Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся лекарството Прегнил(Pregnyl)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся лекарството Прегнил(Pregnyl)

    Колеги, ще бъда много благодарен, ако някой от вас знае от къде много да закупя лекарството Прегнил.Няма за момента внос, но е възможно да има някакво количество в аптечната мрежа, обаче къде???Ако някой може да окаже съпорт да пише.П.С. Казаха ми да търся около клиники, центрове за репродуктивно здраве/клиники за инвитро.

    #2
    Добри, имам личен приятел много добър фармацевт. Консултирах се с него, каза че е паднало от регистрация ако имаш някой познат в Румъния да потърси там. Ако имаше някаква възможност щеше да ми го намери...
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      Re: Търся лекарството Прегнил(Pregnyl)

      doofiat написа:
      Колеги, ще бъда много благодарен, ако някой от вас знае от къде много да закупя лекарството Прегнил.Няма за момента внос, но е възможно да има някакво количество в аптечната мрежа, обаче къде???Ако някой може да окаже съпорт да пише.П.С. Казаха ми да търся около клиники, центрове за репродуктивно здраве/клиники за инвитро.
      Прегнил се намира по лесно във фитнес залите, отколкото в аптеките!!!Аз си търсих скоро по аптеките и го няма, спрян е от одавна!!!Днес ще питам, ако могат да ми намерят Ако е много спешно ми пиши на лични
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #4
        Става дума за едно 3-годишно момченце, на което са му го предписали.

        Коментар


          #5
          doofiat написа:
          Става дума за едно 3-годишно момченце, на което са му го предписали.
          Разбирам те напълно, но Прегнила се използва към края на стероиден цикъл и всеки спортист, занимаващ се с тежести и използващ стероиди си е купил!! Единствения начин е да се купи от такъв човек! Според мен няма от какво да се притесняваш, тъй като той е в ампула, т.е. мисля че бяха 2 ампули и се смесваха, и се бие интрамускулно!
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Малко извън темата, но как предписват лекарство, което е отпаднало, за лечение и то на дете??? Малумни хора може би ?

            Коментар


              #7
              Активен съм в двата най-големи фитнес форума в БГ, ще разпитам (даже го правя в момента).За какво количество говорим ?
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Активен съм в двата най-големи фитнес форума в БГ, ще разпитам (даже го правя в момента).За какво количество говорим ?
                Ще отговоря вместо Добри, за да стане по-бързо - 6 ампули!!!
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  Малко извън темата, но как предписват лекарство, което е отпаднало, за лечение и то на дете??? Малумни хора може би ?
                  вчера даваха по новините, как от ноември насам е изчезнало и лекарство за задържане на бременност - ето така, как.... даже в първия момент като прочетох заглавието, реших че става въпрос за него...добре дошли в БГ

                  Коментар


                    #10
                    Търся Прегнил 1500, 6 ампули.Иначе до август включително е внасян. Предписан е защото е много по-ефикасен от аналога си.

                    Коментар


                      #11
                      http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=323663.0 Явно това лекарство го няма никъде след като хората са принудени да си го доставят от Гърция и Турция.
                      Marea Weekend HLX Jtd 110

                      oO(_)____////____(_)Oo

                      Коментар


                        #12
                        Май няма да стане работата, а? Вчера търсих във фитнес клуб Боевски, но нямат

                        Коментар


                          #13
                          Няма го.Питайте доктора за заместител и/или поръчка от чужбина.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            Дали някой колега от Русе не би се ангажирал да го закупи от Румъния и да го изпрати!?
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              Re: Търся лекарството Прегнил(Pregnyl)

                              doofiat написа:
                              Колеги, ще бъда много благодарен, ако някой от вас знае от къде много да закупя лекарството Прегнил.Няма за момента внос, но е възможно да има някакво количество в аптечната мрежа, обаче къде???Ако някой може да окаже съпорт да пише.П.С. Казаха ми да търся около клиники, центрове за репродуктивно здраве/клиники за инвитро.
                              В момента от Гърция е най-сигурно. Около клиники и др. нелегални явки също е възможно да се намери, но е почти криминална история, защото не се знае как е пътувало и как е било съхранявано, а мисля, че и е на температурен режим 2-8 градусаМисля, че Органон имат производство и Гърция. Отиваш или изпращаш някой с хладилна чанта и рецепта с печат и подписи за по сигурно.Късмет!
                              Lupo - The Monster
                              Е83 3D

                              Коментар

                              Working...
                              X