Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шестима в един "Фиат" (без да броим крадените овце

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Айде сега и аз да вмъкна преди около 10-15 години ме бяха набедили че съм отмъкнал 5 прасета и 52 кокошки с уното си .Държаха ме в районното 6 часа без да знам за какво ,накрая като разбрах се изсмях и му казах на дознателя ли какъвто беше там дали знае какво представлява уното дали знае колко е голямо.И после ма пуснаха .ГОЛЕМ СМЕХ ПАДА КАТО ГО ПАЗПРАВЯМ ПОСЛЕ НА ХОРАТА .Това е истински случай със мен

    Коментар


      #17
      iceflame написа:
      А представяте ли си да е било Панда... е тогава вече ще се застрелям :D
      В панда съм возил 6 човека, 3 отпред и 3 отзад, а багажника остава празен, така като го примервам 3 овци ще съберат
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #18
        Аз пък в мойта Панда прекарах 3крави и две телета, айде стига измишльотини...

        Коментар


          #19
          аз мисля, че е имало място за повече... даже мисля, че багажника е бил празен - 6 циганина и 5 овце - 5 циганина държат по 1 овца и 1 циганин волана на фиатката...п.п. багажника е останал празен, щото овцете като вземат да буйстват - мани-бегай - ядат тапицерията, кабелите на ел.инсталацията са им деликатес...
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #20
            Колеги, ако са били мангали какво изобщо има да се чудим те ако се налага и по 10 ще се качат в Панда .П.П. Във връзка с магическите способности на тъмните ни "братя", преди години имаше един случай в с. Казашко (в близост до Варна). Полицията преследва 37 годишна жена от ромски произход която откраднала пералня от една от къщите. Сега уточнявам ... жената беше не повече от 50 кг, носеше пералнята на гръб и при това тичаше с нея... ако искате вярвайте но такова нещо не се забравя!!!!
            Fiat Tempra 1.6 Carburator 1991 - 63kW / 86 hp -=> Дамата в Червено

            Коментар


              #21
              Въх истина ли е това тез са били с големи възможности
              "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
              не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

              Коментар


                #22
                EVITA написа:
                Тъкмо щях да пускам новината за овцете. Интересното е, че в новината пишеше лек автомобил Фиат, представих си моето Браво с 5 овце. Но и се възгордях, колко интелектуална мисъл ли са вкарали колегите фиатажии, че да сложат цели 5 броя. Истински фенове.
                Като направиш сметка, се събират 5-ма души и 5 овце.Интересно 6-я къде се е дянал, но ето сметката:хората са ясни, в багажника 3 овце една върху друга, ако трябва, в колената на пътниците отзад още 2, а има още за едно агне пред краката отпред вдясно

                Коментар

                Working...
                X