Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странна маркировка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Или казано накратко: Има само две положения, при които регулировчика ти позволява да минеш. Но на некадърниците и жените не им е по умствените възможности да го проумеят...както и повечето елементарнички правила за безопасност.

    Коментар


      #17
      PASSARELLA написа:
      Или казано накратко: Има само две положения, при които регулировчика ти позволява да минеш. Но на некадърниците и жените не им е по умствените възможности да го проумеят...както и повечето елементарнички правила за безопасност.
      Колега стига с тия предрасъдаци жените немогат да карат тва го има само в българия щото има и може азреди които в 5и 30 всяка вечер сам на джама да му се смея и да му броя маневрите а и доста пъти спира следкато ъдари борюра на паркина таи че ...
      Subaru B9 tribeca 3.0
      Peugeot 307 04
      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
      Fiat Brava 1.6 16V 103

      Коментар


        #18
        Dikata_BG написа:
        Колега стига с тия предрасъдаци жените немогат да карат тва го има само в българия щото има и може азреди които в 5и 30 всяка вечер сам на джама да му се смея и да му броя маневрите а и доста пъти спира следкато ъдари борюра на паркина таи че ...
        Или казано на Български:
        Код:
        Колега, стига с тези предразсъдъци, че жените не могат да карат. Това го има само в България, защото има и може заради  (тук губя смисъла), които в 5 и 30 всяка вечер съм (а може би сам? ) на джама да му се смея, и да му броя маневрите, а и доста пъти спира, след като удари бордюра на паркинга, тъй че...
        От днес нататък лично ще настоявам всеки, който изписва името на България с малка буква, да бъде официално предупреждаван, безусловно!

        Коментар


          #19
          Dikata_BG написа:
          PASSARELLA написа:
          Или казано накратко: Има само две положения, при които регулировчика ти позволява да минеш. Но на некадърниците и жените не им е по умствените възможности да го проумеят...както и повечето елементарнички правила за безопасност.
          Колега стига с тия предрасъдаци жените немогат да карат тва го има само в българия щото има и може азреди които в 5и 30 всяка вечер сам на джама да му се смея и да му броя маневрите а и доста пъти спира следкато ъдари борюра на паркина таи че ...
          абе колегата да вземе да прочете цялата тема, щот казах че нито имам книжка нито аз бях зад волана, ма то едно си баба знае...
          Manowar forever!

          Коментар


            #20
            Тогава отнеси казаното от мен, до този, който уж е бил с книжка и е "шофирал" Yellow_Flash_Colorz_PDT_18

            Коментар


              #21
              Aйде сега - вие всичко ли знаете от ЗДП и т.н.?Щото аз мога да се обзаложа, че не е така.Даже ми се случват и катаджии, които не с в час.

              Коментар


                #22
                ogi28b написа:
                Dikata_BG написа:
                Колега стига с тия предрасъдаци жените немогат да карат тва го има само в българия щото има и може азреди които в 5и 30 всяка вечер сам на джама да му се смея и да му броя маневрите а и доста пъти спира следкато ъдари борюра на паркина таи че ...
                Или казано на Български:
                Код:
                Колега, стига с тези предразсъдъци, че жените не могат да карат. Това го има само в България, защото има и може заради  (тук губя смисъла), които в 5 и 30 всяка вечер съм (а може би сам? ) на джама да му се смея, и да му броя маневрите, а и доста пъти спира, след като удари бордюра на паркинга, тъй че...
                От днес нататък лично ще настоявам всеки, който изписва името на България с малка буква, да бъде официално предупреждаван, безусловно!
                То последно време на колегата хич не му се разбират писанията....
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #23
                  1115 написа:
                  Aйде сега - вие всичко ли знаете от ЗДП и т.н.?Щото аз мога да се обзаложа, че не е така.Даже ми се случват и катаджии, които не с в час.
                  абе и аз си мислех тва да кажа, ма викам айде да не излезе като заяждане...на провокации не отговарям :P
                  Manowar forever!

                  Коментар


                    #24
                    ogi28b написа:
                    Dikata_BG написа:
                    Колега стига с тия предрасъдаци жените немогат да карат тва го има само в българия щото има и може азреди които в 5и 30 всяка вечер сам на джама да му се смея и да му броя маневрите а и доста пъти спира следкато ъдари борюра на паркина таи че ...
                    Или казано на Български:
                    Код:
                    Колега, стига с тези предразсъдъци, че жените не могат да карат. Това го има само в България, защото има и може заради  (тук губя смисъла), които в 5 и 30 всяка вечер съм (а може би сам? ) на джама да му се смея, и да му броя маневрите, а и доста пъти спира, след като удари бордюра на паркинга, тъй че...
                    От днес нататък лично ще настоявам всеки, който изписва името на България с малка буква, да бъде официално предупреждаван, безусловно!
                    Абе, не знам за предупреждение, ама благодаря ти за превода, щото стигнах до тази мисъл на колегата и ударих на камък Между впрочем, брои ли се за гавра с България ако не винаги ми сработва Ctrl клавиша на клавиатурата? Щото тогава и аз съм застрашен.
                    She was only a whisky maker but he loved her still.

                    Коментар


                      #25
                      Брои се защото преди да пуснеш пост, има "преглед", освен това главни букви могат да се пишат и с активиране на Caps-а. А и контрола няма нищо общо с Shift-a от който имаш нужда.

                      Коментар


                        #26
                        ogi28b написа:
                        Брои се защото преди да пуснеш пост, има "преглед", освен това главни букви могат да се пишат и с активиране на Caps-а. А и контрола няма нищо общо с Shift-a от който имаш нужда.
                        На всичко отгоре, и от двете страни на клавиатурата има и shift, и Ctrl... Иначе аз все си търся причина за да пиша България с главна буква, и все по-малко такива откривам... Скоро ще сменя главната буква с малка

                        Коментар


                          #27
                          Ама българия защо е с главна буква!? Разбирам да е Германия, да е САЩ( те са с три), да е Англия, Турция, Русия, Китай, Пакистан, Иран, Ирак, Израел, Италия, Франция...а то - българия! Моля ти се! Все едно сергей станишев да го пишем с главни букви!С главна буква се пишат личните имена ( това си го знаем), географските обекти, като държави, селища, местности, морета, езера, реки, планини, улици.Когато наименованието е сложно, с главна буква се пише само първата дума: Стара планина, Българска академия на науките, Велико народно събрание.Ако втората част е собствено име, и двете думи се пишат с главни букви: Стара Загора, Горна Оряховица, Луда Яна, Долни Дъбник.Ако съставното име съдържа прилагателно северен, източен и пр., и двете части се пишат с главна буква: Северна Европа.

                          Коментар


                            #28
                            струва ми се, че стана време да прекръстим темата на "правопис и пунктуация от патриотична гледна точка"... Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
                            Manowar forever!

                            Коментар


                              #29
                              Immortal написа:
                              ogi28b написа:
                              Брои се защото преди да пуснеш пост, има "преглед", освен това главни букви могат да се пишат и с активиране на Caps-а. А и контрола няма нищо общо с Shift-a от който имаш нужда.
                              На всичко отгоре, и от двете страни на клавиатурата има и shift, и Ctrl... Иначе аз все си търся причина за да пиша България с главна буква, и все по-малко такива откривам... Скоро ще сменя главната буква с малка
                              Аааааа, не е честно, мен тук колегата Оги ще ме разпне публично за заяждащ Shift (това дето го бях писал за Ctrl беше lapsus linguae) бутон, пък ти целенасочено ще безчинстваш На теб кой ще ти дава предупреждения и банове като си мод :D
                              She was only a whisky maker but he loved her still.

                              Коментар

                              Working...
                              X