Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Mъж отвлече автобус, пътуващ за Варна!!!27.01.2009 Вторник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    еми баш така ,явно трябва да става в тая държава ,все някой трябва да се жертва в името на каузата Крайно време е да се направи един истински закон за движението по пътищата и да се спазва и всеки да си плаща глобите и т.н.
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #17
      всички полудяха в тая държава... един днес пък запали лудницата в Бургас...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #18
        Ха! Колко малък е светът!Този юнак беше мой войник в Троян, докато бях старшина-школник там, бях му взводен командир.Още тогава го переше сачмата, беше набожен и говореше, че ще влиза в манастир като се уволни.Не му давах да носи оръжие, даваше наряд само като невален (за да няма спорове - идва от думата "не валится" (не ляга), а не е Дневален, както повечето си мислят че е)р-к Блажев от Севлиево Докъде стигна човека Стана известен А между другото във форума на news.bg се подвизавал под псевдонима Atila.П.С. Съгласих се с колегите действащи военни, че в Устава пише "дневален", но това ме навежда на грешен превод от руски Пример от http://www.diary.ru/~White-guard/p45930277.htm - "Невальный по роте - деревья умирают стоя."

        Коментар


          #19
          Перковци - бол. Но такива дето им стиска публично да изперкат - рядкост. Интересното е, че подкрепящите го от форума не си мръднаха гъза да го подкрепят в автобуса. Според мен това не са правилни начини за изразяване на гражданска позиция, най-вече защото в крайна сметка шумът е от ден до пладне, а след това конкретният "гражданин" ще търка нара в някой затвор за сметка на всинца ни. Не подкрепям подобни изяви. Бях по митингите през 1989г. - това беше истината - цяла Варна изсипана като на концерт на Металика примерно... Това отмина, защото в родината ни няма гражданска власт, гражданска съвест и гражданска воля..., просто защото всички сме селяни...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            Аз не вярвам на всичко изнесено в медиите.Наближават избори и вниманието на хората трябва да се измести от проблемите и да се фокусира вурху това как правителството добре си върши работата.Главен комисар еди кой си е героят на деня. Ама вижте моля ви се полицията как добре се справи днес.Няма да ме учуди ако всичко е прдварително организиран театър. Не случайно от Брюксел говорят за корупция на всички нива. В БТВ някакъв психолог даже се произнесе че МВР трябвало по -сериозно да следят форумите.Чудно кога ще им остава време от пиенито на кафе аванта и писането на глоби за скорост и паркиране.Те май друго не са показали че могат да вършат.

            Коментар


              #21
              Всички полицаи на служба тук да си признават веднага! Ако дойде пак 9-ти септември, колко ли от нас ще идат по затворите, а други "безследно ще изчезнат"... Не ми се мисли...

              Коментар


                #22
                lubobg написа:
                Аз не вярвам на всичко изнесено в медиите.
                Минах оттам около 17.00 часа, много полиция, коли, пътниците навътре в паркинга /по-далеч от пътя/ спешени, по мои сметки и сега трябва да дават показания какво са видяли...
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  #23
                  lubobg написа:
                  Аз не вярвам на всичко изнесено в медиите.Наближават избори и вниманието на хората трябва да се измести от проблемите и да се фокусира вурху това как правителството добре си върши работата.Главен комисар еди кой си е героят на деня. Ама вижте моля ви се полицията как добре се справи днес.Няма да ме учуди ако всичко е прдварително организиран театър. Не случайно от Брюксел говорят за корупция на всички нива. В БТВ някакъв психолог даже се произнесе че МВР трябвало по -сериозно да следят форумите.Чудно кога ще им остава време от пиенито на кафе аванта и писането на глоби за скорост и паркиране.Те май друго не са показали че могат да вършат.
                  Едва ли е заговор,понеже похитителя казва че от 1 година няма ПРАВОСЪДИЕ.
                  Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                  ZFA16000002608488

                  ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                  Коментар


                    #24
                    Аз минах точно в момента, когато по радиото съобщаваха, че се е предал. Пътувахме четирима души от София и аз си пуснах радиото, за да чуя как е свършил тенисът и изведнъж почнаха да ни заливат с преки включвания, но ние още не знаехме за кое точно място става дума. Спирахме в Български извор, пак тръгнахме и постепенно започнах да забелязвам повишена концентрация на полицейски коли - хората доста често ми присветваха насреща, движението ставаше все по-бавно, отляво и отдясно - линейки, гражданска защита, по-настрани и пожарни и накрая минахме и покрай самата бензиностанция на Ромпетрол в Сопот, където се е разигравала драмата. Автобусът на Биомет беше там с отворени багажни отделения и суетня наоколо. Направихме пряко включване, едва ли не, от мястото на събитието. След това вече движението се успокои.
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #25
                      jenshen73 написа:
                      ... просто защото всички сме селяни...
                      Ааааа, моля, моля... аз съм Тракиец! Това си е религия братко, а не някаква си урбанизационна принадлежност... А относно тоя с автобуса - бал съм го и него и ’сичките... и на ’сичките роднините.. и на другите и те.
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар


                        #26
                        nikki_sixx написа:
                        jenshen73 написа:
                        ... просто защото всички сме селяни...
                        Ааааа, моля, моля... аз съм Тракиец! Това си е религия братко, а не някаква си урбанизационна принадлежност... А относно тоя с автобуса - бал съм го и него и ’сичките... и на ’сичките роднините.. и на другите и те.
                        Ти ’бането на страна остави, бири га ще пием ми кажи?
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #27
                          jenshen73 написа:
                          Ти ’бането на страна остави, бири га ще пием ми кажи?
                          Бири ли ще пием в този час?Самолет да си отвлечем предлагам аз...за туй щото фолкзвезюдите не пускат и на нас! Иначе, живи и здрави да сме... идват топли дни - все ще се нацелим за по питие...
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар


                            #28
                            Ама колко е нагласено. Това се случва точно в момента когато МВР натрупаха някои пасиви край митингите в София и изведнъж станаха големи спецове по обезвреждане на похитители и спасяване на заложници. И какъв късмет въпрсния бандит имал блогове в и-нет и е писал призиви към насилие - ето ти повод без проблем да си приеме въпросната Наредба за контрол на интернет достъпа и следене на потребителите. Много съвпадения май. Е американците гръмнаха два небостъргача за да постигнат това нии сме по-скромни.

                            Коментар


                              #29
                              Immortal написа:
                              Всички полицаи на служба тук да си признават веднага! Ако дойде пак 9-ти септември, колко ли от нас ще идат по затворите, а други "безследно ще изчезнат"... Не ми се мисли...
                              Полицай - шофьор на ФИАТ,Полицай - Шофиор на ФИАТ - през пост :D

                              Коментар


                                #30
                                И какво се оказа? Нямало е катастрофа, детето е живо и здраво. Просто човека е бил с психични отклонения. При тези факти вероятно и тези които го подкрпяха сега ще си върнат думите назад. Това че съдебната система не действа както трябва постоянно ни го нятякват от Евросъюза, но според правосъдния министър Миглена Тачева ( гледах интервю с нея по БТВ) те хората от Евросъюза не са прави и просто се заяждат с България.

                                Коментар

                                Working...
                                X