Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

малко помощ :?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    малко помощ :?

    Значи карам Браво 1.4 12V и искам да попитам дали ще е проблем ако запълня 2те решетчици м/у фаровете които са.Казаха ми че щяла да прегрява ако са запълнени...но съм виждал такива....и то без допълнителни въздуховоди..просто запълнена решетка
    Fiat Bravo 1.4 12V www.fiat.free.bg

    #2
    мисля си че няма да имаш проблеми.тук в П-в съм виждал поне 2 бравота направени така
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    Коментар


      #3
      и аз си мисля че няма да имаш проблем ние отдоло нямаме кори и се проветряват на спокоиствие
      Subaru B9 tribeca 3.0
      Peugeot 307 04
      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
      Fiat Brava 1.6 16V 103

      Коментар


        #4
        Еми нз...то отдолу цялата броня е една дупка...решетка..и според мен отдолу е напълно достатъчно да охлажда...но понече не разбирам и реших да питам....сички който питах казаха че не става...точните им думи бяха "това е пълна глупост което си замислил" За това се сетих да пиша тук,знам че има достатъчно компетентни хора за да ми помогнат по този випрос :Р моля "споделяйте" :РИ се извинявам ако нещо темата не е както трябва..или не е на место,но не се оправям мн мн с тия форуми :D
        Fiat Bravo 1.4 12V www.fiat.free.bg

        Коментар


          #5
          1. Аз лично никога не бих ги затворил.2. Съветвам те и ти да не го правиш.3. Тия Фиати по принцип не са наред с охлаждането.4. Какво точно искаш да постигнеш като ги запълниш тия отвори?
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Ако все пак ги затвориш да изкараш тръбата за въздуха че да не задушиш колата и после да пишеш че не върви А колега що да не са наред с охлаждането моя никфи кахари не ми е давал щото знае че само да се закашли и големия чук го чака :D
            Subaru B9 tribeca 3.0
            Peugeot 307 04
            Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
            Fiat Brava 1.6 16V 103

            Коментар


              #7
              Еми харесва ми като е цяло отпред..не с тия решетки а и ми е чудно как не прегряват като ги запълнат и не прават други дупки за въздуховоди
              Прикачени файлове
              Fiat Bravo 1.4 12V www.fiat.free.bg

              Коментар


                #8
                В бронята има достатъчна "дупка" за охлаждане! Може да се учести работата на вентилатора!

                Коментар


                  #9
                  s0me1 написа:
                  Еми харесва ми като е цяло отпред..не с тия решетки а и ми е чудно как не прегряват като ги запълнат и не прават други дупки за въздуховоди
                  Че няма да прегрее, няма, НО трябва да изкараш тръбата на въздуховода долу в бронята да смуче !!!
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар


                    #10
                    !

                    или са със спортен филтър или махат тръбата преди кътията на в.филтър
                    ~Hustlin Team~

                    Коментар


                      #11
                      Dikata_BG написа:
                      Ако все пак ги затвориш да изкараш тръбата за въздуха че да не задушиш колата и после да пишеш че не върви А колега що да не са наред с охлаждането моя никфи кахари не ми е давал щото знае че само да се закашли и големия чук го чака :D
                      Е той и моя не ми е давал, ама като чета из форума тия Фиати за нищо ги нямат там разни термостати и т.н. - направо са си консуматив
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        Въздух си дърпа долу зад бронята около халогена, така че няма абсолютно никакъв проблем да се заълни тая решетка.
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          #13
                          Тая решетка както е разделена на 2 от емблемата ако си я погледнал отзад има два доста малки отвора , плюс това моята отпред е с една почти плътна пластмасова мрежа.От там май не смуче почти никакъв въздух, самата решетка е просто декоративна според мен.Отвора за смучене на въздух е на бронята над номера точно с доста по голяма площ
                          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                          FIAT БРАВО 1.2 16v
                          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                          Коментар


                            #14
                            Темпрата ми беше с 1.8 двигател, и отпред решетката беше фабрично запълнена - беше само декоративна, нямаше дупки на нея. Мисля че няма да имаш проблем.

                            Коментар


                              #15
                              infineon написа:
                              Тая решетка както е разделена на 2 от емблемата ако си я погледнал отзад има два доста малки отвора , плюс това моята отпред е с една почти плътна пластмасова мрежа.От там май не смуче почти никакъв въздух, самата решетка е просто декоративна според мен.Отвора за смучене на въздух е на бронята над номера точно с доста по голяма площ
                              Отворчетата никак не са малки.Да, поглеждал съм го отзад,даже съм го свалял цялото и не са стеснени а са колкото отпред се вижда...бая са си..и има мрежа отзат и колколто и да е плътна се пак е мрежичка...доста въздух влиза от там.И понеже питах 2..3 "майстора" и отговора им беше "забрави.." реших да се допитам до вас да видя повече мнения.
                              Fiat Bravo 1.4 12V www.fiat.free.bg

                              Коментар

                              Working...
                              X