Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С какво лепило...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С какво лепило...

    ...да лепя тъпата китайска пластмаса?Сина ми има много играчки и огромна част от тях са изпочупени, главно поради "качествената" пластмаса, от която са направени.Пробвал съм какво ли не, за да ги залепя, включително разни специални лепила на Хенкел. Засега най-ефективния метод е поялника... То хубаво, ама това ми отнема твърде много време, затова търся по-лесен начин - с лепило. Ама какво?
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    #2
    Bison Plastic!! Нечовешкото лепило, лепи доста здраво! Не става за полиетилен и полипропилен щото ги разяжда!!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Само Хлороформ аз играчките с това ги лекувам,ама вече май трябва на едро да пазарувам лепило.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Двукомпонентно на Хенкел, мисля се казваше "Епокси" или нещо от сорта. То по-скоро си е епоксидна смола ...

        Коментар


          #5
          каниколит му е маиката
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #6
            Полипропилен разтопен в кореселин.Споява ги направо.

            Коментар


              #7
              Поксипол-лепил съм желязо и държи още

              Коментар

              Working...
              X