Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПТП

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПТП

    Най-накрая и мен ме сефтосахо по софийските улици...тази вечер на път за студентски се спускам от цариградско към 4-ти километър....преди кръговото спирам и чакам да се включа в кръговото като съм втора кола в лявата лента....Изведнъж усещам удар итрясък, а главата ми в този момент се лангърка напред-назад...хмм викам си аз...в този момент приятелката ми ме пита какво става....Аз не помня обаче тя ми каза, че е съм и каз "Ся ще и е...м....на тая" (не знам как, ама съм усетил че е жена)...та слизам от колата и гледам отзад спукана бронията и леко огънат капак...нищо сериозно....та питам аз въпросната девойка, вече спокоен...какво стана и тя ми вика - "Мн се извинявам - просто не те видях" Кофтито е, че лятото пребоядисвах цялата кола, а сега ново двайсе.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    #2
    Ами за жалост - позната работа. Каквото и да правиш - спасение няма. Некадърниците са навсякъде около нас и са много - това е.

    Коментар


      #3
      Мн не приятно като се получи така повикахте ли кат от Го-то няма ли да ти платят нещо ако имаш протокол.
      Subaru B9 tribeca 3.0
      Peugeot 307 04
      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
      Fiat Brava 1.6 16V 103

      Коментар


        #4
        Е значи не си я пребоядисал добре - щом не те е видяла...
        Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Kaско нямаш ли?Не се ядосвай.Представи си че те беше ударила с 50-60км.Щеше да има хиляди поразии.Ако са много зле нещата от някоя морга ще намериш добри части
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар


            #6
            Щетите не са кой знае какви....задната брония е сцепена и леко е усукан капака на багажника...полиция викахме, обаче ги чакахме 1 час и накрая се отказахме, а на мястото бяха пристигнали двама мъже....нейни познати и се разбрахме да ми дадат 100лева и да си бягаме....иначе каско имам...ще видя какво ще правя с него.
            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

            Коментар


              #7
              А като се обадихте казахте ли номерата на колите?
              И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

              Коментар


                #8
                Колега, все пак провери отзад на колата си светлините - габарити и стопове, може наистина някои от тях да не работят. Което не оправдава девойката по никакъв начин. Като се сетя за темата с боядисването , и ми става гадно... Куче ли те хапа, сега удар... Но важно е че си добре, другото е ламарина и пластмаса.

                Коментар


                  #9
                  MartoModev написа:
                  А като се обадихте казахте ли номерата на колите?
                  Хмм...да казахме ги...това дали ще е проблем?
                  Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    Колега, все пак провери отзад на колата си светлините - габарити и стопове, може наистина някои от тях да не работят. Което не оправдава девойката по никакъв начин. Като се сетя за темата с боядисването , и ми става гадно... Куче ли те хапа, сега удар... Но важно е че си добре, другото е ламарина и пластмаса.
                    Всичко си свети...както преди удата така и след удара....само задната чистачка спря да работи след катастрофата....Аз дори бях спрял и бях втора кола....и може би чаках вече половин минута да се включа и просто ми дойде като гръм от ясно небе .....Женицата каза, че била се загледала дали идват коли от ляво, обаче не видяла, че пред нея имало изчакващи коли....абе блейка общо взето...Важното е че почти нищо и няма на колата....само задната броня е напукана(мисля, яе може да се лепне даже) и леко е хлътнал капака....Абе пак ще я правя - няма начин
                    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                    Коментар


                      #11
                      Ами не знам ако се опиташ да заведеш щета не знам дали застрахователите правят запитване до кат и от там ако кажат че е съобщавано за птп Дай една снимка да видиме за какво иде реч.Не знам как ще оправят моята в сервиза иначе бих ти го препоръчал.Ама ти каза че си я боядисвал скоро май имаш
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #12
                        Re: ПТП

                        Geraka написа:
                        ...та слизам от колата и гледам отзад спукана бронията и леко огънат капак...нищо сериозно....та питам аз въпросната девойка, вече спокоен...какво стана и тя ми вика - "Мн се извинявам - просто не те видях"
                        Съжалявам, че колата ти е пострадала, но това е вече почти неизбежно в ужасното градско движение. А това с извинението, че не те е видяла, ми напомня една случка от преди 4-5 години... Тогава карах служебна лада. Карам по "Цариградско шосе" в София и съм на около 200-300 м. от Орлов мост. Светофарът свети зелено от доста време и прецених, че времето няма да ми стигна да мина и започнах да намалявам. Точно светна червеното и спрях. В този момент силен удар отзад, някой се беше засилил отдалече и не успя да спре. Слязох да видя пораженията, пича от другата кола и той слезе и ми вика същото: "Извинявай, не те видЕх !" . Аз също до последно не го виждах в огледалото, кой го знае през колко ленти се е престроявал да мине по-бързо и да ме натресе. Погледнах ладата: леко огъната метална броня и никакви други поражения, дебелите гумени тампони бяха поели удара. Неговата кола със счупена пластмасова броня, даже номерът му беше паднал на земята. Аз му казвам: "Приятен ден" и си тръгнах. А той искаше да викаме КАТ :D .
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #13
                          PASSARELLA написа:
                          Ами за жалост - позната работа. Каквото и да правиш - спасение няма. Некадърниците са навсякъде около нас и са много - това е.
                          И аз съм един от тях
                          Целта е една,скороста е различна - HGT !

                          Коментар


                            #14
                            Ето ги снимките...на втората се вижда как е хлътнал багажника:
                            Прикачени файлове
                            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                            Коментар


                              #15
                              С мен беше точно същия случай, само без пукнатата броня (при мен беше леко одраскана). Нямам каско, но от неговата ГО ми изплатиха 190 лв. на третия ден от "Виктория" .

                              Коментар

                              Working...
                              X