Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Mъж отвлече автобус, пътуващ за Варна!!!27.01.2009 Вторник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Mъж отвлече автобус, пътуващ за Варна!!!27.01.2009 Вторник

    http://btv.bg/http://www.dnes.bg/art...://blitz.bg/В момента се случва всичко,даваха и по новините директно.Цялата работа била че приятелката му била бременна и някакъв я блъснал миналата година и тя загубила детето.От тогава не са го осъдили и той взима нещата в свои ръце Аз го подкрепям независимо,че тези хора в автобуса нямат никаква вина!
    Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

    ZFA16000002608488

    ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

    #2
    Е и аз го подкрепям ама не е това начина немислиш ли все пак този който е блъснал приятелката му не е в автобуса.Ако питаш мен трябва да хване него и да не казвам кво да го прави!!!
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    Коментар


      #3
      Dikata_BG написа:
      Е и аз го подкрепям ама не е това начина немислиш ли все пак този който е блъснал приятелката му не е в автобуса.Ако питаш мен трябва да хване него и да не казвам кво да го прави!!!
      Ами в разговор с БТВ той казва че това му са исканията.Полицията да му го докара очи в очи
      Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

      ZFA16000002608488

      ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

      Коментар


        #4
        Съвсем очаквано според мен. В България убийците на пътя се разхождат на свобода, а осъдените са единици. Такива неща стават, когато на хората им писне и когато всички жалби и опити човек да си потърси правата спират в някоя улица без изход. Жалко за човека, ще лежи в затвора, а тоя, дето е блъснал приятелката му, едва ли. Аз го подкрепям, отчаяни действоя на един отчаян човек, който отчаяно си търи правата....
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          ele написа:
          Съвсем очаквано според мен. В България убийците на пътя се разхождат на свобода, а осъдените са единици. Такива неща стават, когато на хората им писне и когато всички жалби и опити човек да си потърси правата спират в някоя улица без изход. Жалко за човека, ще лежи в затвора, а тоя, дето е блъснал приятелката му, едва ли. Аз го подкрепям, отчаяни действоя на един отчаян човек, който отчаяно си търи правата....
          И на всякъде казват психични отклонения.Че психично отклонение има всеки който търпи тия държавници
          Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

          ZFA16000002608488

          ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

          Коментар


            #6
            Исканията му са малко странни... Не стига останалият стрес на всички, ами и това... не ми харесва. Може скоро да го върнат в родния му град, да го поуспокоят малко Подкрепяте го... ако вашата бременна приятелка е в автобуса, тогава какво? Международния влак ли ще отвличате?!
            Fiat Bravo 1.6 16V '97г.

            Коментар


              #7
              nanobanano написа:
              ele написа:
              Съвсем очаквано според мен. В България убийците на пътя се разхождат на свобода, а осъдените са единици. Такива неща стават, когато на хората им писне и когато всички жалби и опити човек да си потърси правата спират в някоя улица без изход. Жалко за човека, ще лежи в затвора, а тоя, дето е блъснал приятелката му, едва ли. Аз го подкрепям, отчаяни действоя на един отчаян човек, който отчаяно си търи правата....
              И на всякъде казват психични отклонения.Че психично отклонение има всеки който търпи тия държавници
              Ако очакваш дете, радваш се и изведнъж - нищо, не само че детето го няма, ами и виновният си търкаля задника, защото по една или друга причина не е осъден, може и то да се отклониш психически, макар, че.... каква е мярката за психическо разтройство? Мисля, по разговорът му по БТВ с водещата, че човекът си е съвсем наред и много ясно осъзнава какво ще се случи след това.Много съм склонна да хвърля вината на МВР, прокуратура и управляващи, защото са яко забъркани в мафията.А човекът просто иска правосъдие
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #8
                Дават в момента по Канал 1
                Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                ZFA16000002608488

                ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                Коментар


                  #9
                  ele написа:
                  Много съм склонна да хвърля вината на МВР, прокуратура и управляващи, защото са яко забъркани в мафията.А човекът просто иска правосъдие
                  Ако отвлече някой от изброените, нещата стават коренно различни, и може да се намери някаква логика да го подкрепим.
                  Fiat Bravo 1.6 16V '97г.

                  Коментар


                    #10
                    ivalena написа:
                    ele написа:
                    Много съм склонна да хвърля вината на МВР, прокуратура и управляващи, защото са яко забъркани в мафията.А човекът просто иска правосъдие
                    Ако отвлече някой от изброените, нещата стават коренно различни, и може да се намери някаква логика да го подкрепим.
                    Т.е.? Как ще отвлече МВР например?
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Не виждам какъв е проблема да намери въпросният мъж лично след като го знае в кое село се намира - и да направи каквото си иска тия хора в автобуса какво са виновни ? ами ако има някой болен там ? или със слабо сърце или ...Аман от луди психопати ,то че държавата ни е шашава -шашава е ,ама и хората са и такива p.s. тоя утре ще влезне в някоя детска градина и ще им прави карате на всичките -ай сиктир
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #12
                        Оказа се луд
                        Fiat Bravo 1.6 16V '97г.

                        Коментар


                          #13
                          Опаа то вече имало такава тема - та това е станало едва преди около два часа. Браво - актуални сте.http://www.dnes.bg/article.php?id=64876
                          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                          Коментар


                            #14
                            Освободил ги е .
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              tomazo написа:
                              Не виждам какъв е проблема да намери въпросният мъж лично след като го знае в кое село се намира - и да направи каквото си иска тия хора в автобуса какво са виновни ? ами ако има някой болен там ? или със слабо сърце или ...Аман от луди психопати ,то че държавата ни е шашава -шашава е ,ама и хората са и такива p.s. тоя утре ще влезне в някоя детска градина и ще им прави карате на всичките -ай сиктир
                              Ами ако направо беше отишъл и го убие,утре щеше да гледаме поредната новина.Еди кой си заклал еди кой си и ние си викаме как може такова нещо.Аз поне така си го обяснявам
                              Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                              ZFA16000002608488

                              ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X