Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странна маркировка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странна маркировка

    колеги да ви питам, такова чудо не ми се беше случвало :P какво означава маркировката ДВЕ ПРЕКЪСНАТИ ЛИНИИ?!?! всми както 2 непрекъснати нали, нормално, само че тези бяха прекъснати, значи изпреварването строго забранено/строго разрешено ли какво?!?! :D ето такаизглеждаше:===
    Manowar forever!

    #2
    Може да се пресича само ако ти е от дясната страна. На ляво е забранено.
    TD_100, че е кръгло число.

    Коментар


      #3
      ахаа, хм, интересно Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 вече ще знаем, защото в първия момент беше шок, изглеждаше безумно Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
      Manowar forever!

      Коментар


        #4
        lilimnwr написа:
        ахаа, хм, интересно Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 вече ще знаем, защото в първия момент беше шок, изглеждаше безумно Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
        Кой си е взел книжката с връзки или шише....
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          а нее аз все още не карам, само се обучавам теоретично и понякога на безлюдни селски пътища Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 ама рядко. Моят приятел караше, а той си има книжка от бая много време, честно и почтено изкарана, даже от парвия път, обаче не бяхме виждали такова чудо. То тва не беше в София, а з в София не съм виждала такава маркировка Yellow_Flash_Colorz_PDT_30"колеги" е заради фиатката, не заради книжката ХАХА
          Manowar forever!

          Коментар


            #6
            М4
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              lilimnwr написа:
              а нее аз все още не карам, само се обучавам теоретично и понякога на безлюдни селски пътища Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 ама рядко. Моят приятел караше, а той си има книжка от бая много време, честно и почтено изкарана, даже от парвия път, обаче не бяхме виждали такова чудо. То тва не беше в София, а з в София не съм виждала такава маркировка Yellow_Flash_Colorz_PDT_30"колеги" е заради фиатката, не заради книжката ХАХА
              Наистина, голямо чудо...
              Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

              Коментар


                #8
                Чудо наистина... И какво - спряхте, и не смеете да продължите? Да не вземат от маркировката да излязат армия от катаджии и да ви накарат да положите полеви изпит по ЗДП ?

                Коментар


                  #9
                  не, слезнахме да бутаме колата докато не излязохме на правилната маркировка Yellow_Flash_Colorz_PDT_22ясно, схванах намека, ей сега ще сдам книжката на първия срещнат катаджия и ще си посипя главата с пепел от автомобилни гуми... !
                  Manowar forever!

                  Коментар


                    #10
                    Е, дано при бутането не сте пресичали маркировката наляво и всичко е приключило благополучно

                    Коментар


                      #11
                      ogi28b написа:
                      Е, дано при бутането не сте пресичали маркировката наляво и всичко е приключило благополучно
                      наложи се да изпреварваме в лявата лента по-бавно бутащите, също заблудени като нас!
                      Manowar forever!

                      Коментар


                        #12
                        Нищо поне я научихте
                        Целта е една,скороста е различна - HGT !

                        Коментар


                          #13
                          lilimnwr написа:
                          не, слезнахме да бутаме колата докато не излязохме на правилната маркировка Yellow_Flash_Colorz_PDT_22ясно, схванах намека, ей сега ще сдам книжката на първия срещнат катаджия и ще си посипя главата с пепел от автомобилни гуми... !
                          А трябва...трябва да си я хвърлиш в тоалетната - срамно е да научаваш от автомобилен форум, основни моменти като пътната маркировка.

                          Коментар


                            #14
                            Абе 1 приятелче взе книжка и след 2-3 месеца - регулировчик на едно кръстовище. И той - шах! "Такова чудо не е виждал", дето се казва. И ме пита - "Абе какъв е тоя сега" - Регулирочвчик, какъв да е... - Е какво ми ръкомаха там, аз кога да минавам? - Ми, казвам, ще ти кажа, сега още не може...

                            Коментар


                              #15
                              Регулировчика е лесен - като е с гръб към теб ти е сърдит и не можеш да минаваш, като е с лице към теб ти се кара и не можеш да минаваш, ама като е с рамо към теб и ако не си пери ръцете да ти се кара - можеш да минаваш Най-лесно така се помни
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X