Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Wi-Fi Ruter

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А TTL вдига ли?
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    Коментар


      #17
      kilar написа:
      А TTL вдига ли?
      Не съм сигурен, но по скоро не. Но и за обикновен потребител не виждам чак такъв смисъл. Малко са доставчиците, които се "лигавят" с това глупаво ограничение. А и винаги можеш да се разбереш с доставчика, мисля. Все пак сме 21 век.
      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

      Коментар


        #18
        При мен го има...та за това питам...
        Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
        Трезвен ТУК не пиша!
        Un Italiano Vero

        Коментар


          #19
          simeon3000 написа:
          Малко са доставчиците, които се "лигавят" с това глупаво ограничение.
          Само сериозните доставчици го правят. Живота на пакетите си е важна работа Напил съм се !!! :P

          Коментар


            #20
            Buffalo WHR-G125 цената му е около 80лв.
            ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
            Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
            Jet Black E46 M3

            Коментар


              #21
              SokOtPraskova написа:
              Постоянно теми за рутери. Тука всичко стана уайърлес
              Ами много лаптопи се накупиха и е нормално човек да иска и на тях да си пусне нет вкъщи.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #22
                колегата Владим май си взе по моя препоръка Edimaxможе да го питаш за впечатленията.Има модели от 60 до 150 лв. - според джоба ти.Фирмата е сериозна , с добра поддръжка и стабилност.Ако вземеш такъв няма да съжаляваш / евентуално може да ти се наложи UPDATE на фирмуера - но това е нормално за фирмите, които поддържат продуктите си)/

                Коментар


                  #23
                  Linksys-WRT54GL-класика. Слагаш и забравяш. Само че е около 130лв май. Прави всичко (не свива сърми само). Аз съм на третия етаж и ми хваща в кафето под кооперацията. Набучил съм филтри по МАС адрес и така. Доставчика е Мегалан и май махна TTL-a преди известно време.
                  Fiat Stilo 1.8 16V

                  Коментар


                    #24
                    Аз съм с рутера на Netgear посочен по-горе от няколко месеца и досега нямам никакви забележки. Преди това бях с MSI в комплект с usb-wi-fi карта и след някой месец започна да забива периодично на 30-тина минути, след което трябваше да се рестартира рутера...
                    • Обясниха ми, че някаква памет се пълнела и затова забивал...
                    RIP Притежателка на горда Panda RIP
                    Bravo 1.2 16V

                    Коментар


                      #25
                      да , ама Линксиса (хубав рутер е !!!) за тези пари не е със 11N .Докато Едимакса е със 11N за тез пари.иначе , ако ще се слага custom фирмуер - Линксиса със L накрая е избора.Но ако някой има такива мераци , НЯМА да пита във автофорум , кой модел да избере

                      Коментар


                        #26
                        Засега още са много малко лаптопите с N стандарт, така че едва ли има значение.Както всяка една техника и тя си има живот - след някоя и друга година се сменя.Аз неведнъж съм казвал - имах Белкин, имах Едимакс, имах Д-линк, но докато не сложих горепосочения Линксис не си седнах на гъзо.Иначе за обхвата - много е важно къде е разположен рутъра - например на мен ми е в кухнята зад телевизора скрит - естествено от това му пада обхвата, но ми покрива идеално апартамента - лежа си в спалнята и си сърфирам с Айфона. От едната страна на блока имам супер обхват, от другата - никакъв, даже преди време мислех за антена да се изнесе навън, ама не ми е нужно.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #27
                          Аз съм с некакъв Едимах за 75лв. (толкова беше преди 2 години) 2 лаптопа и някой като дойде в нас се прикача с телефона и нямам проблеми,като изклучим че за толкова време 2 пъти ми се наложи да го рестартирам ама мисля, че е нормално.
                          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                          Ex.Opel Astra

                          Коментар


                            #28
                            Linksys WRT54GL е истината !

                            Коментар


                              #29
                              injekciona написа:
                              Buffalo WHR-G125 цената му е около 80лв.
                              Идеален е. Преди имах Д-линк, но само жичен и доста се рових по интернет докато си харесам Бъфалото. Работи без проблем вече няколко месеца, рестартира се ако спре тока иначе не е гасен въобще. Интернета ми е на БТК, АДСЛ.Имам свързан към него компютър по кабел и телефон и лаптоп по радиото. Покритие имам в цялата къща, на улицата пред къщата и в градината, това на мощност 75%.
                              Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                              Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                              Коментар


                                #30
                                Бъфалото имат най-добра радио-част от този клас рутери - от там и покритие и скорост.Ако не бях взел Линксиса, сигурно шах да забия едно Бъфало, от оня модел с трите антени.
                                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                                Коментар

                                Working...
                                X