Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преча им пред гаража!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Преча им пред гаража!

    ogi28b написа:
    ако преди това комшиите не ти .... надерат вратите, счупят стъклата и др...
    За съжаление на мен вече ми се случи , имах драскотина на покрива . Един път спрях на място , на което никога не бях спирал допреди - резултата беше пукнато предно стъкло
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #17
      Ето и през гугъл ърт
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #18
        RoMeO_156_GTA написа:
        Ето и през гугъл ърт
        На тая снимка, дето си я качил, нищо не се вижда.Иначе - има за какво да протестират хората. Хем имаш гараж, хем място заемаш.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #19
          http://img89.imageshack.us/img89/9022/angrybobybg8.jpg ето линк спешъл за ЕлеАма нали се сещаш, че никой неможе да ми каже какво да правя! Нито си е платил паркомясто нито нищо!Всеки има равни права има или няма гараж! Ако искам и умрели гарги ще слагам в гаража си пък колата ще стой пред блока.

          Коментар


            #20
            От снимката се вижда, че гаража ти е съвсем близо. Не е като някои гаражи настрани от блоковете.Не виждам причина да не паркираш в гаража си - колко му е едно отваряне и затваряне. Ако спреш за малко, не виждам пък кой ще ти направи проблем- просто му кажи "ей сега тръгвам".Така е, прав си. Никой няма право да ти казва къде да спираш. Ако наистина мислиш, че не пречиш на съответния човек, спирай си и не му обръщай внимание. Нека си мърмори. Ако нещо ти направи на колата и си сигурен че тя не му пречи, извикай полиция. Следващия път само ще мърмори, но няма да направи нищо. Ако пък е толкоз кибритлия - просто спирай 5 м по-напред - пред нечий друг гараж, на по-нормален човек.

            Коментар


              #21
              аз пък и по 20 пъти да имам да излизам, все съм си в гаража поне знам, че там няма кой да ме удари без да иска и да има разправиипо принццип нямаш право да паркираш на 5-6м срещу гараж, оня пукал не е платил нищо, но нямаш право да паркираш там, пък и знай, че не всички могат да карат на някай му трябват 3 метра за маневра, на други 10
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #22
                Immortal написа:
                Никога няма да угодиш на всички. НО бих те посъветвал, след като имаш гараж, спирай си колата в гаража. Така хем на никой няма да пречи (поне теоретично), хем колата ти ще е защитена от съседски "доброжелатели", градушки и други...Едва ли наистина по 20 пъти влизаш и излизаш...
                Така е, просто, като имаш гараж, не можеш да оцениш колко е полезен, а би могъл да го разбереш само, ако нямаше такъв.Сигурно е досадно да го отваряш и затваряш всеки път, но пък всеки път отключваш и заключваш входната си врата, зад която си на сигурно място.С гаража е, долу горе, същата работа.Това:
                на някай му трябват 3 метра за маневра, на други 10
                е вярно, навремето и на мен ми трябваха 10 метра, като седнах за първи път в кола.

                Коментар


                  #23
                  Е добре де какъв е проблема да си оставиш телефона на предното стъкло след като си наблизо и за малко. Все пак местата за паркиране и без това са малко и 30% запълнени от автомобили които не са в движение. Няма нужда тогава да се вика КАТ да се пишат актове и така нататък.

                  Коментар


                    #24
                    mitakkk написа:
                    Е добре де какъв е проблема да си оставиш телефона на предното стъкло след като си наблизо и за малко. Все пак местата за паркиране и без това са малко и 30% запълнени от автомобили които не са в движение. Няма нужда тогава да се вика КАТ да се пишат актове и така нататък.
                    това е много добре и аз винаги правя така като спирам пред чужди гаражи
                    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                    e30 forever!

                    Коментар


                      #25
                      coolboby написа:
                      http://img89.imageshack.us/img89/9022/angrybobybg8.jpg ето линк спешъл за ЕлеАма нали се сещаш, че никой неможе да ми каже какво да правя! Нито си е платил паркомясто нито нищо!Всеки има равни права има или няма гараж! Ако искам и умрели гарги ще слагам в гаража си пък колата ще стой пред блока.
                      УУУУУТакива ербап бабаити като теб завършват с пукнати гуми и надраскани коли.Колегиалност, колега, колегиалност - ако искаш да те уважават, трябва и ти да уважаваш, не да се хващаш за думите: На мен никой не може нищо да ми каже. Може другите нищо да не могат да ти кажат, но могат много по-неприятни неща да ти направят....
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #26
                        Защо не си монтираш автоматична врата на гаража (с дистанционно), така ще си влизаш и излизаш лесно и бързо.
                        Fiat Stilo 1.8 16V

                        Коментар


                          #27
                          mitakkk написа:
                          Е добре де какъв е проблема да си оставиш телефона на предното стъкло след като си наблизо и за малко. Все пак местата за паркиране и без това са малко и 30% запълнени от автомобили които не са в движение. Няма нужда тогава да се вика КАТ да се пишат актове и така нататък.
                          И какво - да му се обадя и да го питам - "Извинете господин президент на света, че ви безпокоя, но бихте били така добър да преместите мегалуксозната си лимузина от ПРЕД МОЯ ГАРАЖ, за да мога да си изкарам посредствената кошница, после вие пак паркирайте както е изгодно лично за Вас. " ? После фактурата за GSM по електорнна поща ли да му я пратя, или с куриер? Или съм длъжен да имам GSM с винаги заредена батерия, и достатъчно предплатени разговори, за да се обадя на някой хубавец, който го мързи да си прибере колата в гаража, щото трябвало по 20 пъти на ден, а не го мързи да се прибере да спи на топло и уютно?

                          Коментар


                            #28
                            Аз в центъра спирам пред гаража една съседка от отсрещния блок - изключително разбрана, съвестна и мила жена - оставям визитка с телефон и когато се налага само ми звънка, аз не вдигам, а директно затварям и слизам да преместя колата, и всичко е точно, няма крясъци, няма викове, няма сръдни.... то си е до човека

                            Коментар


                              #29
                              Аман от такива дето ’никой няма да ми казва на мене какво да правя’.Че и се оплаква тука.Нещо етика/ценностна.система/светоусещане са ти изкривени, дано имаш сили да се отдръпнеш за момент крачка назад и да се прецениш сам.Както беше казал някой друг в друга тема - щом няколко човека ти казват че не си прав поне допусни възможността да е така.

                              Коментар


                                #30
                                И какво - да му се обадя и да го питам - "Извинете господин президент на света, че ви безпокоя, но бихте били така добър да преместите мегалуксозната си лимузина от ПРЕД МОЯ ГАРАЖ, за да мога да си изкарам посредствената кошница, после вие пак паркирайте както е изгодно лично за Вас. " ? После фактурата за GSM по електорнна поща ли да му я пратя, или с куриер? Или съм длъжен да имам GSM с винаги заредена батерия, и достатъчно предплатени разговори, за да се обадя на някой хубавец, който го мързи да си прибере колата в гаража, щото трябвало по 20 пъти на ден, а не го мързи да се прибере да спи на топло и уютно?
                                На мен ми е много интересно как ще реагираш в следната ситуация. Значи имаш работа, времето те притиска , търсиш къде да паркираш- никъде няма място и единствено пред един гараж има местенце тъкмо като за теб. Обаче ти си принцепен и решаваш да паркираш правилно и да се върнеш с такси до мястото на срещата, защото свободно място едва ли ще има наоколо. А относно GSM-a по добре да ми звъннеш и затвориш и аз да ти се обадя. И няма да има проблем. Много навътре го приемаш. По-добре да ти спре пред гаража с оставен телефон на таблото, отколкото да е спрял и да незнаеш на кого е колата!!! Пред гаражите и в бъдеще ще се паркира-просто няма места за паркиране. Но аз призовавам нека да е с телефон на таблото!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X