Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fast and the Furious 4: Sexy Cars On Set

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fast and the Furious 4: Sexy Cars On Set

    June 5, 2009Очаквам го с интерес...Вижте сами защо : http://www.filmschoolrejects.com/new...-furious-4.php Коментарите от вас...

    #2
    За 3 април го дават май.http://www.apple.com/trailers/univer...ous/Иначе ще го видим като излезе добър ли ще е.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Помия ще е като другите.И пак ще плъзнат вълна малки рацерчета по пътищата.

      Коментар


        #4
        Първата серия си беше най-яка!!!Дано сега с тези актьори да е добър филмът!!!
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          Predatorsi написа:
          Първата серия си беше най-яка!!!Дано сега с тези актьори да е добър филмът!!!
          напълно съм съгласен Третата беше отврат.... Дано наистина сега да е по-добре
          FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
          FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

          Коментар


            #6
            То май на всеки филм първата серия е най-добра и после почват да се .............
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              #7
              Да бе на мен 3-тата версия ми хареса много, за разлика от втората, първата си беше култ, а тази четвъртата е бая фантастична, но ще се гледа, че бай Дизел е изродяга.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                Да значи на 3 и 4 АПРИЛ ще си седя в нас защото като знам кои идиоти искат да ходят да го гледат след филма може да има пострадали коли а аз си пазя моита и нямам намерение да я превземат от зад.Защото няма значение че са от квартала ще трябва после да се оправяме без КАТ Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                Коментар


                  #9
                  zzzz323 написа:
                  Да значи на 3 и 4 АПРИЛ ще си седя в нас защото като знам кои идиоти искат да ходят да го гледат след филма може да има пострадали коли а аз си пазя моита и нямам намерение да я превземат от зад.Защото няма значение че са от квартала ще трябва после да се оправяме без КАТ Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                  Айде сега пък ти.И с филми и без филми, идиотите по пътищата си ги има.То, ако тва беше гаранция, да са забранили всички подобни продукции.Иначе на мен ми харесаха и 3-те части, но адреналина от гонките си осигурявам най-вече вкъщи с NFS сериите
                  Ползвайте мигачи!
                  Sometimes I feel like screaming

                  Коментар


                    #10
                    xaxaxa да така е ,но нали знаеш,че след всяко гледане на такъв филм ти иде музата от тези идоли и няма значение можещи и неможещи излизат от салона и си викат е са ша им покаеме како моеме ние и се почват едни където незнаят и те какво прават ама го прават.
                    FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                    Коментар

                    Working...
                    X