресилено...jenshen - не знам какво се разбира под "изкуствени слънца", но на земята, а и навсякъде има достатъчно енергия за каквото и да е. всъщност всичко което си мислиш че е материя, де факто е енергия, и то огромна! така че м’триял има
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  този които го е написал е трябвало да го драсне в отдел Бисери
                  fiat coupe 2.0 16V

                  Коментар


                    #10
                    Напоследък се навъдиха много наследници на баба Ванга и всичките са "единствени".Отворете жълтите вестници и ще се убедите.чичо Нено
                    Fiat Punto 1,1- 1996г.
                    газ-бензин , "Lovato"

                    Коментар


                      #11
                      2125 - В Унгария получават сигнал от Космоса.

                      Fiat Bravo T-Jet 120

                      Коментар


                        #12
                        3005 - Война на Марс.3006-Концерт на Лили Иванова с надслов "Спрете войната на Марс"
                        Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                        Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                        Коментар


                          #13
                          charlie написа:
                          immortal - на венера достаотдавна е имало непилотирани полети и спускаемите апарати са оцелявали сравнително дълго, имайки предвит тогавашното технологично ниво, та категоричното "никога" ми се вижда малко пресилено...
                          Да ама и досега нищо не е успяло да оцелее достатъчно време за да кацне там... Кацането на Венера - привенеряване ли трябва да се нарече?
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            Хм, привенеряване ... чи аз найш колко пъти съм кацал тогава И на хълма и зад него ...

                            Коментар


                              #15
                              хахахаха :D да се върнем отново на Темата :D :D :D

                              Fiat Bravo T-Jet 120

                              Коментар

                              Working...
                              X