Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Преча им пред гаража!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Преча им пред гаража!

    Привет колеги!Кипя от нерви...избива ми през уши..нос..и тн.Къде да паркирам, вече незнам! Все на някого преча от блока!Имам гараж, но не съм луд по 20 пъти на ден да я вкарам и изкарва от гаража! Ей сега за пореден път ми казаха да си преместя колата защото съм паркирал пред гаража им, но съм паркирал ма 5-6 метра! Бил си платил мястото оня пукал пред гаража! "Къде си го платил ве, платил си само гаража и мястото"Тоя път я преместих, но паркирах така, че запуших целия паркинг и няма как да се влезе и излезе!Съжалявам, че толкова неясно съм го написал, но съм супер нервен!!!!

    #2
    Дано да имаш каско ако наистина си направил така
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    Коментар


      #3
      Re: Преча им пред гаража!

      coolboby написа:
      Привет колеги!Кипя от нерви...избива ми през уши..нос..и тн.Къде да паркирам, вече незнам! Все на някого преча от блока!Имам гараж, но не съм луд по 20 пъти на ден да я вкарам и изкарва от гаража! Ей сега за пореден път ми казаха да си преместя колата защото съм паркирал пред гаража им, но съм паркирал ма 5-6 метра! Бил си платил мястото оня пукал пред гаража! "Къде си го платил ве, платил си само гаража и мястото"Тоя път я преместих, но паркирах така, че запуших целия паркинг и няма как да се влезе и излезе!Съжалявам, че толкова неясно съм го написал, но съм супер нервен!!!!
      ами що не паркираш пред твоя гараж.Прави са хората се пак и те трябва да си ползват гаража не само ти

      Коментар


        #4
        Ако паркирам пред моя гараж, който е встрани от блока..другите гаражи който са по-нататък..за да стигнат до там, ще прелитат ли?

        Коментар


          #5
          според теб не пречиш, според тях им пречиш...кой крив кой правно не е логично да си заел място пред блока с гаража си (въпреки че си си платил) но да не спираш в него , защото те мързи
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Никой не си е платил мястото пред гаража или паркинг място. Които иска ще си паркира както иска!Пак казвам има 5-6 метра от гаража на оня пукал! И спокойно може да си изкара комбинизона от там!Има 2 реда с гаражи едните са пред блока другите са в страни!

            Коментар


              #7
              Ако те мързи по 20 пъти я вкарваш, защо не си запушваш твоя гараж.
              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

              Коментар


                #8
                С комшии не може да изглезеш на глава , винаги нещо им пречи , а когато те ти пречат - не били виновни ... От целия блок само на мен идват да правят забележки , защото съм най-малък , а другите ми комшии са със съмнителни занимания в тъмната сфера и не смеят да им се скарат
                westdogg написа:
                Ако те мързи по 20 пъти я вкарваш, защо не си запушваш твоя гараж.
                Прикачени файлове
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар


                  #9
                  Крива ситуация Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 успокой се малко и все ще измислиш нещо
                  "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                  не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                  Коментар


                    #10
                    westdogg написа:
                    Ако те мързи по 20 пъти я вкарваш, защо не си запушваш твоя гараж.
                    Както казах. Ще преча на другите! А реално на тоя не му преча ама грам! Туко що някой друг беше спрял на толкова разстояние от неговия гараж и си вкара колата!!! Как бе анджък я вкара като пречи!

                    Коментар


                      #11
                      ама това не ти дава право да запушваш гаража на комшията не е колегиялно се пак .Спри някъде дет няма да пречиш никому и няма да има проблем

                      Коментар


                        #12
                        По-късно ще пусна снимка от Гугъл ЪртП.С. Преди време когато си спираше брат му голямото Ивеко пред гаражите! На никого не пречеше, сега аз паркирам тая бълха и преча! Аман от селяндури по душа, все някои им крив!

                        Коментар


                          #13
                          гадна е ситуацията , при приятелакта ми е съсщотот, подобно разполощениезаради това паркирам от другата страна на блока
                          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                          Коментар


                            #14
                            Никога няма да угодиш на всички. НО бих те посъветвал, след като имаш гараж, спирай си колата в гаража. Така хем на никой няма да пречи (поне теоретично), хем колата ти ще е защитена от съседски "доброжелатели", градушки и други...Едва ли наистина по 20 пъти влизаш и излизаш...

                            Коментар


                              #15
                              Re: Преча им пред гаража!

                              coolboby написа:
                              но паркирах така, че запуших целия паркинг и няма как да се влезе и излезе!
                              Един има дето редовно така си паркира, пред едно кафене. Ама последният път така беше паркирал, че с едно паркиране запуши 5 коли, без да знае коя на кого е, и отиде на кафе с няква пикла. Не можа да спре 4 метра по-назад, където има място, ами запуши 5 коли. Още с паркирането се обадих в полицията , след малко дойде кола, огледа нещата, след малко дойде друга кола, първата си тръгна, а тези от втората започнаха да пишат акт. оня се яви, и понеже го гледах в тоя момент, ме пита "що не ме викнахте, като ви преча, да я преместа? " и аз му казах - "Защо, ти нещо, президент ли си , какъв си че да обикалям да те търся? " Написаха мму някакъв акт, и от тогава винаги като паркира , си намира място, после минава и казва здрасти. Та така- най-много да си изкараш някой акт, ако преди това комшиите не ти спукат гумите, надерат вратите, счупят стъклата и др...

                              Коментар

                              Working...
                              X