Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За жените във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За жените във форума

    Здравейте!!! Какви са усилия полагат мъжете за да ни впечетлят.Има ли все още дженталмени на Планетата
    "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
    не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

    #2
    Има...баш па джентълмени :D Иначе това с джентълментството е отживелица, според мен.
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      SokOtPraskova написа:
      Има...баш па джентълмени :D Иначе това с джентълментството е отживелица, според мен.
      Интересно разсъждение. Какво според теб представлява един джентълмен?

      Коментар


        #4
        Не е, не е А вии, нещо конкретно ли питате, мацки?

        Коментар


          #5
          SokOtPraskova написа:
          Има...баш па джентълмени :D Иначе това с джентълментството е отживелица, според мен.
          Ехоооо, тук съъъъмммм :D :D :D
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #6
            Усилияя лиии само бой ,стрижане и гърчене :D иначе няма отърване p.s. вече не е модерно мъжете да свалят жените :D
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              peho написа:
              SokOtPraskova написа:
              Има...баш па джентълмени :D Иначе това с джентълментството е отживелица, според мен.
              Интересно разсъждение. Какво според теб представлява един джентълмен?
              Истински джентълмен не съм срещала, затова казвам че е отживелица. В днешно време джентълменството е демоде. (за жалост..) Но лично на мен не ми правят впечатление тия нагласените днешни "джентълмени".
              Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

              Коментар


                #8
                tomazo написа:
                Усилияя лиии само бой ,стрижане и гърчене :D иначе няма отърване p.s. вече не е модерно мъжете да свалят жените :D
                Така ли правиш ти с жените Защо да не е модерно,то си е класика
                "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                Коментар


                  #9
                  Бой, еб*ане и ник’ви пари на ръка П.П.Пак ще попитам - КАКВО всъщност питате?

                  Коментар


                    #10
                    Абе то и повечето жени са такива, че предпочитат някоя недодялана мутра с пари, отколкото джентълмен.....с не много пари.... Та мисълта ми е, че каквото почукало, такова се обадило
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      #11
                      Мойта житейска философия гласи: Каквото почукало (веднъж), никога не се обадило (повече)

                      Коментар


                        #12
                        Re: За жените във форума

                        dzvqroto-qnisZ написа:
                        здравейте!!! какви са усилия полагат мъжете за да ни впечетлят.Има ли все още дженталмени на планетата
                        Жените трябва да полагат усилия, не ние
                        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          Kuku написа:
                          Бой, еб*ане и ник’ви пари на ръка П.П.Пак ще попитам - КАКВО всъщност питате?
                          Какво правят мъжете за да впечетлят една жена
                          "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                          не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                          Коментар


                            #14
                            Re: За жените във форума

                            westdogg написа:
                            dzvqroto-qnisZ написа:
                            здравейте!!! какви са усилия полагат мъжете за да ни впечетлят.Има ли все още дженталмени на планетата
                            Жените трябва да полагат усилия, не ние
                            Тъй ли не съм на това мнениети ако си харесаш една жена,какво,чакаш и се нядяваш тя ли да направи нещо
                            "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                            не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                            Коментар


                              #15
                              Да точно така. Една жена хареса ли си един мъж го показва.
                              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                              Коментар

                              Working...
                              X