Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

МоЙто Браво

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Наистина си се справил чудесно с фаровете и с циферблатите.
    преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

    Коментар


      #17
      RoMeO_156_GTA написа:
      Похвално колега за труда а и фаровете много добре са станали според мен
      donnna написа:
      нещо обаче резервоара празен!?!?!? що ли...
      То май на повечето италиански коли там стои стрелката "по дефолт" поне в БГ
      Ааа при мен не е така ,много се дразня като стрелката ми минава половината от долната страна
      fiat coupe 2.0 16V

      Коментар


        #18
        По темата - много добре се е справил колегата с ангелските очи ,а таблото нещо не ми допада ,но всичко е въпрос на вкус щом на него му харесва значи е станало много добре .
        fiat coupe 2.0 16V

        Коментар


          #19
          Абе колеги всичко свети и то мн добре дори стрелките,просто на тея смотани снимки нищо не се вижда както трябва,сажалявам дано скоро направя нови на които да се вижда всичко както си е щото наистина мн труд и пари вложих в тея ,,луксове’’последното което ще направя по тая кола.......... е по външния вид де :P после почвам под капака на двигателя,радвам се че поне на някои им хареса това което съм направил благодаря ви

          Коментар


            #20
            Re: МоЙто Браво

            колега даи малко повече инфо на ангелските как си ги направил и какво си използвал това дали не е неонов кабел
            BMW E39 2.5I
            http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

            Коментар


              #21
              Абе хора, немога да разбера - защо се занимавате с глупости?

              Коментар


                #22
                Абе колега,ами защото това ни харесва

                Коментар


                  #23
                  Re: МоЙто Браво

                  devil_666_87 написа:
                  Това което ще видите съм направил съвсем сам надявам се че ще ви хареса.Няма да показвам средното табло защото жече сте ги виждали.Замислям и ремонт на стоповете но няма е скоро , наскоро и смених пружините със спортни.Надявам се че ще ви хареса,приятно гледане
                  колега как направи ангелските очи за бравото неонов маркуч ли използва или нещо друго ще ти бъда благодарен ако дадеш малко инфо благодаря предварително

                  Коментар

                  Working...
                  X