Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За жените във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    EVITA написа:
    Само да не обобщаваме за жените, че като гледам заради няколко обобщения е тръгнал поредния спор.Не заемам ничия страна, ама май мъжете са прави в тоя случай.
    Мъжко момиче си ти!

    Коментар


      Sandeto написа:
      Мдам... направо се съгласих с теб! Та в тази връзка да те питам що така значи, в професиите които се иска малко повече логика жените НЕ преобладават?! Например жени-програмистки мнооооого малко познавам?!
      Колега, не мисли че се заяждам, но аз уча в момента ( по - скоро завършвам) Информатика, т.е предполага се че на лято ще съм дипломиран програмист. В първи курс бяхме 26 човека, от които 13 момичета и 13 момчета. В момента (последен семестър, последна година) сме 12 момичета и 4 момчета. Доста хора се поотказаха заради тежката програма, по която учим и многото математика. Сам си направи елементарната сметка, колко процента от отказалите са от мъжки пол. Пак казвам не се заяждам, просто споделям наблюденията си!!!!P.S Имаме доста жени преподавателки, но са на "възраст". По младичките са още асистентки.

      Коментар


        Inessita написа:
        [...]P.S Имаме доста жени преподавателки, но са на "възраст". По младичките са още асистентки.
        Е да мъжете просто са прозрели,че е безмислено да учиш графи и са почнали да практикуват. Пък вие си учете асемблер,ако искате.

        Коментар


          Inessita написа:
          ...
          Книжка кола не кара...
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар


            Коментар


              Inessita написа:
              Sandeto написа:
              Мдам... направо се съгласих с теб! Та в тази връзка да те питам що така значи, в професиите които се иска малко повече логика жените НЕ преобладават?! Например жени-програмистки мнооооого малко познавам?!
              Колега, не мисли че се заяждам, но аз уча в момента ( по - скоро завършвам) Информатика, т.е предполага се че на лято ще съм дипломиран програмист. В първи курс бяхме 26 човека, от които 13 момичета и 13 момчета. В момента (последен семестър, последна година) сме 12 момичета и 4 момчета. Доста хора се поотказаха заради тежката програма, по която учим и многото математика. Сам си направи елементарната сметка, колко процента от отказалите са от мъжки пол. Пак казвам не се заяждам, просто споделям наблюденията си!!!!P.S Имаме доста жени преподавателки, но са на "възраст". По младичките са още асистентки.
              Да... така е, само че с това си изказване само потвърждаваш моята теза, защото жените имат по-добра дълготрайна памет (затова като сгафиме мъжете, после цял живот ни ги припомняте грешките ), а тук говориме за логика, която няма нищо общо с ученето... Момичетата винаги са били по-добри в зубренето. Виж, примерно 2-3 години след като завършите и не сте си изгубили дирите ми кажи колко от тези момичета ще работят именно като програмисти и колко от завършилите момчета! Аз мисля, че 100% от момчетата ще са програмисти, докато от тези 12 момичета едва 1-2 ако работят като такива ще е върха... така ако теглиме чертата от вас ще се нароят примерно 4-ма програмисти и в най-добрия случай 1 програмистка, и то тя ще програмистка, колкото аз космонавт... ще я вземат примерно само защото е по-хубавка за украса на стаята.
              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
              --- в сърцето завинаги... ---
              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

              Коментар


                http://vbox7.com/play:37fedf88&ef=1
                Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  имате ли навършени 18
                  ~Hustlin Team~

                  Коментар


                    Имаме
                    "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                    не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                    Коментар


                      chris написа:
                      http://vbox7.com/play:37fedf88&ef=1
                      и това ако ти се е случило на теб :D
                      fiat coupe 2.0 16V

                      Коментар


                        !

                        !!
                        Прикачени файлове
                        ~Hustlin Team~

                        Коментар


                          !

                          а сега малко по сериозно МЕН си ме кефат жените във форума!!
                          Прикачени файлове
                          ~Hustlin Team~

                          Коментар


                            Re: !

                            MITAKA S написа:
                            !!
                            Ми то това маи е първото и единствено нещо което знаем за жените
                            fiat coupe 2.0 16V

                            Коментар


                              мен друго ми не требе :Dне, сериозно, колкото пъти съм се опитвал да ги разбера толкова пъти съм се вкарвал в невероятни филми. колкото по-малко, толкова по-добре

                              Fiat Bravo T-Jet 120

                              Коментар


                                Re: !

                                MITAKA S написа:
                                а сега малко по сериозно МЕН си ме кефат жените във форума!!
                                Е, имат и вагина бре...
                                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                                Коментар

                                Working...
                                X