Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте инфо за Барчета

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте инфо за Барчета

    Здравейте фенове на фиат.Решил съм да си купувам,фиат Барчета.Има ли някой запознат с тоя модел.Всяка информация за модела ще ми е полезна.Благодаря ви предварително.

    #2
    Ами батка, кво да ти кажем, аз съм чувал че е лодка с покрив, но щом си решил ... в www.google.bg има доста информация за тази колица.

    Коментар


      #3
      Re: Дайте инфо за Барчета

      emkata1976 написа:
      Здравейте фенове на фиат.Решил съм да си купувам,фиат Барчета.Има ли някой запознат с тоя модел.Всяка информация за модела ще ми е полезна.Благодаря ви предварително.
      какво по-точно те интересува?

      Коментар


        #4
        mnpenchev написа:
        Ами батка, кво да ти кажем, аз съм чувал че е лодка с покрив, но щом си решил ... в www.google.bg има доста информация за тази колица.
        1-во , колата се казва Баркета а не барчета , и 2-ро така си чул защото Баркета на италиански означава лодчица,идва от барка което значи лодка,иначе по темата нямам коментар защото не съм запознат с този модел , но мога да ти кажа че в Италиа са много рядко срещани тези модели,на мен лично са ми грозни , не искам до обиждам никой това си е мое лично мнение,мога да ти дам един съвет ако колата наистина ти харесва я купувай без да се замисляш , недей да търсиш мнения от този и от онзи , защото всеки си има собствен вкус и най - много да се подведеш , аре колега отивай купувай колата без да му мислиш много,много
        forza la FIAT
        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

        Коментар


          #5
          bravosx 1,6 16v написа:
          ...и не се казва Барчета направи ми впечатление че всички от форума дори има един собственик на Баркета я наричат барчета
          Това е от поредицата "побългарени" (да не кажа нещо по-силно): Мицубуши, Аỳди, Фолцваген, Ламборджини (въпреки че така звучи "по-италианско" хаха), но от всичко най-любимо ми е Бажда, както казват някои, дори собственикът-майстор на едно такова творение дюн бъги от Костенурка, все едно за баджанак си говори. Иначе е "Баха" Baja от Baja California - Долна Калифорния (полуостров). Ама то пък, ако се замислим, колко хора казват, че и пишат: бубина, аспух, амортесьори и прожина...Иначе, колега, ако ти харесва това малко Фиатче, направи си кефа
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            БарКета е подходяща за втора кола, НО не и за основен автомобил!1.8 е добре познат двигател и ако ти харесва, и можеш да си го позволиш - направи си кефа

            Коментар


              #7
              Благодаря на всички за коментарите.Мисля да я взема,точно за да си направя кефа.(кефа цена няма)Колкото до името,знам,че на италянски се чете баркета.В гугъл съм проверил и съм прочел всичко дето е на бг.но винаги може да се появи някой и да каже нещо което не знам.

              Коментар


                #8
                аз се сещам че окачването и май е едно и също с браво (т.е. евтино), двигателите май и те (бензин, ясно че не са лоши), останалото е ламарини - които са рядкост, а кефа да караш кабрио - безценен. иначе като друг минус - като всяко роудстърче ясно че няма багажник ама грам, и е теснотийка - ама ако се побереш вътре взимай, това ми е втория любим фиат от 90-те след Купе (поне до преди 3-4 години, като се замисля сега може и да заеме първото място в класацията ми)

                Коментар


                  #9
                  Има едно барче на центъра - много е хубаво - лятото пускат климатик.шегичкаизвинявам се но не се сдържах
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #10
                    niko_ymn написа:
                    Има едно барче на центъра - много е хубаво - лятото пускат климатик.шегичкаизвинявам се но не се сдържах
                    И аз за това си помислих преди да прочета темата
                    Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                    Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                    Коментар


                      #11
                      наскоро разбрах че предната броня , на таз кола гони 1000 лв. ....и другите ламарини са така. (знам че бронята е пластмасова иначе останалото си е вярно , ДВГ е добре познат, окачването също ..

                      Коментар


                        #12
                        Може и да си спамите,няма проблем.

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            Вземай колата е супер.

                            Коментар

                            Working...
                            X