Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за Браво JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Късмет! И кажи как е минала колата диагностиката
    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

    Коментар


      #17
      Най накрая минах през всички процедури ...На диагностиката ми казаха че двигателя е добре. Имало някакви грешки но колата от доста време не стъпвала в сервиз с такава диагностика. Както и предполагах километрите се оказаха повече - почти 190 000 - двойно на тези от таблото За 5те си години (регистрирана е в края на 2000г.) е изминавала по 38 000 годишно. Иначе всички коли на горубляне са около 100 000 Останалите агрегати също са в добро състояние.Ето как изглежда в момента
      Прикачени файлове

      Коментар


        #18
        Супер е количката.. много безаварийни километри ти пожелавам.Аме е много ниска веее!! Трябва да внимаваш доста.Навремето с моята Брава много зор виждах с тез пусти бордюри.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #19
          Супер е количката.. много безаварийни километри ти пожелавам.Аме е много ниска веее!! Трябва да внимаваш доста.Навремето с моята Брава много зор виждах с тез пусти бордюри.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #20
            Ниска изглежда на снимката щото поляната нарочена за паркинг е малко разорана Ако е хубаво времето събота и неделя ще направя снимки на равно.На мен ми се струва че е вдигната малко отзад и затова отпред изглежда ниска.Аз имам и едно Поло което е горе долу същата височина и вече свикнах да не се катеря по високи тротоари.

            Коментар


              #21
              Честито ! Тези модели наистина са ниски,но не е проблем.

              Коментар


                #22
                Цвета е страхотен и много пасва на модела!

                Коментар


                  #23
                  Я да питам нещо ...Имам много досаден проблем със седалката. С лоста мога да я движа във вертикална посока и да я фиксирам.Обаче след известно време особено ако мина през няколко дупки тя пада най долу и трябва пак да я вдигам.Това често срещан проблем ли е и лесно си се отстранява ?

                  Коментар


                    #24
                    Nino написа:
                    Супер е количката.. много безаварийни километри ти пожелавам.Аме е много ниска веее!! Трябва да внимаваш доста.Навремето с моята Брава много зор виждах с тез пусти бордюри.
                    Наистина са много ниски !Особено ако земеш да караш с нископрофилни гуми Мойто го карам с 195/50/15 и много внимавам с полегналите полицаи
                    Fiat Bravo GT -> дзверчето

                    Коментар


                      #25
                      ilkor написа:
                      Я да питам нещо ...Имам много досаден проблем със седалката. С лоста мога да я движа във вертикална посока и да я фиксирам.Обаче след известно време особено ако мина през няколко дупки тя пада най долу и трябва пак да я вдигам.Това често срещан проблем ли е и лесно си се отстранява ?
                      И аз го имам същият проблем, а пяк един колега беше писал, че неговата се вдигала сама и предложи да си ги менкаме Всъщност установих, че пада много лесно, когато е в частта между средно и най-долно полочение. Ако я държиш в средно, или малко над средно няма да пада, или поне при мен е така. Има и друг номер, да не се мяташ със сила на седалката, а по-внимателно, тогава ще пада по-трудно - това от мои наблюдения. Нямам идея, как се оправя, но на пролет мисля да я сваля и да разледам механизма.
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #26
                        Както и да я глася все пада след време. И то в най неподходяща ситуация. За сега явно ще я карам отдолу Първото което ми дойде наум е да фиксирам лоста като го завържа вертикален за някоя опора по назад, но ще изглежда много грозно.Явно ще трябва да я поразглобя и да я мъча ...

                        Коментар

                        Working...
                        X