Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как открихте форума?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как открихте форума?

    Колеги, с цел популяризирането на форума, бих искал да знам кой как е открил за съществуването му. Моля да поясните, ако сте разбрали за него по начин, неупоменат в анкетата.Благодаря ви!
    Alles in Ordnung

    #3
    Неволята е виновна !!!купих си фиат на майтап - и с много търсене намерих форума (преди знаех само за ауди и бмв форумите)Много полезен форум ,с много готини потребители ,има и доста влюбени в марката май.Пожелавам успех на всички като и на форума като цяло .
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #4
      tomazo написа:
      Неволята е виновна !!!купих си фиат на майтап - и с много търсене намерих форума (преди знаех само за ауди и бмв форумите)Много полезен форум ,с много готини потребители ,има и доста влюбени в марката май.Пожелавам успех на всички като и на форума като цяло .
      аз пък фиати имам от много време ма си купих компютър на майтап и с помощ от приятели които ми показаха форума в ДИРА намерих и този тук който е на светлинни години пред този в ДИРА
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #5
        Вече не си спомням Май от форум на форум, на късмет. Ако не се лъжа даже от тунинг.бг форума

        Коментар


          #6
          От сайт на сайт се стигна до тук, Google рядко би го върнал като резултат, когато се регистрирах поне. Та така решил бях да си купувам кола и от един сайт на друг та до покупката на моето Браво БТВ като видях въпроса се сетих че моето стикерче може би е в автора на анкетата :D . Ако е така кога ще пием по бира и да си го взема?
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #7
            Re:Как открихте форума...

            За идеята разбрах от Митко на Италфест-2004-/на масата... Със стартирането на Този форум ,като регистриран потребител на форум Фиат в Дир-а,видях линка с новината...може би получих и,... мейл-вече не си спомням точно,а също и ЛС като рег.потребител в Ланча форума...той май тръгна малко преди Фиат...Информация за vesko.t Регистриран на: 03 Ное 2004
            Ex. Grande Punto Driver

            Коментар


              #8
              Яко случайно, май от гугъла.Никак не е лоша идеята да се по-популяризираме!
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #9
                И аз вече не си спомням...май че беше от сайт на сайт или от тунинг бг.,важното е че сайта си е супер
                forza forever

                Коментар


                  #10
                  Или от форума на алфа ромео или от дир.бг ,но ще сгреша ако кажа със сигорност!
                  Croma CHT
                  Croma 1.9 multijet

                  Коментар


                    #11
                    От форума в клуба на дир.бг
                    Fiat Punto 1.7 TD

                    Коментар


                      #12
                      Каза ми приятелката ми!
                      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                      Коментар


                        #13
                        Ами в Алфа форума чух за този! А от един колега тук във форума, купих Фиат-чето на жената и се почна с "крастата"
                        Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                        Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                        Коментар


                          #14
                          ahahahahahhahahaha

                          mi bog e sabirach/gluposti az sum chlen predi toia sait da go imaКирилица

                          Коментар


                            #15
                            аз първо питах google, ама той нищо не каза... и после на принципа: http://ima-li-forum_na_fiat_nqkude_v-bg.com.net.org го намерих...
                            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                            Коментар

                            Working...
                            X